Zivju pagatavošanas receptes

P.s. Tik neaismirsti, skatoties acīs (smukās acīs :)))), isstāstīt, cik garšīga zivs ir zandarc, ka tieši Tu to māki gan noķert (un tas nebūt naf viegli :DDDD), gan isfilēt bes asakām (Viņa jutīsies drošāk, un ne tikai ar maltīti), kā arī isstāstīt kādu "basņu" par lietoto vīnu. Tam pat naf jābūt īpaši dārgam un ..., bet "basņa" to padarīs par ...
Lai isdodas! ;)
2.jūlijs 2010, 00:54 | links
 
Nu labi, ja par receptēm jūnija / jūlija mēnesī, tad ...
Pēc noķeršanas ņemam virsmēra zandartu. Turpat pie H2O viņu atbrīvojam no zvīņām un varbūt arī usreiz nofilējam.
No galvas isgriežam žaunas un kopā ar vidusasaku (zupas vārīšanai kaut kad) un noglabājam to saldētavā. Šitā foršā fiša ir pelnījusi, ka Tu viņu apēdīsi visu. Zupa arī ir forša!
Iegūtos filejas gabaliņus pavisam viegli apsālam, apvārtam miltos, un iemērcam sakultā olā. Man šķiet, ka šai garšīgajai zivei papildu garšvielas ...
Gabaliņus liekam iepriekš uskarsētā pannā ar olive eļļu. Katru pusi apcepam līdz dzeltenīgi brūnc. Pārcept nevajadzētu!
Pasniedzam kopā ar atdzesētu Itālijas / Spānijas baltvīnu. Vīna temperis tāc, lai liktos auxc (ārā taču karsc šajos mēnešos), bet lai pamīšus ēdot zanderu nebūtu us zobiem temperatūras starpības sajūtas (atkarīx arī no zandera filejas tempera pasniekšanas laikā).
Un jā, pac svarīgākais - vīnu jāsaskandina ar foršu (visforšāko) beibi, kas sēž Tev pretī ...
... un Viņas smaic ir ...
Bon Appetite!
2.jūlijs 2010, 00:43 | links
 
Nu nezinu, savā laikā, kad līņus spaiņiem varēju dabūt, biju mēginājis arī kaltēt, nu man negaršoja ....Pie tam tas kaltēšanas laiks divtik cik piemēram breksim...
2.jūlijs 2010, 00:25 | links
 
Piekrītu, ka līnis ir labs arī citos veidos. Man reizēm gribās atļauties šādu tādu vijobstva.. un vobla no līņa garšo labāk, kā no pārējām zivīm :))
Par gaumi nestrīdas, par gaumi kaujās! :D
2.jūlijs 2010, 00:16 | links
 
;)
1.jūlijs 2010, 23:44 | links
 
Griezēj atvaino ar pāršāvu pār strīpu! Vienkārši jau tas humors kā izrādīt vienam otru!Protams zuti kotletēs ar vīķi būtu super!:) Amen:)
1.jūlijs 2010, 23:42 | links
 
Jonānistu pulciņš:) Līnim ir daudz labākas receptes kā voblas pagatavošana.
1.jūlijs 2010, 23:41 | links
 
HOOK, man vnk ir humora izjūta :)))) Un Mirtinam arī. Un Avtt tāpat. Un pasmējāmies par to, ka tik foršu zivi, kā līnis, kāc tik mazvērtīgā produktā, kā vobla, iesaka pārvērst.
Bet kapēc Tu ar ... Naf smuki.
Tev humora isjūta ir? ;)
Tight Lines & Practice C&R!
1.jūlijs 2010, 23:34 | links
 
Jeeska Tu ar nedabūji?:))))
1.jūlijs 2010, 23:30 | links
 
Griezēj redz Tu jau neko prātīgu pateikt nevarēji,vai tiešam tik pieredzējis copmanis nu neko kā :DDDD uztaisīt!Te tomēr arī jauni copmaņi ir un nafig brukt,vari taču ko ieteikt un arī zinu Tev grūti uzklausīt!Visiem labums būs!A to sanāk ka te piecas upes un četri kas makšķerē,ja ķer kaifu no tā cita lieta!
1.jūlijs 2010, 23:26 | links
 
jeeska... tā nerunā... atnāks kazlēns un tevi pieskaitīs pie Onaanistu pulciņa :DDD
1.jūlijs 2010, 21:30 | links
 
Par tām joblām-alatai nav ne vainas, bet kaltējot jāiespiež starp diviem trekniem līņiem un vēlams vēdera dobumā kādu nēģi vēl ievītināt lai neizkalst...viņas jau mums tādas maziņas un liesas:-)
1.jūlijs 2010, 20:48 | links
 
vieplis - tu ani tikko nepamatoti aizskāri... es vēl nezinu kā reaģēt :DDDDD
1.jūlijs 2010, 20:23 | links
 
Mirtin, es nezinu. Laikam nē. Ceru, ka neesi sarūgtināc, ble.
:DDD
1.jūlijs 2010, 20:18 | links
 
vieplis - gribi nākamreiz paspiedīšu roku :DDDDDDDDD
1.jūlijs 2010, 20:11 | links
 
Griezeejs - ha ha ha tu esi Onanists.:DDD
1.jūlijs 2010, 20:09 | links
 
Ble, HOOK, kur Tu manu textu te redzēji?
1.jūlijs 2010, 20:07 | links
 
;DD
1.jūlijs 2010, 18:53 | links
 
Mirtin, tad redz kāpēc tev tas rokasspiediens ir tik ciešs.
:DD
1.jūlijs 2010, 18:52 | links
 
Receptes BĻAĢJ!
1.jūlijs 2010, 18:43 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager