Asari

Man asari diezgan labi ķerās uz to pašu gumijas zivi (sudrabs ar sarkanu), roteriem (sudrabs), un vobleriem līdz 10cm ("Shad" paveids kā izskatās var redzēt Rapalas mājas lapā).
2reiz gadījās pat ka ~20cm asaris uzķērās uz 16cm vobler līdaciņas :D ...interesanti kā viņš bija domājis koka līdacnieku apēst
20.septembris 2007, 14:07 | links
 
tik un tā tās ūdas ir aizliegtas uzpasē tu viņu vai nē.
Loģika tajā ir, es uzskatu.
Jo teiksim ūda nostrādā, zive galā un sāk maukt prom cik kājas nes.... pirmkārt var gadīties ka aukla aizķeras uz pašas ūdas tā neatritinās un ūda pazūd zr zivi zem ūdens uz visiem laikiem, labākajā gadījumā tad zivs paliks ar saplēstām lūpām dzīvot, sliktākajā - nomirs + vēl aukla un ūda pļenderēsies kkur zem ūdens apdraudot ūdens putnus.

Un vēl, ja zivs ņems pamatīgu ģoru ta ar airiem tu viņai vari arī pakaļ neaizdzīties.

Priekš kam peldināt ūdu ja droši var piecirst un makšērēt ar dzīvo uz makšķeri - iemet dzīvo un kamēr tas strādā spiningo - daļa veču tā dara un ar labiem panākumiem
20.septembris 2007, 14:14 | links
 
tā tad ar ūdām 100% nevar? nakam reiz, kad ieraudzīšu vienu pāķi veco ielkšu ar airi pa pauri, nesen viņu atkal redzēju, bet čalis bija biku aizrāvies un jau 4 gab salicis un vēl špini mētā
20.septembris 2007, 14:21 | links
 
pēc noteikumiem var izmantot tās ūdas ko var nopirkt veikalā no tām nevar aiziet tālāk par 10 metriem!!!! veikalā nopērkamām ir karodziņi kas rāda copi kad karugs ir augšā zivs ir galā !!!!!! jātceras kad var izmantot tikai 2 ne vairāk protams ir tādi kas uzskata jo vairāk jo labāk bet tie ir lohi!!!!!
20.septembris 2007, 15:22 | links
 
biki samuldējos par 50 metriem tālāk
20.septembris 2007, 15:23 | links
 
Klau toms004 a kā tad sanāk ka noteikumos pie atļautajiem zvejas rīkiem ūdas nav minēts bet tomēr veikalā nopērkamās lietot var.
man draugs inspektors arī saka ka nevar, tikai ar speciālām atļaujām.
20.septembris 2007, 22:06 | links
 
visi veči ko esmu saticis ar tāda tipa ūdām saka ka tās ir likumīgas!!!!!
Jāā!!!!!! tām nav pluda bet ir karodziņš kas aizstāj pludu tas pat ir efektīgāks jo var pamanīt pa gabalu, pēc manām domām ''legālās'' ūdas (ziemai) ir tas pats kas vasarā līdakas ķert uz dzīvo tad jau to arī vajag aizliegt!!!!!!! esmu redzējis paštaisītas ūdas kurām ir pludiņš, vai tad tās nav legālas!?!?!
es neatzīstu vasarā pludināt ūdas jo var taču no krasta sēdēt uz dzīvo un tas traucā citiem!!! pats esmu saskāries ar maliķiem piemeram gaujā cīņu biedrs aizķēra tīklu kurā bij beigtas zivis cik mēs varējām tik arī sabojājām to tīklu!!!!! tomēr cope sabojāta!!!! Kāds jau vienmēr atradīsies kuram vajag vairāk nekā citiem!!!!
21.septembris 2007, 08:19 | links
 
es uzskatu ka veikalā dabūjamas ūdas ir tas pats kas pludiņ makšķeres!!! vajag acerēties ka uz āķa nevar likt vērtīgo zivju mazuļus!!!!
21.septembris 2007, 08:29 | links
 
Sadaļa "Noderīgi">"Makšķerēšanas noteikumi 2007":
II. Makšķerēšanas rīki un to lietošana

* 11. Vienlaikus atļauts izmantot ne vairāk kā divus makšķerēšanas rīkus (makšķeri, spiningu, mušiņmakšķeri) ar ne vairāk kā trim jebkura veida āķiem katram rīkam, ja makšķerēšanas rīku lieto iekšējos ūdeņos, un ne vairāk kā četriem jebkura veida āķiem katram rīkam, ja makšķerēšanas rīku lieto jūras piekrastes ūdeņos. Katrs vairākžuburu āķis tiek uzskatīts par vienu āķi.

Tas lai beidzot izbeigtu diskusiju par tēm ūdām. Nav minēts - tātad nedrīkst. Piezvana inspekcijai un pārliecinās ja netic. Vismaz Jelgavas un Ventspils inspekcija to zin.

Ne asakas.

Bet kā tad paliek ar tiem asariem...
23.septembris 2007, 22:22 | links
 
nezinu kas te vienam otram pret ūdām? Ja cilvēks pēc "copes" godprātīgi viņas uzvāc un ūdeņus nepiesārņo, lai tak veči ņemas!
vot elektriķi un tīklu licēji ir cits stāsts! :))
runājot par zivīm un tajās atstātajiem āķiem- āķis zem ūdens ātri sarūsē un no zivs ir ārā nedēļas laikā- tā kā īpaša skāde nav.
Plus esmu noķēris līdaku kurai mutē atradu savu iepriekšējā dienā norauto āķi! :) Tā kā apetīte viņām arī nezūd.

Runājot par asariem- (nav man īpaši liela prakse makšķerēšanā), bet cik es esmu ņēmies ar bļitkām ne vienu neesmu izvilcis, bet roteri man nepatīk tīri fiziski, ir kautkāds normāls variants kā viņus vēl dabūt uz spininga? (par roteriem negribu neko dzirdēt) :)
24.septembris 2007, 13:55 | links
 
24.septembris 2007, 14:26 | links
 
Nu vislabāk uz mazām zivtiņām , var uz gumijas zivi arī vilkt.
24.septembris 2007, 14:27 | links
 
man tīri labi ziemā patīk ar mormišku!!
vasarā ar 2 tvisteriem bet gaujā es neiesaku to darīt problēma nav līdakas kas apēdīs grabuļus bet gan rijīgie čakārņi zāles, un arī alkatīgie priežu stumbri šad tad kāds uzsitas arī uz lielākas gumijzivis vis biežāk tomēr uz sarkan zaļām, zaļi oranžām un sarkan baktām mikroskopiskām zivtelēm
uz mailes vai grunduļa arī labi ņem
24.septembris 2007, 17:52 | links
 
NU!Biju uz upītes X!par 3 h izvilku ap 25 strīpainos un 2 mēra zaļiņieces(1kg un 1,2kg).kopsvarā 6,7kg!bauda neizsakāma vārdos....copēju uz Maps 1 un 0 numuriņu ar twistera astīti uz āķa,labāk ja ir caurspīdīgs ar spīduļiem iekšā!
9.oktobris 2007, 16:48 | links
 
Padalīšos savā pieredzē ar pludiņmakšķeri! Izstāstīšu vienu stāstu un testu kas man bijis! Nu tā! Atnāku es uz ogres upi. Domāju patestēt asarus. Vienkārši tāpat bez jebkādas barošanas ielieku pludiņmakšķeri ūdenī. Uz āķa baltie tārpiņi. NU NAV COPES JAU 20 MINŪTES! Ļoti labi šo vietu pazīstu. Paņemu UNIVERSĀLO barību sataisu ar maziem slieku gabaliņiem. Iemetu pludu un skatos ko dara kaimiņš. Dzirdu kaut kas čāpstina '' čomp, čup'' Kur mans pluds? Meklēju kādas 30 sekundes līdz man ''aizrāpoja'', ka jāpiecērt! Nu piecērtu. Galā skaista tāda paliela rauda! nu nekas copēju tālāk. Praktiski kā iemetu iekšā uzreiz jau copē! Piecirtiens un 0,500 g asaris galdā! Tā vot man gājis! Sapratu, ka universālā barība asariem un raudām patīk! ;)
12.marts 2008, 07:58 | links
 
es domaju ka asarus ta bariba nemaz neintrese vinus intrese mailites kas ed unversalo baribu...:D
28.septembris 2008, 18:54 | links
 
Asarus kkeru vienaa vietaa kur gauja ietekt taadaa upiipee tur diezgan dzills Asari naak labi viens peec otra saakot no 300 gramiem liidz 500 gramiem visi taadi eksemplaari nesen gaujaa nokritaas uudens liimenis un uzreiz tajaa vietaa asari necopeeja aizgaaja prom ssodien biju liimenis atkal paceelies un tur atkal laba cope /// ...
28.septembris 2008, 19:29 | links
 
ja limenim ir liela nozime strencos pie tilta ari labi nema man tikai atiecigi riku nebija lidz:( vakar viens uz mailes 3,5kg lidaku dabujis sodien dzeki uz mailem zemeru vilka...nakosreiz es busu gatavs cinai ar stripaiņiem:D
28.septembris 2008, 19:32 | links
 
pagājušo gadu Usmā bija fantastiska asaru cope .Nebija pārāk lieli 150 200 gr bet nu ņēma uz nebēdu ar ultralight un 00 mepu pat mčojamies no 10 metieniem 10 asari ,bet visi uz saulrietu.
Mūža lielākos un daudzumu saķēru 90 gados Pērnavas līci .Aizbraucām neko nejēguši ar savam ziemas makšķerītēm noķērām kādus 20 asareļus,pēcāk gāju pie viena igauņa skatīties ,kā viš to lietu dara ,sekuha tā viš pateica ,nolamājās ,kurrat,un sūkstījas ,ka būs jāvelk pūra maiss ar asariem uz krastu.Igaunis jau bija krietnā vīra dūša un redzams,ka bija par īsu.tad es viņam piedāvaju par to rīku 10 rubļus un folleri .Man par brīnumu viņš piekrita ,teikdams,ka mājās uztaisīs citu sekuhu .Tā nu es sēdos pie viņa āliņģa un tupināju .Drīzumā arī man bija pūra maiss ar asariem .pagāja nedēļa un mēs atkal bijām klāt ,Satiku to pašu igauni ,bet nu jau skaidrā,to nu vajadzēja dzirdēt ,kā viņš lamājās un bļava ,ka es esot no viņa nopircis dvēseli .Un tik tiešām es savilku vairāk nekā viņš.Beigās sadzērām un šdķīrāmies .Vairāk nēsu viņu saticis.Tā lūk ir ar to zivju veiksmi.A sikuha man vēl tagad dzīva.
12.oktobris 2008, 22:38 | links
 
pamēģinat asarus uz grunduļa... baigi labs efekts, jo lielāks grundulis jo lielāks asaris no 200g uz augšu
20.oktobris 2008, 17:01 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager