Asari

Kamēr es rakstu Rolis jau sarakstīja.
19.marts 2009, 15:11 | links
 
nu re ko es teicu sitie 2 veci ir gudri visaas copes lietaas.
19.marts 2009, 15:38 | links
 
nu re ko es teicu sitie 2 veci ir gudri visaas copes lietaas.
19.marts 2009, 15:38 | links
 
Mazliet pa bļitkošanu uz vertikālās.Bijām ar vecu čomu nesen copēt,tas ar bļitku,es ar troiņikiem kā parasti.Meklējam asari,šis saka ir apakšā-noēda,es-ko noēda,tev tak tārpu nav!Ir,ir-kaut ko sprauž uz āķi,pēc laiciņa atkal-noēda.Šis saka nāc ar savu gudro-aizeju un izvelku ~200nieku,a tam mutē balta porolona strēmelīte.Izrādās vecais aiz skopuma jau nepirks baltos,jo kad aizgājis pensijā apsolījies ka tikai uz bļitku vālēs.Krievijā vispār baigi populāras ir porolona zivtiņas un vecais apgalvo ka viņa bļitkām ar porolona strēmelīti ir pavisam cita spēle.Vilka ar reizēm tā neko.
19.marts 2009, 15:51 | links
 
nu sitadu gadijumu dzirdu 1. reizi esmu dzirdrjis ka dziju tin bet sitaadu nee...
19.marts 2009, 16:54 | links
 
Tad pa porolona zivtiņām ar neko nezini?
19.marts 2009, 17:11 | links
 
ir vēl viens efektīvs veids kā ķert asari uz dzīvas vai beigtas zivtiņas.principā gruntene-spinings ar pamatauklu 0,22-0,25,slīdošs atsvariņš 6-8gr,aiz atsvariņa grieztuvīte ar pavadiņu 0,18-0,20 40-50cm gara-vienžubura āķis ar maili virsū.lietošana vienkārša-met tik uzparikti iekša kātu turi horizontāli un nogremdē līdz gruntij.pēc tam šo sistēmu lēnām velc pa grunti auklu pieturot ar roku,lai labāk sajustu copi līdz spice paceļas 45*-60*leņķī.pēc tam lēnām pietin auklu kāta spici nolaižot horizontāli.šadi lēnām soļo uz krastu.sajūtot copi spici nolaid horizontāli un spolei ataisi lociņu,ļauj lai asars nedaudz pavelk auklu pāris sekundes-lociņu ciet un nedaudz piecērt.kad piešaujas sanāk tīri ineresanta cope.neesmu mēģinājis,bet domāju,ka var uz āķa spraust nelielu gumijzivtiņu.
19.marts 2009, 19:55 | links
 
protams jārēķinās ar ķerājiem.šo variantu lietojām vienā karjerā ņēma labi.ar pludu 9m dziļumā tāda māžošanās vien būtu.lietojām vējzivtiņas un mazas karūsiņas.lieki teikt,ka pielūžņotā vai aizaugušā ūdens krātuvē šis variants atkrīt.grunti jāiztausta vēdekļveidā.visu laiku jāievēro virziens un attālums kurā iemet,jo asars var sēdēt kādā bedrītē vai atrasties uz kāda pacēluma,tad to bariņu var krietni parevidēt un copes būs gandrīz katrā metienā.
19.marts 2009, 20:06 | links
 
par porolona zivtinaam esmu dzirdejis bet ka stremeli liek uz mormiskas gan neee
20.marts 2009, 07:43 | links
 
Uz bļitkas paštaisītas ar vienu vienžubura āķi.Šodien vecais ar savu brīnumu,vienu smuku kumpo~500 izvilka un mazos pa retam.Bet man ar saviem troiņikiem daži sīkie un 4as raudas 250...350.Paņēmu bļitku-nu nav mans rīks.
20.marts 2009, 18:33 | links
 
jap man ari negaja ar blitku t8 es tikai vienu asari izvilku m8zu
1.maijs 2009, 21:42 | links
 
Vai kādam ir pieredze ar asaru turēšanu akvārijā? Nopirku mazu akvāriju un ir doma tajā laist mūsu pašu skaisto zivi asari nevis tos ārzemju
mošķus. Tikai nezinu kā labāk iekārtot akvāriju priekš asariem, kā un ar ko tos barot! Varbūt kāds varētu izpalīdzēt! :)
15.jūnijs 2009, 12:47 | links
 
Asaris nav prasīgs- nekādi īpaši ūdens augi nav nepieciešami, kaut ko ieliec, lai akvārijs izskatās labāk. Baro ar sliekām- tas būtu pamatā, var arī sānpeldes, vai citus ūdens kukaiņus piedāvāt. Īpaša delikatese būtu motiļi. Asarim, protams, patiks, ja barība būs kustīga. Man viens paziņa turpat 2 gadus noturēja asarīti vīna balonā (ar ūdeni pildītā), un nobeidzās tikai tāpēc, ka karstā laikā bija aizmirsis ūdeni nomainīt. asarītis viņam bija kā barometrs- ja iemet ēdamo un tas uzreiz uzbrūk- būs laba cope un otrādi...
15.jūnijs 2009, 12:59 | links
 
Tieši kā barometru arii viņus izmantošu ;) Paldies par INFo :)
15.jūnijs 2009, 13:02 | links
 
kāds var pateikt kas ventā darās sākas jau lielo jūras asaru nāciens?
28.jūnijs 2009, 20:24 | links
 
prieks ,ka uz dzīvo Usmā sāk ņemt lielie makani To vietiņu nu gan taupīšu ,ka acu raugu :))) Dziļums 3,2 m sēkļa kants .Cope ekselenta ,bet no 5 līdz 6/30 Pēcāk mazie nomoka :)))
28.jūnijs 2009, 20:41 | links
 
es te taisu zpd pa zivim mana ezera..ka jau makšķernieks.te rokoties pa literaturu neatceros kada gramata biblioteka atradu, ka asaris var sasniegt 4kg svaru(latvijas asaris),nu p*****s tadu izvilkt...tad jau vajag 0,30 auklu pīto:)
29.jūnijs 2009, 15:51 | links
 
ar 0.16 mono ar dabūtu!
ar 0.2 mono un cietām bremzēm mierīgi izskrūvētu!
29.jūnijs 2009, 16:58 | links
 
Man vislabak šis zivis patīk kert ar mailiti. Ir man bijuši daži gadījumi, ka uz mailites ņem viens pēc otra, bet tārpu ignorē
30.jūnijs 2009, 21:37 | links
 
Asarīši ņem labi
14.jūlijs 2009, 08:59 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager