Asari

edza,es ar 0,15 mm pavadinju izvilku 3,6 kg mezeni,taapeec domaaju,ka 4 kg asari ar vareetu pievareet ,galvenais ir pareizi noreguleeta bremze bez visaadaam aiztureem uz spoles :)
14.jūlijs 2009, 15:43 | links
 
man bišku vieglāka cīņa ar savu meženi bija man uz fīdera 0.18pavada (3.9kg) un mežene 3.5kg 15minūtēs bija krastā!
14.jūlijs 2009, 16:57 | links
 
kads var pateikt uz asariem baldone HOLHOZA diki vecaja puse netalu no bacinas kadam jazin! Asari njem uz Slieku ? pavadinu likt? piem es ar draugu sodien bijam uz dzivo! bralis bijis ar vinu pirms! abi dabujisi kopa kadus 10gb asarus :) es protams iesacejs ! tatad jautajums vai kads var pateikt uz ko man meginat nokert asari slieku, balto tarpu, maizi vai uz kadu miiklu?

Meistari zinias ka akkis! vai Rolis! :)) paldies par atsaucibu!
21.augusts 2009, 22:44 | links
 
Slieku,vai maili uz āķa,ja nemētā roterus.
21.augusts 2009, 23:22 | links
 
nu spiningu metaju ! bet tur normalaz nezales nu tur placiti iemet un viss ! spininga gala lieku rotinjus gumijas zivtinas!
22.augusts 2009, 08:19 | links
 
Savulaik zivē bija diskusija par to vai atlaist mazos asarīšus vai nē. Skaidrību neieviesa arī mūsu ihtiozauri. Es joprojām aizstāvu viedokli, ka mazie jālaiž vaļā. Tam apstiprinājumu guvu izlasot pēdējo (novembris-decembris) Ribolov Elite. Tur tiešām izskatās prātīigi cilvēkki asaru dzīvi izpētījuši. Bija interesanti palasīt:D
14.novembris 2009, 00:13 | links
 
Asarīši ļoti ilgi aug līdz cienījamam izmēram, tāpēc laikam maziņie būtu jātlaiž :))
14.novembris 2009, 00:18 | links
 
RedBull - izrādās, tomēr taisnība ir tiem, kas uzskata, ka mazie asarīši ir vienkārši tugoroslije, kas nekad neizaugs lieli. Pārāk gari būs pārstāstīt, taču īsumā, viss atkarīgs no konkrētiem apstākļiem, konkrētā vidē - tobiš ir nevis tikai divas dažādas grupas, bet trīs - lielie, vidējie un mazie. Katrs ieņem savu nišu. Taču tas nenozīmē, ka tās ir dažādas pasugas. Pat no vienas asaru mammas, var nākt laukā šīs trīs dažādās grupas un tas respektīvi nozīmē, ka arī mazie asarīši vvar radīt pēcnācējus, kuri labvēlīgos apstākļos izaug milzīgi :DDD Tobiš, nevajag mazos asarīšus bendēt nost, jo tie var radīt pēcnācējus, kuri izaug lieli un var apēst savus vecākus. Kaut kā tā.
14.novembris 2009, 01:04 | links
 
Gandrīz vai pat sapratu....nebiju domājis, ka tik sarežģīti ir ar viņiem :)
14.novembris 2009, 01:17 | links
 
Ir ezeri,kurus mazie ir pārņēmuši.Tur var palīdzēt tikai līdakas un zandarti.Sīkie rīmas neļauj attīsties citām zivīm,norijot ikrus un mazuļus.Ir jau lielie arī,bet tie sīkie pat ar zilu nokrāsu,tas Mordangas pusē.
14.novembris 2009, 06:08 | links
 
mirtin - to te ieraksti ziemā, kad tirinātāji stāstīs savus varoņdarbus, par pilnu kasti ar lielajiem makaniem, kas lauzuši rokas ārā un rāvuši 0.06 aukliņas kā puņķus, respektīvi, 100...150 gramīgajiem :DDD
14.novembris 2009, 07:00 | links
 
Kur Liepajas gala varetu pamedit asarus ?? un uz ko labak ??
14.novembris 2009, 10:36 | links
 
gribeju pajautat par asariem, viņi pie pašas grunts jāķer ? un kāda ēsma būtu labāka? kādas mormiškas ? :)
26.janvāris 2010, 19:53 | links
 
Supernatural, paskaties video arhīvu ko ielicis āķis, tur viss ir parādīts
26.janvāris 2010, 21:33 | links
 
Vakar rinājot Lielupē ar večiem kā var atsķirt Babītes ašuku no citiem, viņi man paskaidroja atsķirību - babītes ašukam esot sarkanīgs plečojums uz vēdera (sarkanais rinķis). Ko cita tauta saka?
27.janvāris 2010, 09:25 | links
 
Tā varētu būt,un jūras asari ir gaišāki arī, gan vasarā ķertie gan ziemā.
27.janvāris 2010, 09:33 | links
 
Viss knifs jau tajās krāsās,ka viņi pielāgojas apkārtējai videi.Ja tie gaišie slaidie jūrnieki nodzīvotu Babītē teiksim pus gadu,tad tie ar būtu tādi.Aizvedīsi Babītes ašukus uz citu vidi,tie pielāgosies tai.Tikko viņi ienākuši no jūras upē,tad jau viņi ir gaišāki.Vispār jūras ir tādi mīkstāki,nekā upes.Upē jau viņiem vairāk jāairē pa straumēm,muskuļi strādā vairāk.
27.janvāris 2010, 16:29 | links
 
cik esmu novērojis, tad asari ļoti ātri pielāgojās apkārtējai videi krāsas ziņā, reiz to novēroju ķerot asarus savā dīķī, kur tie bija samērā tumši, un laidu gaišā spainī. Pēc necik ilga laika visi bij pārvērtušies par jūrniekiem.
27.janvāris 2010, 16:52 | links
 
siluro

pilnīgi piekrītu, mana pieredze rāda to pašu- pārdesmit minūtes un asaris ieņem spaiņa krāsu!
27.janvāris 2010, 17:52 | links
 
kadu žilku vajadzētu asaru copei? :)
28.janvāris 2010, 23:45 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager