Asari

Faktiski kas attiecas uz asariem, tie gan ir mazumā.
It kā barības bāze pietiekoša ar uzviju, bet daudzās ūdenstilpnēs laikam ūdens piesārņojums ir lielāks, kas šīm zivīm neveicina augšanu un izplatību, attiecībā pret pličiem un citām sīkaļām.
Mans uzsskats, ka vairāk jāpievēršas asaru mazuļu ielaišanai daudzās ūdenstilpnēs.
Bet pašreiz tiek auklēts un lolots lasis, no kura jēga maza.
19.jūlijs 2019, 12:50 | links
 
Citos ūdeņos saka - ar savu laivu ne, ievazāsi slimības. Citur atkal nevar tikai zivis it kā šo pašu iemeslu pēc. Viedokļi atšķiras, bet vai reāli tā cilvēka ietekme ir tāda, kā mēs to pasniedzam?

Cilvēkam dīķī pēkšņi saslimst zivis. Tā vienkārši. Nav vairākus gadus neko laidis klāt, pieeja citiem liegta, bet zivis slimo. Kā tā? Vai nu mazums kāds putns var ko atnest, attiecīgos laika apstākļos savairoties aļģes, vēl viss kas. Vai ezeros nevar būt tieši tas pats?

Tad jau varī makšķerniekiem vajadzētu dezinficēt aprīkojumu un drēbes, a ja nu kas?

Vienīgais risks, ko es no tādām "svešu" zivtiņu izmantošanām redzu ir svešas zivju sugas parādīšanās konkrētajos ūdeņos. Tiesa, kas tad tur tāds var parādīties? Nez vai pie mums tie ūdeņi tik izolēti, ka pēkšņa raudu vai karūsu parādīšanās izjauks dabisko līdzsvaru.
19.jūlijs 2019, 12:50 | links
 
Sargā no visa. Mēs brīnamies, ka izzūd zivis un vainojam cits citu. Pašvaldības apsaimnieko, organizē licencēto makšķerēšanu, bet kas, patiešām, notiek ar ūdeņiem, nezin neviens.
Ezeros slimas līdakas,zandarti un pussprāguši palauži.
19.jūlijs 2019, 12:28 | links
 
ASV cīnās ar karpu invāziju, tādēļ sargā ūdenstipneskurās mīt asari un foreles.
19.jūlijs 2019, 11:53 | links
 
Šādi noteikumi tik dēļ tā, lai pasargātu ūdenstilpes no slimībām.
18.jūlijs 2019, 17:31 | links
 
cupix [18.07.19]: USA šī lieta sakārtota! Drīkst izmantot tikai un vienīgi veikalā pirktus un sertificētus “galeniekus”, uzrādot pirkuma čeku.

BrunoL, 18.jūlijs 2019, 14:26

Kā tad ar brīvību izmantot to ēsmu kuru gribu / ierobežo izvēli un vēl maksāt!!! (make America great again!)
Tev ļoti krata kas viņiem tur ir ierobežots vai nav? Mēs tur nedzīvojam.
Turklāt es stipri šaubos ka tā ir visur, jo tur jau pa ūdenstilpnēm noteikumi atšķirās, nemaz nerunājot par atsevišķiem štatiem.
18.jūlijs 2019, 17:17 | links
 
USA šī lieta sakārtota! Drīkst izmantot tikai un vienīgi veikalā pirktus un sertificētus “galeniekus”, uzrādot pirkuma čeku.

BrunoL, 18.jūlijs 2019, 14:26


Kā tad ar brīvību izmantot to ēsmu kuru gribu / ierobežo izvēli un vēl maksāt!!! (make America great again!)
18.jūlijs 2019, 16:34 | links
 
USA šī lieta sakārtota! Drīkst izmantot tikai un vienīgi veikalā pirktus un sertificētus “galeniekus”, uzrādot pirkuma čeku.
18.jūlijs 2019, 14:26 | links
 
Vai gadījumā Noteikumos nebija minēts, ka drīkst izmantot mailes tikai no tās ūdenstilpes, kurā makšķerē?

ivog, 18.jūlijs 2019, 09:40

Ir, bet kā reāli to izkontrolēt neviens nav padomājis.

aiso_s, 18.jūlijs 2019, 12:46


Tas gan, copējām netālu no Rīgas ziemā un uz dzīvo bija karūsiņas ( 5-10cm). Inspektors jautāja no kurienes karūsiņas . Saņemot atbildi ka nesen noķērām turp pat sāka smaidīt =) Mums ar smiekli nāca , bet nu pierādīt jau nevar! ;(
18.jūlijs 2019, 13:20 | links
 
Brencis21 [18.07.19]: Bjorgvins [10:04]: stils ir bezvejs un sere ir seklis.tie ir veci latviesu vardi iespejams ar vacisku izcelsmi,kurus laikam jauna paaudze nezina. par 100 mailem spaini.tas ir stipri par daudz.berniba ir meginats.tikai cakars. samazini vismaz uz pusi daudzumu.un ari tad biezi maini udeni.it seviski silta laika.Ja reiz piesauc senlatviešu vārdus vismaz pareizi gramatiski tad uzraksti, bet stils nu nekādi nav latviešu vārds.un
Vismaz, ja Tu esi viedais gramatiķis un kļūdu labotājs,citu tekstiem, palasi savējos.
18.jūlijs 2019, 13:11 | links
 
Brencis 21.man ir tik vecs kompis ka nav latviesu alfabeta.tapec atvainojos Jums un visiem parejiem. tiesa neviens cits nav zelojies.Laikam Jus Brenci 21 esat ipasi kasigs cilveks.Kad sitas beidzot aizies pa skuju taku ar jauno kompi rakstisu gramatiski pareizi. parr vardu stils. jaa,latviesu valoda ir vardi kas ienakusi no citam valodam.cik es atceros so vardu lietoja gan mana teva gan vecteva paaudze. un neviens nesurojas.kaut gan sim vardam ir pilnigi latvisks sinonims - bezvejs.

Bjorgvins, 18.jūlijs 2019, 12:12


https://laacz.lv/apostrofs/
Lejupielādē, uzstādi un būs tev viss...
18.jūlijs 2019, 13:02 | links
 
Vai gadījumā Noteikumos nebija minēts, ka drīkst izmantot mailes tikai no tās ūdenstilpes, kurā makšķerē?

ivog, 18.jūlijs 2019, 09:40


Ir, bet kā reāli to izkontrolēt neviens nav padomājis.
18.jūlijs 2019, 12:46 | links
 
Brencis 21.man ir tik vecs kompis ka nav latviesu alfabeta.tapec atvainojos Jums un visiem parejiem. tiesa neviens cits nav zelojies.Laikam Jus Brenci 21 esat ipasi kasigs cilveks.Kad sitas beidzot aizies pa skuju taku ar jauno kompi rakstisu gramatiski pareizi. parr vardu stils. jaa,latviesu valoda ir vardi kas ienakusi no citam valodam.cik es atceros so vardu lietoja gan mana teva gan vecteva paaudze. un neviens nesurojas.kaut gan sim vardam ir pilnigi latvisks sinonims - bezvejs.
18.jūlijs 2019, 12:12 | links
 
Bjorgvins [18.07.19]: stils ir bezvejs un sere ir seklis.tie ir veci latviesu vardi iespejams ar vacisku izcelsmi,kurus laikam jauna paaudze nezina. par 100 mailem spaini.tas ir stipri par daudz.berniba ir meginats.tikai cakars. samazini vismaz uz pusi daudzumu.un ari tad biezi maini udeni.it seviski silta laika.
Ja reiz piesauc senlatviešu vārdus vismaz pareizi gramatiski tad uzraksti, bet stils nu nekādi nav latviešu vārds.
18.jūlijs 2019, 10:58 | links
 
BrunoL.iemanas noteikti neesi zaudejis.vienkarsi zivju palicis mazak.taja skaita ari smukais ieskaites asaris ir grutak atrodams.
18.jūlijs 2019, 10:10 | links
 
stils ir bezvejs un sere ir seklis.tie ir veci latviesu vardi iespejams ar vacisku izcelsmi,kurus laikam jauna paaudze nezina. par 100 mailem spaini.tas ir stipri par daudz.berniba ir meginats.tikai cakars. samazini vismaz uz pusi daudzumu.un ari tad biezi maini udeni.it seviski silta laika.
18.jūlijs 2019, 10:04 | links
 
Bezvējš un sēklis
18.jūlijs 2019, 10:02 | links
 
Nezinu,kā Jums,bet man asari vislabāk ņem štilā. Tiesa,es viņus meklēju pa sēriem.
BrunoL, 8.jūnijs 2019, 17:30

Hmm, vai kāds saprata kas ir štils un kas ir sēri???
18.jūlijs 2019, 09:41 | links
 
Vai gadījumā Noteikumos nebija minēts, ka drīkst izmantot mailes tikai no tās ūdenstilpes, kurā makšķerē?
18.jūlijs 2019, 09:40 | links
 
MV-F [18.07.19]: Sveiki, kungi. Jautājums. Kā saglabāt dzīvas mailītes (2-3 cm garas), kopā spainī pāri pa 100 gab., bet kamēr aizbrauc līdz copes vietai (pāris h) visas beigtas....

braucejs, 17.jūlijs 2019, 12:06

Ledus soma (īslaicīgi), vismaz vienu gadu (sen bija raidījums ) Grabovskis ķēra Burtniekā zandartus uz mailēm, tad lika spainī ledus iepakojumus, jo tās arī bija sasmēlis kaut kādā mazā upītē tālu no ezera.
Kā sauca raidījumu ???
18.jūlijs 2019, 09:30 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager