Asari

MT9 - es bieži vien mērķtiecīgi ķeru uz vienu konkrētu mānekli. Manis aprakstītā situācija bija tieši šāda. iespringu uz vienu mānekli un pavadas maiņa uz garāku pavadu kardināli izmainīja copi. Nebija nedz asaru katlu, nedz vakara iznāciena, vienkārši zivs ķēra mānekli drošāk.
7.jūnijs 2019, 14:10 | links
 
Es ar pievienosos tiem apmatajiem, ka FC pavada un velams 50cm + maina zandarta domas uz labo pusi 3/10 copes reizem. FC pavadai gan diez vai ir kada atskiriba no mono. Sezona gan 10 reizes ir pardomas par pavadas nepieciesamibu pec labu lidaku pazaudesanas, bet tas jau cits stasts..
7.jūnijs 2019, 13:47 | links
 
Par to "neķērās, bet tad sāka ķerties, jo uzliku vizuli X". Diemžēl nav reālas iespējas pārbaudīt vai tas tā tiešām ir. Cik nav redzēts, ka pēkšņi sāk ķerties, lai gan pirms tam klusums. Ja šajā brīdī es būtu nomainījs vizuli, tad visticamāk arī teiktu - hei, bet šis strādā, savukārt tie bija sūdi.
Uzliku pastu uz gumijas, noķēru zandrātu. Pasta strādā? Bet varbūt iemetu 10 cm pa kreisi un tā kūtrā zivs tikai tāpēc izkustējās.
u.t.t.

Hotentots, 7.jūnijs 2019, 12:49


Jā , tāpēc arī rakstu, ka gadījumos, piemēram, ar laivas biedru blakus var norakstīt uz taisnākām, vai šķībākām rokām. Nomainot mānekli - var norakstīt uz to, ka atrada īsto. Novēroju vienreiz - pretarguments, ka varbūt pienāca bars/sākās žors. Tāpēc mēs ar onkyo runājam par to, ka tie nav atsevišķi gadījumi, bet vairākkārtīgi novērojumi. Bet savu viedokli nevienam neuzspiežu kā vienīgo pareizo, tikai padalos ar saviem novērojumiem. Gribat - ticat, gribat - nē.
7.jūnijs 2019, 13:30 | links
 
Manuprāt rezultatīvai asaru copei svarīgs ir daudzu faktoru salikums, kas katrs atsevišķi varbūt šķiet mazsvarīgs - pareizs ēsmas izmērs/veids, krāsa, āķu,karabīnes izmērs, auklas/pavadas resnums, garums. Ēsmas pasniegšanas veids, spēle. Gan jau vel kautko piemirsu. Pats galvenais - Izpratne par to kas tur lejā darās, vai maz asaris tur apakšā ir tik daudz cik šķiet.
7.jūnijs 2019, 13:26 | links
 
jo katlā bij 6 asari:D
7.jūnijs 2019, 13:22 | links
 
Hotentots [07.06.19]: Par to "neķērās, bet tad sāka ķerties, jo uzliku vizuli X". Diemžēl nav reālas iespējas pārbaudīt vai tas tā tiešām ir. Cik nav redzēts, ka pēkšņi sāk ķerties, lai gan pirms tam klusums. Ja šajā brīdī es būtu nomainījs vizuli, tad visticamāk arī teiktu - hei, bet šis strādā, savukārt tie bija sūdi.
Uzliku pastu uz gumijas, noķēru zandrātu. Pasta strādā? Bet varbūt iemetu 10 cm pa kreisi un tā kūtrā zivs tikai tāpēc izkustējās.
u.t.t.
Un kad uz ,, katlu trāpi,, , 10 min. 6 strīpainie un pēc tam uz to pašu mānekli vari stundu tai vietā mētāt un 0. :)))))
7.jūnijs 2019, 13:05 | links
 
onkyo, gadījumu rotiņu pieminēju tikai tādēļ, ka man sāda situācija dzīvē ir bijusi un tam 100%-centīgu izskaidrojumu uzreiz atrast nevar. Bet tu saki, ka vairākas reizes esi piedzīvojis situāciju, kad, uzsienot FC, asaru cope uzlabojas. Es akcentēju uzmanību uz to, ka tas varbūt nav FC nopelns, tāda varbūtība taču pastāv :) To var salīdzināt ar mānekļu krāsojumiem, kāds apgalvos, ka tiem ir liela nozīme copē un ar piemēriem iz dzīves to "pamatos", cits tam netic un tik pat veiksmīgi ķer zivis. Ja izlasīsi manu pirmo postu par šo tēmu, tad to es sāku ar vārdiem: "Man aizvien vairāk sāk likties, ka flurkarbona efektivitāte pasīvu asaru copē ir mīts". Tas nozīmē, ka joprojām tam nedaudz ticu, bet ticība plok... :)
7.jūnijs 2019, 12:53 | links
 
Par to "neķērās, bet tad sāka ķerties, jo uzliku vizuli X". Diemžēl nav reālas iespējas pārbaudīt vai tas tā tiešām ir. Cik nav redzēts, ka pēkšņi sāk ķerties, lai gan pirms tam klusums. Ja šajā brīdī es būtu nomainījs vizuli, tad visticamāk arī teiktu - hei, bet šis strādā, savukārt tie bija sūdi.
Uzliku pastu uz gumijas, noķēru zandrātu. Pasta strādā? Bet varbūt iemetu 10 cm pa kreisi un tā kūtrā zivs tikai tāpēc izkustējās.
u.t.t.
7.jūnijs 2019, 12:49 | links
 
cygyxfeejk [07.06.19]: cygyxfeejk [Vakar]: Kāds var ieteikt vizuļus priekš asariem jau praksē pārbaudītus

Olcis, 6.jūnijs 2019, 15:34


Zipbaits Rigge 70SP
Jackall Squad Minnow 80SP
OSP AsuraGadījumā tie visi nav vobleria

Olcis, 6.jūnijs 2019, 17:42


Nu šie labāk ķers par jebkuru vizuli, es domāju pliku bleķi.. asarim vizulis vispar ne īpaši patīk, ja nu vienigi rotiņš..
Patīk asas, ātras, haotiskas kustības, tāds vizulis, kurš vienmerigi peld, viņam maz interesēs..tici man.
Jā, palasot šīs ,, gudrības,, liekas ka uz citas planētas dzīvoju un ķeru asarus. Vai arī tie no citas planētas..... un tie asari kas seko vienmērīgi velkamam māneklim un rijīgākie uzbrūk, laikam ir no Marsa! :)))
7.jūnijs 2019, 12:25 | links
 
Nu gan salēji ūdeni....sāc ar flurokarbonu, pārmeties pie rotiņiem.
Stāsts nav par diviem copmaņiem, kad vienam ķeras, bet otram gluži pretēji - neķeras. Nevienu neiešu pārliecināt, bet šī un arī citas kaprīzās copes reizes ne vienu reizi vien pierādījušas, ka flurokarbona pavada strādā.
7.jūnijs 2019, 12:10 | links
 
Fluorcarbona aukla no parastā monofila atšķiras ar to ka ir lielāka abrazīvā izturība, smagāka un itkā neredzama ūdenī, lai gan neviena zivs nav to apgalvojusi.
Strādājot ar mānekļiem kuri saskaras ar grunti ašuki pirmkārt reaģē uz duļķu mutuli un kustību tajā, viss pārējais interesē tikai pēc tam bet tad jau viņi ir uz āķa. :))
7.jūnijs 2019, 11:16 | links
 
Es tādus stāstus esmu daudz dzirdējis, bet nav lasīts pētījums, kur būtu miljoniem testu. Man arī ir bijusi situācija, kad ķeram ar čomu no vienas laivas, metam vienādus rotiņus, ietinam vienādā atrumā, šim visu dienu kaut kas ķeras, man nē. Kaut gan es viņam pats šo rotiņu ieteicu, pats aizvedu uz konkrētiem punktiem Babītē, iepriekš man tas strādāja izcili, bet tieši šajā dienā nē. Par ko tas liecina, da ne par ko tas neliecina, tas pats ar FC. Var copēt ar FC, copes nav, aprujies, slinkums siet FC, piesien mānekli pa taisno pie pamatauklas un sākas cope. Tas taču neliecina par to, ka asaris neredz pīto auklu.
7.jūnijs 2019, 10:39 | links
 
Štāsts iz fļurika dzīves.....aptuveni pirms nedēļas vienā mazā upītē uzsāku copi ar jau uzsietu flurokarbonu, kurš pie māneķļu noraušanas bija saīsinājies līdz ~40cm. Bija pāris asaru piesitieni, kaut gan laiks bij izcils un zināju vietas, kur asaris mitinās. Ķērājā atstāju kārtējo mānekli un biju spiests pārsiet pavadu. Uzsēju ~1m garu flurokarbonu un viss mainījās, neilgā laikā tiku pie mēra līdakas un vairākiem skaistiem asariem.
7.jūnijs 2019, 10:28 | links
 
Kā rakstīja kutis, flurkarbons noder vietās, kur tiek traumēta aukla, viss pārējais, manuprāt, izdomājums. Bet, ja cilvēks tic, ka ar FC asaris copē drošāk, labāk to piesiet, jo ticība dara brīnumus :)
7.jūnijs 2019, 09:34 | links
 
Man aizvien vairāk sāk likties, ka flurkarbona efektivitāte pasīvu asaru copē ir mīts. Ja jau šī smagnējā sistēma spēj sakacināt nekustīgu asari, tātad asarim nošpļauties uz metāla stiepli, kura sniedzas līdz pašam māneklim. Līdaku pat nepieminu...

MT9, 7.jūnijs 2019, 08:54


No malas apskatoties, šī sistēma nemaz neizskatās tik smagnēja, jo svars atrodas nost no mānekļa, līdz ar to mānekļa spēle sanāk brīvāka, neskatoties uz stieples esamību pie tā.
Par fluorokarbona efektivitāti - man prakse tomēr liecina par pretējo. Ja vēl salīdzinot ar kolēģi blakus var runāt par taisnajām/šķībajām rociņām, tad pašam ne reizi ir nācies pārliecināties, ka uz ļoti kaprīzu zivu metāla pavadas aizstāšana ar fluorokarbonu palīdz. Te gan jāatzīmē, ka runa ir par smalkajiem izmēriem.
7.jūnijs 2019, 09:24 | links
 
Neko sevišķu nesaskatu tanī čupa čupsā, man džigdesa strādā labāk kaut darbības principi gandrīz vienādi.
7.jūnijs 2019, 09:10 | links
 
Pasīvi vai aktīvi man vienalga es fluriķi lietoju tikai lai uz gliemežiem nebojātu pīto.
7.jūnijs 2019, 09:05 | links
 
Man aizvien vairāk sāk likties, ka flurkarbona efektivitāte pasīvu asaru copē ir mīts. Ja jau šī smagnējā sistēma spēj sakacināt nekustīgu asari, tātad asarim nošpļauties uz metāla stiepli, kura sniedzas līdz pašam māneklim. Līdaku pat nepieminu...
7.jūnijs 2019, 08:54 | links
 
cygyxfeejk [Vakar]: Kāds var ieteikt vizuļus priekš asariem jau praksē pārbaudītus

Olcis, 6.jūnijs 2019, 15:34


Zipbaits Rigge 70SP
Jackall Squad Minnow 80SP
OSP AsuraGadījumā tie visi nav vobleria

Olcis, 6.jūnijs 2019, 17:42


Nu šie labāk ķers par jebkuru vizuli, es domāju pliku bleķi.. asarim vizulis vispar ne īpaši patīk, ja nu vienigi rotiņš..
Patīk asas, ātras, haotiskas kustības, tāds vizulis, kurš vienmerigi peld, viņam maz interesēs..tici man.

cygyxfeejk, 7.jūnijs 2019, 08:31

Ja asaris ir uztaisījis katlu tad ņem viņu ar ko gribi Ja kūtrs tad viņu uzkacināt jābūt funktierim
7.jūnijs 2019, 08:38 | links
 
Negrib mūsu asari tās smagnējās drātis ar šo smalko sistēmu viss notiek 0,3 tērauda stieple 8 gr atsvars

7.jūnijs 2019, 08:36 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager