Asari

Paldies!
Šodien vienu tādu izmānīju, pārējie ap 15 gb. sprīža lieluma aizpeldēja paaugties.
Līdakas nevienas...
12.jūlijs 2015, 20:54 | links
 
41 cm asaris, kāds būs aptuvenais zivs svars?

Rams, 12.jūlijs 2015, 15:44

750-950gr var būt izņēmumi bet aptuveni ir bijuši šāda svara.

kutis, 12.jūlijs 2015, 18:48

1040gr bija rovna 43cm pēcnārsts. Burtnieks. 42cm 860gr. Alūksne ziema. Tākā diezgan atsķiras.
12.jūlijs 2015, 19:59 | links
 
41 cm asaris, kāds būs aptuvenais zivs svars?

Rams, 12.jūlijs 2015, 15:44


750-950gr var būt izņēmumi bet aptuveni ir bijuši šāda svara.
12.jūlijs 2015, 18:48 | links
 
Labdien,
Man dēls izteica vēlēšanos paspiningot. Tā būs viņam pirmā reize, tāpēc vairāk lietosim rotiņus un domāsim par asariem.
Es pats spiningu turēju rokās pēdējo reizi pagājušajā gadsimtā.
Varbūt varat ieteikt kādu vietu, netālu no Rīgas (~1 stundas braucienā), kur varētu noīrēt airu laivu, pabraukāt pa ezeru un paspiningot. Pašlaik domāju braukt uz Vecumniekiem - tur kādreiz aiz pārbrauktuves pa labi bija dīķi.

KristapsD, 3.jūlijs 2015, 15:33
domju, ka ir vērts braukt uz Kaņieri. Cik reiz biju- sportiskā cope sanāk. Ne asakas.

shaiba, 3.jūlijs 2015, 17:06


Man šķiet, ka pašlaik Kaņieris asaru copei nav labākā izvēle. Dažus gadus atpakaļ vēl varēja trāpīt uz asaru bariem, bet tagad var atrast tikai pa vienam. Uz asariem labāk ir Engures ezerā. Tur var trāpīt uz jūras asariem, kuri ņem non stopā. Protams attālums ir lielāks, tomēr emocijas atmaksājas.
12.jūlijs 2015, 16:44 | links
 
41 cm asaris, kāds būs aptuvenais zivs svars?
12.jūlijs 2015, 15:44 | links
 
Labdien,
Man dēls izteica vēlēšanos paspiningot. Tā būs viņam pirmā reize, tāpēc vairāk lietosim rotiņus un domāsim par asariem.
Es pats spiningu turēju rokās pēdējo reizi pagājušajā gadsimtā.
Varbūt varat ieteikt kādu vietu, netālu no Rīgas (~1 stundas braucienā), kur varētu noīrēt airu laivu, pabraukāt pa ezeru un paspiningot. Pašlaik domāju braukt uz Vecumniekiem - tur kādreiz aiz pārbrauktuves pa labi bija dīķi.

KristapsD, 3.jūlijs 2015, 15:33

domju, ka ir vērts braukt uz Kaņieri. Cik reiz biju- sportiskā cope sanāk. Ne asakas.
3.jūlijs 2015, 17:06 | links
 
Labdien,
Man dēls izteica vēlēšanos paspiningot. Tā būs viņam pirmā reize, tāpēc vairāk lietosim rotiņus un domāsim par asariem.
Es pats spiningu turēju rokās pēdējo reizi pagājušajā gadsimtā.
Varbūt varat ieteikt kādu vietu, netālu no Rīgas (~1 stundas braucienā), kur varētu noīrēt airu laivu, pabraukāt pa ezeru un paspiningot. Pašlaik domāju braukt uz Vecumniekiem - tur kādreiz aiz pārbrauktuves pa labi bija dīķi.
3.jūlijs 2015, 15:33 | links
 
Vasaras siltajos vakaros pirms saulrieta asarim ir labs iznāciens,kā saulīte noriet, tā uvsjo...
2.jūlijs 2015, 22:31 | links
 
Šorīt līdz 6 rīta ņēma vislabāk, tad pa lēnām šur tur pa 1. Aizvakar, kad bij bezvējš, copēja līdz 6:30, tad usjo. Vējainā laikā labāk, par vakara copi neko nepateikšu, tas viss Daugavā.
2.jūlijs 2015, 20:39 | links
 
Vasarā ,gaišajā diennakts laikā...
2.jūlijs 2015, 19:34 | links
 
Kādi kopumā ir labākie asara ķeršanas apstākļi? Diennakts stunda, gadalaiks, utt. utjp? Runājot par MJ.
2.jūlijs 2015, 18:36 | links
 
Es paņēmu tikai lielākos un tikai vienai pannai,darba dienās slinkums tīrīt :D runājot par krāsām ir tā ka man njēma tikai uz tumšajām uzliekot ko gaišu likās ka copēju vannā vai arī pieteicās kāds līdakbērns uz tumšajām tomēr līdaku mazāk. Nez man jau patīk tā sportiskā vilkšana un ja vel ir izmērs nevis zirga zobi tad pavisam labi.

28.aprīlis 2015, 22:24 | citēt | nosūdzēt | links


Ķēru iznārstojušus "jūrniekus" ezerā atļautās vietās. Ņēma ļoti badīgi, ķēru ar aromatizētu Manns firmas izstrādājumu, rozā krāsojums šķita strādāja labāk nekā citi. Īpaši neeksperimentēju, jo zuda interese. Dīvaini, bet balto krāsu praktiski ignorēja.
28.aprīlis 2015, 22:33 | links
 
Tikko no copes,ņēma kā traki,izmērs dažāds-lielākais ap 400g. No 17.30-20.40 32gb. Bet pats intresantākais ka biju nopircis jaunu LJ tioga gumiju,jo iepriekšējā paka kādu nedēļu bija nostāvējusi atvērtā veidā. Lieta tāda kau jaunās ņēma ļoti negribīgi bet uzliekot veco cope sākās. Tākā īsti nesaprotu vai trāpijās kāds brāķis vai ašukam šodien negribējās neko smaržīgu.

28.aprīlis 2015, 21:31 | citēt | nosūdzēt | links


Divas reizes nobraucu, pietika... Par tām pakām tas ir mīts, maniem asarēniem bij pilnīgi vienalga, fascinēja tikai pasniegšana un krāsa, kas pa lielam nespēlēja. Asarīši trīs stundu garumā praktiski katrā metienā, man tas ir drusku par traku:) Pajēmu ap 2kg , pārējie sportam.

skutans, 28.aprīlis 2015, 22:10


Es paņēmu tikai lielākos un tikai vienai pannai,darba dienās slinkums tīrīt :D runājot par krāsām ir tā ka man njēma tikai uz tumšajām uzliekot ko gaišu likās ka copēju vannā vai arī pieteicās kāds līdakbērns uz tumšajām tomēr līdaku mazāk. Nez man jau patīk tā sportiskā vilkšana un ja vel ir izmērs nevis zirga zobi tad pavisam labi.
28.aprīlis 2015, 22:24 | links
 
Tikko no copes,ņēma kā traki,izmērs dažāds-lielākais ap 400g. No 17.30-20.40 32gb. Bet pats intresantākais ka biju nopircis jaunu LJ tioga gumiju,jo iepriekšējā paka kādu nedēļu bija nostāvējusi atvērtā veidā. Lieta tāda kau jaunās ņēma ļoti negribīgi bet uzliekot veco cope sākās. Tākā īsti nesaprotu vai trāpijās kāds brāķis vai ašukam šodien negribējās neko smaržīgu.

28.aprīlis 2015, 21:31 | citēt | nosūdzēt | links


Divas reizes nobraucu, pietika... Par tām pakām tas ir mīts, maniem asarēniem bij pilnīgi vienalga, fascinēja tikai pasniegšana un krāsa, kas pa lielam nespēlēja. Asarīši trīs stundu garumā praktiski katrā metienā, man tas ir drusku par traku:) Pajēmu ap 2kg , pārējie sportam.
28.aprīlis 2015, 22:10 | links
 
Tikko no copes,ņēma kā traki,izmērs dažāds-lielākais ap 400g. No 17.30-20.40 32gb. Bet pats intresantākais ka biju nopircis jaunu LJ tioga gumiju,jo iepriekšējā paka kādu nedēļu bija nostāvējusi atvērtā veidā. Lieta tāda kau jaunās ņēma ļoti negribīgi bet uzliekot veco cope sākās. Tākā īsti nesaprotu vai trāpijās kāds brāķis vai ašukam šodien negribējās neko smaržīgu.
28.aprīlis 2015, 21:31 | links
 
https://www.ss.lv/msg/lv/entertainment/hunting-fishing/fishing-tackles-and-tackles/bijbn.html
varbūt kāds jau noprovējis šo gumiju?padalaties
28.aprīlis 2015, 15:57 | links
 
Sveki asaru matadori.Kā veicas ar asaru copi?Esmu nolēmis arī pieķerties asaru copei vasara sezonā,bet vakar apbraukāju ezerus savā pusē un bez rezultātiem.Varbūt kāds var ietekt kādu asaru treenkājamo vietu kurzemē?

ganguuro, 24.aprīlis 2015, 16:29


Atkarībā uz ko copē. Kopš pievērsos mj nevienu reizi neesmu bijis tukšā. A par vietām ir tā ka asars ir gandrīz katrā peļķē tik jamāk to zivi piemānīt, bet to kur ķert lielos diezvai kads teiks.
24.aprīlis 2015, 19:30 | links
 
Sveki asaru matadori.Kā veicas ar asaru copi?Esmu nolēmis arī pieķerties asaru copei vasara sezonā,bet vakar apbraukāju ezerus savā pusē un bez rezultātiem.Varbūt kāds var ietekt kādu asaru treenkājamo vietu kurzemē?
24.aprīlis 2015, 16:29 | links
 
Baiga beda notikusies. vakar biju noskrejis lidz upei ar spiningu pie Murjaniem. Shodien saprotu ka spiningu aizmirsu pie upes a vina ta tur vairs nava. Ja kads ir uzgajis DAM spiningu dodiet zinu. Nav jau nekads dargais vai kas, bet no mila cilveka davana. Mans telefons 26676349.
17.aprīlis 2015, 19:55 | links
 
Asars šodien galīgi bez apetītes nomētājos līks,izliju,nosalu un mj dancināju kā vien gribēju,rezultātā vienu dabuju tādu ko pat kaķim kauns rādīt,beigās viens šnapijs nokoda visu padarīšanu un metu mieru.
17.aprīlis 2015, 19:24 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager