Asari

Tere!
Par to,ka skaldīt lielos asarus garlaicīgs pasākums var runāt tik tas,kurš šādu copi nav baudījis.Jā,pie mums kādu var notvert,bet tikai tad ja stipri paveicas.

Lbruno, 4.septembris 2013, 11:33

70.ir nācies pabūt savienības mekā Ahtubā un asarus otrā dienā neviens negribēja pat redzēt,meklēja vietas kur viņu nav, jo ņēma burtiski uz jebko,pat uz tādiem dzelžiem kuriem mūsu ūdeņos virsū neskatījās,pāris tika noķerti uz saliekamo kabatas nazīti ar piesietu āķi .Biezā slānī bija visa veida plēsoņas,vairāk par diviem tukšiem metieniem nebija un kad bija atkal iespēja tur pabūt es atteicos jo tā jau nav cope bet izvirtība.Ja runa par asariem pie mums tad nevajag gaidīt veiksmi bet mēķtiecīgi iet uz viņiem,tāpat kā vīri iet uz lielām karpām un samiem kā arī uz lielām līdakām,un zinu ka viņi to neuzskata par pliku veikmi,viss atkarīgs no pieejas tai lietai un kā teica Bums ja jāizvēlas starp motoru un eldarado tad pimam dodu priekšroku.
4.septembris 2013, 18:25 | links
 
Novirzijāmies no tēmas šodienas informācija -Usmā asari ņem un izmēri ir patīkami Rullē DS .Kad baru uzkacina -ziemas rīki lielās Peipusa bļitkas Orjentieris Amjūdzes upes abi gali Tas kurš uz Goskalna pusi manāmi ražīgāks
4.septembris 2013, 13:07 | links
 
Tā nu viš ir tas pasākums izlec vismaz uz vienu motorīti 4 taktu :DDD Tātad ir jāizvēkās vai nopirkt jaunu laivas motorīti /apmēram ap 400 ls/vai aizbraukt pie jebkura no paradīzes solītājiem :DDD
Tūlīt man te sāks skaitī ,ka tā nav, vodka un paika inklusive HUIŅA brauciens ar licenzēm ,kombikorma iegādi ,šādu tādu štrumu nomaiņu izmaksā pāri par 400 naudiņām./braucu tikai tāpēc ,ka Raivo bija braucienus uzsaucis Protams ceļa izdevumus sedzu pats dzīvošana bija haļava ...../
4.septembris 2013, 12:59 | links
 
Tere!
Par to,ka skaldīt lielos asarus garlaicīgs pasākums var runāt tik tas,kurš šādu copi nav baudījis.Jā,pie mums kādu var notvert,bet tikai tad ja stipri paveicas.
Nav jau tā,ka aizbrauksi,iebrauksi un vilksi.Nāksies sameklēt lielo baru.
Savu "mendeli" man paveicās nosist 80tajos Peipī,Pleskavas ez. un 70tajos Burtniekā.Ne jau katrā copes reizē.Sezonā rizes 3-4 paveicās sameklēt dižasaru baru.Tā kā braukt uz Skandināviju asaros,man vairs ni un ni.
Vienīgi 90tajos uz to krastu skraidīju lašos.Arī to vairs nedaru.Tepat,mūsu pusē,ar var pa kādam uzēdināt.
Tā kā,ja vēlma nosist "mendeli",brīva vaļa un līdzekļi,uz priekšu!Noteikti nenožēlosiet!
4.septembris 2013, 11:33 | links
 
tikai kreklam jābūt pareizajam!
4.septembris 2013, 08:09 | links
 
Kā? Aizlaid uz Alūksni,Usmu,pabraukā pa Lielupi,Daugavu,Ventu,-met un velc!:)
4.septembris 2013, 07:46 | links
 
Drīzāk ir jautājums ,cik mums Lv ir vietas kur regulāri var tikt pie asariem virs kilograma.
4.septembris 2013, 07:30 | links
 
Vecais runcis 'istjenu glagoļit',lielus asarus atrast un tupi vilkt prāta daudz nevajag un kaifa nav nekāda,a bet pastaipīt zirgazobus,-vot tā tik ir štelle...:D
4.septembris 2013, 07:28 | links
 
Nedomāju ka vilkt kilogramīgus asarus kā kazaragus ir baigais kaifs varbūt kādu stundu bet pēctam apriebjas jo smadzenes tiek islēgtas un strādā tikai rokas ,daudz lielāks prieks kad mēnesi viņu medī un beidzot dabū un tu saproti ka aug tavas zināšanas un sapratne par notiekošo dabā bet tupi izvinčot lielus asarus var arī trīsgadīgs puišelis.Ir pie mums lieli asari un dabūt tos ir izaicinājums ,neesmu gaļinieks ,tāpēc jo sarežģītāk jo intresantāk .Protams ir arī copmaņi kas copē pāris reizes gadā un nav ne laika ne vēlēšanās meklēt tad tādiem skandināvu eldarādo ir kā radīts,varēs puss mūžu stāstīt ka vilcis tikai kilogramīgus asarus kaut šeit ar grūtībām tiktu pie zirga zobiem.Kā saka katram savs ,ne ašuka jums vīri :)
3.septembris 2013, 23:18 | links
 
Piekritīšu Zarāzijam.
p.s.
DS sportiskuma ziņā nearko neatšķiras no džigošanas.DSojot ir tik daudz variāciju, gan mānekļu veidos, gan izmēros utt, gan ari pašā izpildijumā, ka gada laikā to tā tā tik var virspusēji apzināt.DSoju jau vairākus gadus un meklējot kā piemānīt zivtiņu, vienmēr atklāju kautko jaunu.Un slinkot DSojot nu galīgi nesanāk laika.:))
Lielais paldies Griezējam, ka dažus gadus atpakaļ ierādija šo foršo copes veidu.:)
3.septembris 2013, 23:12 | links
 
, DS ir slinkuma lāpīšana

V.S.O.P., 3.septembris 2013, 21:35


oriģināls viedoklis :) pri čom te metodes izvēle, neviena nav labāka vai sliktāka par citu un katrs izvēlas to kas viņam interesantāka un/vai efektīvāka... ja nu vienīgi mērķis ir apzināti sarežģīt sev uzdevumu, uztverot to kā treniņu un izaicinājumu... bet es nav sportists, man patīk ķert zivis tur kur ķeras un tā kā ķeras :)
3.septembris 2013, 21:46 | links
 
Puiķi,nesaprotu par ko tāds satraukums,te katrs dalās ar to ko domā par konkrētām lietām , tās ir acīm redzamas un taustāmas,nevajag neko uztvert tik personīgi...Es izsaku savu viedokli no savas pieredzes un skatījuma,kāds cits dalās ar savu....Notiek normāla pieredzes apmaiņa.Ja kādam patīk Buļļupes variants ,lai slavina to,man patīk Skandināvu variants,es priecājos un slavinu to...
VSOP nepatīk ne Buļļupe ne Storumans,tātad laikam jāgaida ciemos pie manīm Vilhelmīnā ,tur nekāda kolhoza nav...,katram savs...:)

Tonis, 3.septembris 2013, 20:57


Toni, nepārspīlē ;) Buļļupes līmenis Storumanā veidojas pāris vietās, ziemā.

Varam arī barā ķert, ir plecu pie pleca Bauskā stāvēts un ķerts ne pajokam, bet tas laiks, kad zivs ir galvenā - tā ir pagātne. Grūti paņemama zivs ir labs izaicinājums, liela grūti paņemama zivs uz smalkiem rīkiem ir vēl lielāks izaicinājums... kaut kā tā... puiši raksta, ka Daugavā žanis džigu neņem, tikai DeSu ēdot... fuflo... viss notiek arī ar džigu, DS ir slinkuma lāpīšana, trafareti jānomet un zivis nāks. Un tā daudz kur... Ir puiki, kuri tagad ķer asarus, tos kas no kg uz augšu. Uz citiem neiet. un tikai ar džigu. Un noķer.... LV, tepat...
3.septembris 2013, 21:35 | links
 
Puiķi,nesaprotu par ko tāds satraukums,te katrs dalās ar to ko domā par konkrētām lietām , tās ir acīm redzamas un taustāmas,nevajag neko uztvert tik personīgi...Es izsaku savu viedokli no savas pieredzes un skatījuma,kāds cits dalās ar savu....Notiek normāla pieredzes apmaiņa.Ja kādam patīk Buļļupes variants ,lai slavina to,man patīk Skandināvu variants,es priecājos un slavinu to...
VSOP nepatīk ne Buļļupe ne Storumans,tātad laikam jāgaida ciemos pie manīm Vilhelmīnā ,tur nekāda kolhoza nav...,katram savs...:)
3.septembris 2013, 20:57 | links
 
Lasīt komentārus, kuros uzstājīgi aicina braukt uz Zviedriju ir mazliet kaitinoši.
3.septembris 2013, 20:17 | citēt | links To Hotentots!

Reklāma i Āfrikā reklāma!:)Bet pa nopietnam cilvēks var rakstīt taču ko un kā grib (es tā uzskatu).Ir milzum daudz lietas,kuras vairāk vai mazāk kaitina,besī, vai sauc kā gribi.TV,rādio un arī te ir pilns ar lietām,kuras tiek pasniegtas tā, it kā nu citādi nemaz nevar.Nesen paziņa bija pie Toņa copēt...davoļņijs kā ,,paravozs".Te LV viņš īpaši bieži netiek...aizbrauca atvilkās uz nebēdu.Es arī varu atļauties pacopēt kur citur,bet pagaidām vienkārši man ir labi,kā ir...pieļauju ka grūti daudziem tam noticēt,bet tā viš i!Kā NG-NG savulaik izteicās,ka citi brīnās kā var jūsmot par izvilktu plaukstas lieluma plicīti (citāts neprecīzs)!:)Tad, kad man uznāks ,,mendele" es jau nu nebakstīšos un aizmaukšu uzreiz uz Amazonku kādu Arapaimu piemānīt ar kādu pirāniju!!!:)))
3.septembris 2013, 20:47 | links
 
Tas-pārdomām Nekad nebraukšu ar kompāniju kurā ir vairāk par 3 augstākais 4 cilvēki ,jo tad sākas visāda huiņa Viens grib pāliju otrs līdaku trešais šņabi u.t.t Es gribu izvēlēties vietu pats kur ķert un ko ķert Vieta ir vajadzīga tikai lai noliktos uz paku Visāda gidu huiņa mani neitresē Un ticiet man to vietu kur apmesties tur ir līdz orītēm :DDD
3.septembris 2013, 20:41 | links
 
Ne jau vienmēr Zviedrija visu atrisina. Ir arī tur necopes dienas, ir nepareizas vietas utt. Palsama atskaites un visu redzam.
Viss tāpat kā pie mums. Kas nu tur ir droši - tas ir mazāk to ļaužu, kuri uz copi pēc gaļas brauc. Ja mēs LV iemācītos būt mazāk negausīgi, tad nekur braukt nevajadzētu, tepat būtu labi visiem. Tagad tepat labi ir ne visiem, bet daudziem ir :)
Tomēr LV ekspansija Storuman ir atsitusi vēlmu turp doties atkal... ja brauksim, tad uz citiem rajoniem, jo kolhozā var arī LV copēt , tepat, pierīgā.
3.septembris 2013, 20:32 | links
 
Redzi, Toni, viss jau būtu labi, ja vien tu tik uzmācīgi ar Zviedriju nebāztos it visur. Varbūt pats nemani, bet no malas labāk redz - tie komentāri "ja gribi ķert zivi x lielā skaitā, tad tikai uz Zviedriju" u.tml. diezgan bieži pavīd un šķiet kaitinoši.

Piemēram, man it kā ir finansiālas iespējas aizbraukt uz Zviedriju (vai analogu valsti). Arī bildes un copes raidījumus redzējis esmu un apzinos, ka tur labas zivis lielā skaitā ir, bet kaut kā vienalga nav vēlmes uz turieni braukt. Varbūt būs nākotnē, bet pagaidām arī šeit ir interesanti. Lasīt komentārus, kuros uzstājīgi aicina braukt uz Zviedriju ir mazliet kaitinoši.
3.septembris 2013, 20:17 | links
 
Protams,ka LV asaru un brekšu skaita ziņā netrūkst,atšķirība tāda,ka mūsu pusē ir daudz 'zupas' izmēra ašuku un maz liela izmēra- ap 1kg asaru.Tai pusē viss ir gluži otrādi,zirgazobu nav tik daudz, ja ir tad nopietni izmēri...Arī brekši tur sasniedz caurmērā lielākus izmērus,copes žurnālos katru mēnesi publicē lielāko izvilkto zivju sarakstu un katreiz tajos ir reģistrēti arī lielākie noķertie brekši,-vienmēr ir reģistrēti kādi 10 brekši svarā ap 6,5-8kg...Tas gan vairāk centrālajā un dienvidu daļā.Kaut kā neaceros ka pie mumsīm tādi būtu ķerti vairumā...
Varat šajā ziņā mani vainot patriotisma trūkumā un vēl kā,bet tādēļ es jau sen LV ķeru tikai butes ...:D.
Es netaisos nevienu vainot vai mācīt,pie tādas situācijas visi kopā esam nonākuši vairāku
desmitgažu rezultātā un vēl vismaz tikpat ilgi tādā atradīsimies.Tādēļ es braucu copēt uz Zviedriju un aicinu arī citus braukt man līdz,tādējādi nenoplicinot mūsu dabas resursus, bet dodot tiem iespēju atjaunoties,-kurš tad ir lielāks LV patriots? :)
3.septembris 2013, 19:23 | links
 
Kužikos :)) Bet ļoti labi ir jāpārzina ezers un jāzina vietas :) Visreālākais laiks te tikt pie trofejasara- pirmais ledus :) Pagaišziem večiem asari 130 mm lunkā nelīda iekšā.
3.septembris 2013, 19:04 | links
 
es tikai nesaprotu kapec Toņa kungs liek pa bildei visu laiku no "copes zviedrija"!

latvians88, 3.septembris 2013, 17:51

aizmirsu pierakstit smaidinu :)

hmm taisos padzivoties pa aluksnes ezeru kur tur tadu kartīgu "zviedrīgu" asari var pakert?
3.septembris 2013, 18:57 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager