Asari

Nezinu kā Zviedrijā, bet Alūksnes ezerā 1.2-1.4 kg asari pēdējos gados nav retums. Arī lielāki ir. Bet protams noķert šamos vajag daudz laika un zināšanu :)
Bet visgaršīgākie ir pirmā ledus mazie asarīši sacepti kraukšķīgi- tiem līdzi nestāv neviens :))
3.septembris 2013, 18:16 | links
 
es tikai nesaprotu kapec Toņa kungs liek pa bildei visu laiku no "copes zviedrija"!
3.septembris 2013, 17:51 | links
 
Lai nu kas, bet brekšu un asaru LV netrūkst, netrūkst arī labu izmēru, tik slinki esam, tas arī viss.

kadmijs, 3.septembris 2013, 10:22

Tur jau tā lieta, ka labāk forumos žēlojamies ka eLVē zivju nav, viss ir slikti, krīze un deputāti nepilda solijumus. Es īpaši neiespringstot i asarus i brekšus velku neejot tālāk par Dienvidu tiltu, bez laivas no krasta. Citi turpat no krasta vai laivas pamanās pat pa kādam samam izvilkt.
3.septembris 2013, 10:39 | links
 
Lai nu kas, bet brekšu un asaru LV netrūkst, netrūkst arī labu izmēru, tik slinki esam, tas arī viss.
3.septembris 2013, 10:22 | links
 
Pēc asariem uz Zviedriju braukt gan nav jēgas..., sīgas, pālijas -OK, bet LV ar asariem nav problēmu. Vispār - LV zivju ir daudz, ķert nemākam, tas arī viss. Ja to pašu laiku, ko copei veltam tur, veltītu šeit - zivju ēšanai pietiek ar uzviju. Ceļotprieks - tās jau ir cits jautājums...

V.S.O.P., 3.septembris 2013, 10:12

Te nu pilnībā jāpiekrīt, ašuki eLVē ir pietiekoši, pat necopes dienās var pa kādam strīpainajam bračkam dabūt. Šogad man vismaz ļoti labi trāpās uz 2 izmēra Blackfury un 0 vai 1 Mosca (tā kura ar zaļo serdeni un kapara lapiņu).
Vakar paķēru gardā arī asaru pastu, bet tas jau vairāk "ticības" jautājums, IMHO arī bez tās labi ņem.
3.septembris 2013, 10:17 | links
 
Pēc asariem uz Zviedriju braukt gan nav jēgas..., sīgas, pālijas -OK, bet LV ar asariem nav problēmu. Vispār - LV zivju ir daudz, ķert nemākam, tas arī viss. Ja to pašu laiku, ko copei veltam tur, veltītu šeit - zivju ēšanai pietiek ar uzviju. Ceļotprieks - tās jau ir cits jautājums...
3.septembris 2013, 10:12 | links
 
Tie mazākie ir visgaršīgākie Ja sacep sieva pie viņiem mani klāt nelaiž ;))
3.septembris 2013, 10:01 | links
 
Loms priekš LV neraksturīgi labs,bet tāds pa sezonu tev gadās varbūt tik dažreiz,bet tajā pusē to dabon regulāri... Tos mazākos liki konzervos?
3.septembris 2013, 09:33 | links
 



Toni asrus es skaldīt tepat varu Nekādas eksotikas Ir citas zivis kuru dēļ ir jābrauc uz Zviedriju -pālija un sīga vēl varavīksnene
3.septembris 2013, 07:19 | links
 

Asari salikti vannā Vannas izmēri 170*75*50cm :DD
3.septembris 2013, 07:12 | links
 

Zandarti ir 50 cm tātad mērus sapratīsi
3.septembris 2013, 07:02 | links
 
Bides studijā!
-Tik bez rūtīm uz sāniem...:)
2.septembris 2013, 21:52 | links
 
Pakaļ asarim pāri jūriņai ? :DDDDDDDDDDDDDDDD
Tepat Usmā sākas labā Zviedrija
2.septembris 2013, 21:45 | links
 
Lai tādus ašukus pavilktu,tālu nav jābrauc,-tepat pāri mūsu jūriņai...:)
2.septembris 2013, 21:43 | links
 
aakkis,filmiņa laba,asarus tā pavilkt būtu vēl labāk.
2.septembris 2013, 20:19 | links
 
Tāda filmiņa...
2.septembris 2013, 16:14 | links
 
Balda ar divžuburīti!
25.augusts 2013, 08:58 | links
 
Kāpēc te tāds klusums? Neviens vasarā ašukos nebrauc?
1.augusts 2013, 07:57 | links
 
derekk - tieši tādi bija arī mani novērojumi. tagad sola siltu bliezienu. nedēļa tādā garā un visi būs notrinušies godam :)
2.maijs 2013, 21:28 | links
 
Tas tiesa, taisa dipadnieku
1. maija atklājot sezonu bija doma šiem nedaudz patraucēt no 26 asariem reti kurš bija lielāks par videjo pirkstu.
A tiem mazajiem, vel domas neraisas par dāmām :)
Viens nedaudz lielaks, nokabināšanas brīdī, visu roku nošļāca ar savu balto mantību.
2.maijs 2013, 21:14 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager