Asari

Siers,..Mepps Black Fury....obligati jāpievieno kolekcijai, bieži izšauj
7.augusts 2012, 18:38 | links
 
nja,citi arī tā teica:)):)
7.augusts 2012, 18:27 | links
 
Sier, tā zive (kā arī citas) mēdz katru reizi savādāk uzvesties, tāpēc labāk paņem vairākus rotiņus un gan jau viens derēs.
7.augusts 2012, 13:12 | links
 
to siers - gan gan, plus kapars, pluss gumijas, plus vobleri! daudz un dazhaadi. Asarim rotinji Nr.1 līdz Nr.3. Gadās uz Nr.4, bet tas tomer nav standarta asara meklējamais izmērs. Lai gan palieku pie pārliecības, ka visefektīvāk asari meklēt ar micro gumiju. Un tad var asari njemt gan uz rotiem, gan gumijām, gan vobleriem...
7.augusts 2012, 12:26 | links
 
Labdien man ir tāds viens iesācēja jaut!!
Kadas krāsas rotiņš un izmērs patīk asariem vai zelta vai sudraba varbūt ka krāsains ????
7.augusts 2012, 12:13 | links
 
Vairāk tas gan saistīts,kā krievi saka.."točka ataki",uzbrukuma punkts.Neapstrīdu,ka kaut kādu smaržu tā acs izdala.Bet vairāk gan nospēlē tieši īpatnējā(ierastā) acs spīdēšana.Tādai arī uzbrūk kanibāli!!
7.augusts 2012, 00:42 | links
 
sūdīga filozofija Farnīr :) Acī ir šķidrums kas izdala spēcīgu zivs smaķi ,tāpēc jau rakstīju - jādur prātīgi lai neiztek .....un uz āķa nepaliek tikai ādiņa . āķis jāaizbāž aiz acs nevis jādur pa tiešo . Cilvēkam ir precīzi tāda pati ( nu līdzīga ) acs uzbūve . Acs ābols ir pildīts ar šķidrumu - kā maisā ar dažām kārtām.
6.augusts 2012, 23:44 | links
 
Tīri filozofējot - varbūt citiem asariem tā acs tik ļoti piesaista tapēc, ka izdala kaut kādu smaržu pēc kuras tas cits asaris noprot, ka kāds cits asaris ir ievainots un pazaudējis redzi - tapēc ir viegls medījums. un tad viņš atnāk tajā vietā , ierauga tikai to aci, bet tā pat notiesā.
6.augusts 2012, 23:33 | links
 
Uz āķa tā acs izskatās tīri estētiski :)) bet tas ašuks bez acs gan diezgan pabriesmīgs :)) Bet.... tik un tā vēlāk viņam galva jānogriež --- tā kā no humānisma kopumā nav ne smakas :))
6.augusts 2012, 23:25 | links
 
Asari vispār ir stulbi. Man čomam dēlēns pat uz Haribo mīksto konču - tā kas sliekai līdzīga noķēra asari :)) Mēs te vēl spriedelējam par pievilināšanu ar acs šķidrumu :)))
6.augusts 2012, 23:23 | links
 
Aci ātrāk,bet neestētiskāk :DDDD
6.augusts 2012, 23:21 | links
 
Jūrā nejutu starpību . ātrāk bij uzspraust sliekas :) Pie necopes - pilnīgi piekrītu - smaķis pievelk gan.
6.augusts 2012, 23:20 | links
 
Mikrodžigs ar aci vasarā strādā BEZOTKAZNO un eksemplāri ir lielāki copes asākas
6.augusts 2012, 23:18 | links
 
Farnīr tā ir vecu veca štelle. To liela daļa bļitkotāji praktizē.Esmu provējis - strādā ļoti labi. Provēju brīvdienās līcī - - kaut kā vasarā tas nedarbojas - sliekas labāk garšoja nekā radinieka acs. Pasākums gan nežēlīgs ar to aci :(( Lai sirds nesāp no sākuma iedodu pa dullo tad ar āķi ieķeksē acī un viņa paliek uz āķa,tikai jāskatās lai neiztek acs šķidrums -tad tas nestrādā. Par cik man patīk visu graizīt un ķidāt esmu to piešāvies - ir pat video --- kuru domāju labāk te nelikšu - nesmuks skats . Vēl darbojas asara vēdera spuriņa kuru liku slieku vietā .Arī čakars lai to nogrieztu .vajag ļoti assu nazi. Uzskatu ka uz asariem to preperēšanu nemaz tagad nevajag piekopt - rij tāpat vissu pie ttiecīgas spēles bet ziemā gan. Uz zandartiem un vēdzelēm nodarbojos ar asins darbiem:))
Brīvdienās saķēru daudz(ap 5-6 kg ) ,5 minūtēs tīri ,vēl tagad daži ir bļodā ...smuki zeltaini apcepti :))))))
6.augusts 2012, 23:10 | links
 
Vakar netā lasīju kaut kādu mājas lapu angļu valodā un tur, kā viena no izcilākajām asaru ēsmām tika nosaukta cita asara acsābols ! Pēc tam tikai nāca visas sliekas un naktstārpi... Kāds varbūt ir mēģinājis uz asaru ācāboliem ķert asarus ? Kā ir sanācis ? :)
6.augusts 2012, 22:28 | links
 
Sier, ņem kādu mazo rotiņu - uz tiem asari parasti ņem. Mīnuss - lielākos dziļumos grūti strādāt, bet nu tad derēs Zoga minētais MJ.
23.jūlijs 2012, 19:36 | links
 
Jā, siers :) Lasi!
Neesmu spečoks, bet man tie vislabāk ķeras ar MJ....
23.jūlijs 2012, 17:42 | links
 
@siers
Klau Sier .... palasi šo foruma sadaļu, un arī pārējās kur esi "iedējies". Ļoti rūpīgi un daudz lasi. Ja!
23.jūlijs 2012, 16:52 | links
 
Labdien gribu jautāt ar kādu mānekli vislabāk ķert asarus(ezerā 2-5m)
23.jūlijs 2012, 16:37 | links
 
Daugava, Lielupe.
Mēģini, meklē, ne jau vienmēr tas asaris stāvēs un gaidīs 1 vietā, sīkie asari jau vienmēr pie zālēm sēž, bet tā saucamie kupraiņi vienmēr ir kustībā.
Nevar zināt kad un kur tev tas lielais asaris uzķersies, no krasta jau arī ir izredzes, nu mazākas protams kā no laivas, bet ir!
3.jūlijs 2012, 19:43 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager