Asari

Ikar , youtubē uzraksti krieviski otvesnoje bliesnienijie , un tad redzēsi cik izleks .
18.novembris 2011, 20:47 | links
 
vai kaadam ir skaidra saprashana par to kad asaris naarsto?
18.novembris 2011, 20:33 | links
 
neķer kreņķi bet velc ar benķi
2.novembris 2011, 11:09 | links
 
Ikars
Neķer kreņķi.Roc un viss būs bumbās!
:))
2.novembris 2011, 11:08 | links
 
No savas pieredzes (rudens sezona, parasti Ventā) varu pateikt to, ka daudz labāka cope uz bļitku asarim ir, laižoties ar nenoenkurotu laivu, problēma tikai tā, ka vajag pēc iespējas rāmāku laiku. Sēžot "uz enkura", cope parasti ir stipri švakāka. Vienu otru reizi no laivas esmu savilcis pat ļoti labi, ir jau diezgan interesanti ar mazo kātiņu no 3 un vairāk metru dziļuma "savākt" 200+ strīpaini...
2.novembris 2011, 10:08 | links
 
Jurciks
Nākamais jautājums būs:
Ar kādu blitku vai skerseni labāk.Uz kādu labāk copē.
:DDD
1.novembris 2011, 20:27 | links
 
var ašukiem uzmest enkuru uz galvas un copēt,ne vienmēr viņi par to jūtas apvainojušies,var atvilkt bariņu līdz laivai ar spini un pēc tam piebeigt ar bļitku,var laisties pa vējam ar parašūtu vai garā enkura šnorē.izvēle ir tavā ziņā.
1.novembris 2011, 20:02 | links
 
vai ir starpība-bļitkot no laivas vai ledus?es zinu večus,kuri mētā " krokodīlus",jeb šķērsenes ar spiningu,zini,kaut ko arī noķer....
1.novembris 2011, 19:48 | links
 
Izlasiju visu tēmu, bet neatradu par asaru bļitkošanu no laivas. Arī youtube viens krievu video tikai izlec. Varbūt padalieties ar info kas un kā notiek šeit noteikti ir kāds kas pieprot šo štellīti.
31.oktobris 2011, 16:37 | links
 
Nez, mani maac pardomas divainas....
Lai nestaipiitu divus kaatus, ka asarim, ta lidakai... kaa buutu ja uz pasmagu pludu kas tur samera mazu raudu lidakai..... ar karabiiniiti pamainiitu pavadinju ar mazaku akji asarim.
Vai asarim tas nebuutu biski pa smagu uz copes briidi, un vis nenjemtu tad pretsvaru uz pludu.
It ka jau buutu erti, viens kaats, bett.... kaa tas buutu dziive ??
30.oktobris 2011, 22:22 | links
 
šodien asuns man labi pacirkulēja 21 asars + mēra zantartiņš. Fileja ar alu supper garšo
29.oktobris 2011, 21:12 | links
 
Labi,,tā asins cirkulācijai!!!!
29.oktobris 2011, 08:06 | links
 
Toni, jūrnieks viens bija, bet upenieki visi lielāki.
20.septembris 2011, 21:01 | links
 
Sienāzi,kā pats domā ,tie ir jūrnieki vai vietējie?Pēc krāsas izskatās kā vietējie,kaut gan viņi ātri pārkrāsojas...
20.septembris 2011, 19:10 | links
 
20.septembris 2011, 19:00 | links
 
Spriēžot pēc sest un svētd piedzīvotā, baigi smuki sadalījušies pa augumiem.

Konkrēti vietā kur pats ķēru abas dienas, reti kurš bija zem 400 gr, savukārt vienā citā vietā bija līdz 300 gr.

Vispār tajā posmā nostājies asaris ļoti parupjš, interesanti, ka daudzi brauc garām un pat nenojauš par to klātūtni, jo mānekļus tie ignorē, bet kā iemet dzīvo, 3 sek un galā.

ņēma visu, ieskaitot mega pličus, protams lielāks asaris uzreiz.
19.septembris 2011, 13:46 | links
 
Sveiki. Jau kādu laiku melerācijas akā, sētā esmu ielicis no 2 divlitrīgajām pudelēm uztaisītu murdiņu, lai pētītu, kas caur to iet.. Aka pa zemi aiziet līdz melerācijas grāvim. Parasti iekšā ir 3-4 kazragi, bet šodien bija liels pārsteigums. Tāds, 3 cm asarītis. Kā viņš tur ticis, un vai ir vērts iet uz grāvi, kurš ir 50 cm plats, 30 cm dziļš, meklēt kādu lielāku ohuņu?
17.septembris 2011, 14:29 | links
 
Vechi staastat Lielupee asari kozhaas uz maili?? (mailjshotu)
Ir veerts briivdienaas kusteeties???
16.septembris 2011, 12:59 | links
 
Pannas izmērs, kāds pārītis uz puskilo bija pārējie tā ap 200-300 gr , bet ņēma slinki
15.septembris 2011, 20:06 | links
 
ronny, izmērs laps?:)
15.septembris 2011, 19:55 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager