Asari

Nu ar rīvmaizi jau ir mēģināts švaki ņem daži pliči jau pagadās bet man labāk patīk asari kas ienāk no jūras!!! Bums kas ir čorts es copēju ar zelta krāsas mormišku uz kuras lieku baltos mušu kāpurus! bet ashuki negrib ņemt dažas copes ir bet vājas... BUMS kā tev ķeras uz baltajiem copējot uz mormišku?
19.februāris 2010, 16:01 | links
 
marcis2511
uz murmuļa baltais man ar priekš asara nepatīk...ja viņi zem tevis ir daudz un copīts ir aktīvs, tad jau ņems....bet tavā vietā, ja nevar dabūt motili, es aizietu uz bodi pēc rīvmaizes un papriecātos velkot raudiņas un plicīšus :)
19.februāris 2010, 15:40 | links
 
kādas muļķības personīgi es uz čorta lieku tikai balto ašukaini nāk laukā griezdamies.Ar mormeni ir drusciņ savādāk.
19.februāris 2010, 15:34 | links
 
Nu paldies vīri motili es nevaru uz vietas dabūt tā pat kā vibotņus!!! vienīgi varu dabūt mušu kāpurus un doma ir paķert asarus bet ir problēma asari neņem uz balto!!! Vai pa tiešām nav nekāds veids kā asari izmānit uz balto mušu kāpuru?
19.februāris 2010, 15:10 | links
 
paldies viiri.
19.februāris 2010, 14:37 | links
 
To Sienaazis:
fishing.lv 17. janvāris atskaite
19.februāris 2010, 13:43 | links
 
sienāzi
fishing.lv šķiet bija. komentos. a ko tev dod āķīša numurs - galvenais taču lai normāli izskatās...tb lai ēsma nav kā zvirbulis uz sliedes uzsprausts :))
19.februāris 2010, 13:42 | links
 
NG bij mineejis, bet nu jau vairs neatceros kur.

Cik gara ir piesietā āķa pavadiņa virs mormiškas, vai banāna

un cik lielu vajag pašu āķīti ?
19.februāris 2010, 12:12 | links
 
Nav jau tā ,ka tikai sīkie ir tai vietā- vienkārši viņi ir tik žiperīgi un badīgi ,ka tas lielais aiz savas piesardzības dēļ netiek pie tās paikas klāt.Parasti murmuli nomainu uz drusku lielāku žibuli.Un ja tad mazie jauc prātu eju uz citu caurumu.
19.februāris 2010, 11:50 | links
 
aha, paldies. apstiprinājās manas domas. loģiski - ja ir sīko asarīšu žors, tad no turienes vnk jātinās, jo laime jau nav skaitā :))
19.februāris 2010, 11:16 | links
 
piekrītu bumam - kad ir žors un mazi asarīši, tad ir pofig. Ja ir prātīga cope, tad es labāk vaļā nelaižu, īpaši ne pārāk dziļās vietās. Esmu pārliecinājies, ka uz mazo asari copi tas neiespaido, bet ne jau mazos mēs braucam ķert :D
19.februāris 2010, 11:06 | links
 
Atlaižu tikai tad kad beidzu ķert šajā caurumā.Ja ir līdz -5 asarim 10 -15 min nav vainas.paši redzat kā viņi sitas jau mājās atvesti.Uzmanīgas copes laikā atlaistais asaris samazin copi dotajā āliņģi.
19.februāris 2010, 10:48 | links
 
Vispār jau nē, metrus 20 tālāk, kādā vecā cauruma, bet vakar es jau varēju arī mest tajā pašā, jo tur bija riktīgi daudz.
19.februāris 2010, 10:32 | links
 
vairi - tu, kad laid atpakaļ - met viņus tajā pašā caurumā? man reizēm liekas, ka šie bēgot prom parauj pārējos līdzi...bet nēsāt viņus 5m tālāk ZB kaukā...
19.februāris 2010, 10:23 | links
 
marcis2511 - atbildot precīzi uz jautājumu: piepeld klāt, paskatās, paosta, tad atver muti un atverot iesūc mušas kāpuru mutē. tajā brīdī ja nepiecērt, tad nākamā darbīkiba - izspļauj laukā. Tev jau vismaz divās vietās ir atbildēts. Paņem labāk vībotniekus :DDD Ja būtu labs tirinātājs, varētu iztirināt arī ar balto... vai pat bez... tā kā visticamāk neesi, tāpat kā es, tad jāpērk vien būs motils :DDD
19.februāris 2010, 10:05 | links
 
Es vakar arī no sākuma ar motili satracināju un pēc tam uz balto vilku, kā pārstāj tā vienu motili un atkal uz balto. Bet šeit bija viena neanse - pusi ašukus atlaidu atpakaļ, jo pamatā ņēma tikai līdz panneniekiem.
19.februāris 2010, 10:03 | links
 
mušu kāpurs(opariš) nav labākā ēsma asarim.bet ja tiec uz razdāču,tad jem.pie sūtīgas copes vari palikt ari bešā,kau blakus vīri uz motili un co pa kādam vilks.tāda vismaz ir mana pieredze ar baltajiem.oparišu tik izmantoju ķerot stintes vai brekšus.
19.februāris 2010, 09:58 | links
 
Sveiki ! Kāds var pateikt kā asari ķeras uz baltajiem mušu kāpuriem?
19.februāris 2010, 09:50 | links
 
Es motiļus gadiem nelieku,ja lieku,tad tikai balto smakai.Pārējie dekori visi mākslīgi,tā kā uz brekšiem nesēžu.Ķīši ar mazāk traucē un nesūdzos,ja ir ņēmēji,tad ņem.
15.februāris 2010, 23:42 | links
 
GB.bet tu viņu atradi?
15.februāris 2010, 23:17 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager