Kūpinātavas

Bumsi, tu esi maniaks!
:)))
3.novembris 2010, 21:38 | links
 
Kad Tev būs pāri 50-/stingri/ tad arī par maniaku paliksi Tavā vecumā es par tādām lietām pat nedomāju.Tas viss saistīts ar vecuma marazmu :DDDDDDDDD
3.novembris 2010, 21:53 | links
 
+10
4.novembris 2010, 00:59 | links
 
Nu jā man līdz +50 vēl laiciņš jāpadzīvo :D...

Uh paldies, labi padomi!!

1. Vai tomēr tās 2/3 dūmkambara nebūs kāda teiksim 2kg brekša astei pa karstu? Kā jūs, kas lietojat Buma mucu regulējat temp. tikai virinot augšējo vāku?
2. Bums, kā sanāk tāda vista negriežot uz pusi kā grāmatu? Nesanāk stipri ilgāk kūpināt vai viducī šī arī kūpināta sanāk?
4.novembris 2010, 07:11 | links
 
Bums, tev tai kūpinātavai viena baigi neveselīga lieta. Tā vate, akmens vai stikla, vienalga, gandrīz tiešā saskarē ar pārtiku. Es tavā vietā vismaz augšējo daļu apvilktu ar metālu. Pateicīgs materiāls apstrādei poligrāfijā izmantojamas ofsetplates no tīra alumīnija, biezums 0,3 mm. Ja ir interese un pašam nav dabonamas, dod ziņu.
4.novembris 2010, 08:41 | links
 
bums
ko dari ar zvīņām , taisot šprotes no brekšeļiem un raudām, atstāj, vai tīri nost
cik ilgi bundžas jākarsē?
4.novembris 2010, 09:02 | links
 
Asakas un ķidas nost Bet drusku jāapkūpina Vēlāk ielikšu miniatūra autoklāva bildi 16 bundžām .Vajadzīgs sterikizācijas Laiks būs- karsēšana spiedkatlā līdz 2 atmosfērām ,kad tas sasniegts slēdz gāzi ārā un lai dziest līdz spiediens nokrītās līdz 0 Nemēģini atbrīvoties no spiediena ātrāk -rezultātā burkas un bundžas būs pagalam.
Vēl nianse -lietojat tikai nerafinētu saulespuķu eļļu Ar rapsi garša nebūs smeķīga.Vienīgās konservācijas un garšas vielas ir sāls un pipari.Labu ēstgribu:)
4.novembris 2010, 11:05 | links
 
Šajā spiedienā un laika sprīdī zivju asakas paliek mīkstas un neievērojamas.
4.novembris 2010, 11:06 | links
 
Doma laba Alumīnijs 0.4 ir pašam paldies :)
4.novembris 2010, 11:08 | links
 
Vēl nianse pirmās kārbas liekot autoklāvā jāatcerās ,ka tās nedrīkst saskārties ar autoklāva dibenu jāliek starplikas lai ūdens brīvi cirkulētu
4.novembris 2010, 11:18 | links
 
viepli, ne manjaks, bet monstrs :))) passam sava kuupinaata vistiņa, zivtiņa, gaļiņa, sevis dzīts tīrs degmateriāls. Pasaka, lai mums tā ap 50 veiktos un būtu azarts.
4.novembris 2010, 11:32 | links
 
bums - es ir mēms par tavām tehnoloģijām... :)
4.novembris 2010, 11:41 | links
 
Kad Bums atairēs malā tomēr gribētos uzzināt par to veselo vistu....dikti interesē... :)

P.S. Tiešām cieņu viņam, ka tā var dzīvi pakārtot super ezera krastā un dzīvot tā...mērķis mums visiem jauniņiem....
4.novembris 2010, 20:03 | links
 
bums
ja vari, lūdzu iemet to autoklāva bildi
5.novembris 2010, 17:42 | links
 

Bičiņ pārbūvēts vācu ātrvārītāja katls Nomainīts drošības vārsts uz 2,2 atm Paša katla izturība ir 6 atm Standarta vārsts nostrādāja pie 1.2 atm kas bija par maz.šprotu pagatavošanas laiks ja lej uz kārbām siltu ūdeni ir apmēram 1 h -1.5 h .Mazajā katlā ietilpība 16-250 gr kārbas Lielais spiedkatls ir uzmeisterots no 50 l gāzes balona ,bet pagaidām tāds apjoms nav vajadzīgs Veicot visādus kulinārijas viherus esmu nācis pie slēdziena ,ka vis smeķīgākā manta tomēr iznāk ja visu būvē uz tomātu pastas bāzes.Kaut gan uzglabāšanas laiks nebūs tik ilgs kā šprotēm.
5.novembris 2010, 18:37 | links
 



šis šodienas kūpinājums tika veikts ar šim divām ābeles puspagalītēm
5.novembris 2010, 18:39 | links
 
http://www.sci.aha.ru/ALL/b17.htm

šajā tabulā ir dota temperatūra kāda ir katlā Pie 2 atm tā ir 120 grādi šajā temperatūrā visi butilismi un zivju asakas pārvēršās atmiņās :DD
5.novembris 2010, 18:55 | links
 
Bums-kā ar tik maz malkas var izkūpināt?
5.novembris 2010, 18:58 | links
 
malka man aizgāja labs klēpis -ši ir dūmam .Parasti kurinu ar priedi un apsi ātrāk var uzraut temperatūru.:)
5.novembris 2010, 19:07 | links
 
Bums-nu tagad skaidrs,sabijos jau ka Tev kādas kosmiskas tehnoloģijas:) Man ar patīk garšai piešaut beigās ābelīti vai ķirsi,pavasarī kad ievām lapas izplaukst uz vimbu laiku piemetu ar ievu,tik par daudz nevar,bik rūgta!Klau- man te iešāvās prātā doma,pavasarī kad vislabāk voblu taisīt kamēr šīs zāles neēd vai varētu voblu noturētu sālījumā bik apkūpināt un tad kā parastu voblu lai caurvējā tālāk voblojās?
5.novembris 2010, 19:24 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager