Kūpinātavas

Man ir 5 kg svaiga cauradzite- jaakuupina mucaa pa karsto. Kadam ir garda recepte kaa samarineet? Palikusi paari vakardienas vistu (Buma vistu marinaade) ar etiki. Vai es to cuukas cauraudzi tai pashaa marinaadee varu gremdeet iekshaa? Vai arii etiki cuukai nevajag?
20.oktobris 2013, 22:35 | links
 
Dūmots un pēc tam šmorēts trusis ir ņam-ņam...
Manu vecāko brāļu tēvs tik šitā mūs rudeņos cienā...
:o))
20.oktobris 2013, 22:56 | links
 
Kāds kūpinātavai ir minimālais/vēlamais attālums no škursteņa rores līdz pirmajam sietam?
7.novembris 2013, 14:33 | links
 
nu tā varu iemest rezumē pēc 2 gadu lietošanas par buma mucu.
šodien nokūpināju pēdējoreizi, jo skurstenis izrūsējis, un pati muca ar nākošogadu laikam nesagaisdīs.
bet 2 gadus kalpoja godam, un zivis kūpinātas daudz! ļoti labs pagaidu variants un arī pārvietojams, jo pārvācoties ņēmu līdz.
nākošgad būvēšu jaunu :)
17.novembris 2013, 11:48 | links
 
Man arī jābūvē jauna Laikam taisīšu kantainu ir viens seifs kuru tam var piemērot
17.novembris 2013, 12:03 | links
 
jā es pa to pašu domāju, vai kādu elektrības skapi krievu. bet godam nokalpoja savu laidīšu pensijā, paldies Bum par ieteikumu!
kūpināšanas pamatus esmu apguvis nākošgad varēs eksperimentēt :)
17.novembris 2013, 13:21 | links
 
jā es pa to pašu domāju, vai kādu elektrības skapi krievu. bet godam nokalpoja savu laidīšu pensijā, paldies Bum par ieteikumu!
kūpināšanas pamatus esmu apguvis nākošgad varēs eksperimentēt :)

lacuks007, 17.novembris 2013, 13:21


Iemet kādu bildi ar savu mucu ja nav grūti protams:)
17.novembris 2013, 13:32 | links
 



17.novembris 2013, 18:01 | links
 
Paldies Bums:)
17.novembris 2013, 18:21 | links
 
Norveegijas zushi sakerti ezeraa X netaalu no Oslo, kuupinaatava atgaadaata no LV, skaidu mix nopirkts...
Vieniigais vajaga recepti...
Paldies jau ieprieksh, visiem Prieciigus sveetkus un Laimiigu Jauno gadd!!!
24.decembris 2013, 15:16 | links
 
Aldaritis
Sveiki!
Nesaprotam,kāpēc žāvētava pareizi nefunkcionē,varbūt kāds zin kas par vainu un kur ir problēma un kā to atrisināt,no kurtuves līdz žāvētavai trubu garums 6m,varbūt par garu? Varbūt tāpēc ka nav nosiltinātas,ka mēģinājām žāvēt pie kurtuves trubas bija karstas,bet tālāk par 2m truba tik vēsa ka roku varētu turēt klāt,bet no kurtuves nāca tāds karstums ka pat malku nevarēja piemes.
Saits uz bildēm - http://failiem.lv/u/lnuocgy
16.marts 2014, 15:58 | citēt | links
16.marts 2014, 16:15 | links
 
Kāpēc tur ir 2 trubas? Otrā pārplūdei domāta vai ? :D
Pirmakārt, visticamāk vilkme nav, tam par iemeslu vai nu tas ka 2 trubas vai trubu diametrs(par mazu) Pie tam trubas vajadzēja ierakt zemē, tad tik ātri neatdzistu. Kūpinātavas konstrukcija interesanta :
16.marts 2014, 17:16 | links
 
Tieši tā trubas vajag apbērt ar zemi! Zemei ap trubām sasilstot viss notiks.
16.marts 2014, 17:19 | links
 
Ar tādiem malkas resursiem var atļauties būvēt tādus brīnumus....
16.marts 2014, 17:34 | links
 
Divas trubas likām,jo domājām ka ar vienu nepietiks
16.marts 2014, 17:37 | links
 
Kāpēc tik liela pati kūpinātava? Rūpnieciskā ražošana vai? Kūpinātavā visam jābūt samērīgam. Es to kūpinātavu neatjaunotu, būvētu citu. Ja grib tik lielu kūpinātavu pareizi kūpināt tad vajag citu kurtuvi vai minimums citu trubu, bet nav pārliecības ka varēs labi "uzdampēt" .
16.marts 2014, 17:43 | links
 
Ja nopietni,tad šāds garums domāts aukstai kūpināšanai.
16.marts 2014, 17:43 | links
 
Ja nopietni,tad šāds garums domāts aukstai kūpināšanai.

Arvids8, 16.marts 2014, 17:43

Tikai -Karstai jāsamazina attālums un jāklāj virsū zeme lai caurules uzsiltu
16.marts 2014, 17:45 | links
 
Vnk tā kaste jau kādreiz ir kalpojusi kā žāvētava,pēdejos gados kaimiņi viņu vairs neizmantoja un pa diviem polšiem atdeva,lai nepūst...
Kaste ir ļoti ērta un parocīga,ar vienu reizi var sažāvēt visām viesībām.
Ja es samazinu tagad to trubu garumu,tad man vajadzētu pietikt ar to trubu slīpumu,un jā ir lieta tāda, ka šī kaste tika iebatonēta,lai pārceltu vajadzēs pastrādāt citīgi
16.marts 2014, 18:08 | links
 
cik garu trubu lai liek d30,pati kūpinātava ap 80 uz 80
16.marts 2014, 18:25 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager