Kūpinātavas

izklausās pēc foršas spēles - līgo vakarā visi sastājās ap ugunskuru, iemet vienu ķilavu bundžiņu iekšā, attaisa muti un gaida kam trāpīsies lielāks kumāss :DD
10.jūnijs 2011, 16:32 | links
 
zaraza - iemet neatvērtu ķilavu bundžu ugunskurā, redzēsi, kas notiks :))
10.jūnijs 2011, 15:22 | links
 
es saprotu, ka tādam mērķim var lietot ātrvārīšanas katlus, ja nevajag rūpnieciskos daudzumos.
10.jūnijs 2011, 15:21 | links
 
a vispār kas notiktu, ja jau aizvākotas bundžas vārītu nevis ūdenī, bet gan šķidrumā ar augstāku vārīšanās temperatūru (tipa iekš kaut kā eļļveidīga)?
10.jūnijs 2011, 15:20 | links
 
viens veids, kā puslīdz droši izvairīties no botulisma ir 100% nehermetizēt traukus... bet tad atkal sākas problēmas ar citiem procesiem - skābšanu, rūgšanu, pelējumu...
10.jūnijs 2011, 15:10 | links
 
jā, vārot atklātā traukā zināms risks ir uzrauties uz botulisma, var būt kāds var piedāvāt iegādāties autoklāvu par daudz maz saprātīgu cenu??????????
10.jūnijs 2011, 15:00 | links
 
cik esmu ar konservēšanu saskāries, tad princips tur baigi vienkāršs - problēma ir tur, ka konservos ar olbaltumvielām (gaļa, zivis, sēnes) var vairoties botulisma baktērija. Pie 100 grādiem šai nekas, tāpēc ši nevairotos ir vai nu tas konservs jāuzkarsē līdz 120-130 grādiem, ko dara autoklāvā, vai konservā jāpadara skāba vide, piem ar etiķi.

Vnk vārīšana, kaut 3 dienas neko nedos.
10.jūnijs 2011, 14:43 | links
 
Neilgi, ilgāk nāksies likvidēt sprādziena sekas! :)
10.jūnijs 2011, 14:38 | links
 
bums
kā Tu domā, ja šprotes taisa, dzelzs bundžas vienkārši vārot katlā, ne autoklāvā, cik stundas jāvāra?????????
10.jūnijs 2011, 14:11 | links
 
paldies bums es pameeginaasu
10.jūnijs 2011, 14:05 | links
 
viss pareizi. tā arī dari :)
10.jūnijs 2011, 11:45 | links
 
Nevaru īsti iebraukt kā labāk uztaisīt kupinātavu, radās jautājums , ja pieņemsim es sametinu kopā divas metāla kastes apakšā mazākā kur tiek kurināts, aizmugurē pie kurināmās kastes piemetinu skursteni augšējā domāta kūpināšanai, abas kastes nodalītas tā lai liesma netiek klāt , augšējā kastē uz grīdas ielieku skaidas lai dūmo. Izklausās pareizi ??? Un vispār kā var ievietot bildi forumā ?
10.jūnijs 2011, 11:43 | links
 
Es daru tā -jebkuru zivi apkūpinu -viegli praktiski dūmos apžāvēju vispirms pilnībā iztīrot un atzvīņojot It sevišķi jāievēro lai būtu labi izmazgātas asinis Tās taisa rūgtumu Pēc tam griežu gabaliņos liku dzelzs bundžiņās /jo man ir visas pariktes bundžu aizvākošanai /Sāli smaržigo piparu visu pēc garšas -kripatiņu lauru lapas ēdamkaroti eļļas un nedaudz ūdens lai zivs būtu mīksta un sulīga.Tad vākoju ciet un spiedkatlā iekšā Viss
9.jūnijs 2011, 23:43 | links
 
bums lūūdzu iedod man to recepti šprotēm.
ezerā kā reiz šprotu izmēra plaudīši ķerās, wnk negribu čakarēties un wiņus cept. vienīgā problēma ka es vārīšu katlā ar ūdeni un likšu burkās
paldies
9.jūnijs 2011, 21:47 | links
 
Sveiki, profiņi---- kurš var padalīties ar info, par kūpinātām vistiņām... gribas lai vistai ādiņa sanāk mīksta un šulīga ( man pati vista sanāk baigi forša bet āda cieta ) paldies.....
8.jūnijs 2011, 10:17 | links
 
sāls pipari un ķiploki :D pastāv diennakti un liec kūpinātavā :D
8.jūnijs 2011, 10:16 | links
 
eerglis >>> vrbūt varipadalīties ar marinādes recepti?
8.jūnijs 2011, 09:40 | links
 
nobody var gan un sanāk gardi. Pirmajā reizē bija fantastiš, otrā reizē vai nu grādi par daudz vai par ilgu, bet sanāca pa pusei cepta :( ķur kļūda nezinu, pēc termometra bija grādi pat mazāk. sāls bija par maz moš tāpēc...
7.jūnijs 2011, 21:32 | links
 
Es neriskēju Šprotes taisu skorovarkā tikai vācu -modificētā Ar manometru un termometru Vēl neviena bundža nav pievīlusi
varu iedot šprotes recepti .........
7.jūnijs 2011, 21:22 | links
 
Bet vai var tā šprotes vārīt katlā, vai obligāti vajag spiedienā autoklāvā?
7.jūnijs 2011, 20:30 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager