Kūpinātavas

ne kad neesmu izpratis un sapratis, to apkārt dedzināšanu! Taču garša rodās no meistara rokas un mitras pagales. Sūds ar visām benzopirēna normām, bet kūpinājuma smeķim jāiet caur dūmu! Ne, tā

Par pārvietojamām kūpinātavām-
eleganta kūpinātava sanāk no nerūsējošo dūmvadu veidgabaliem, vācieši zušus tādos kūpina
26.marts 2011, 00:33 | links
 
Kautkas līdzīgs ko varu piedāvāt. Šis izskatās lielāks nekā manis piedāvātais. Līdz foto tā arī vēl netiku!
Manam izpildījums interesantāks. Restes štancētas no viengabalaina bleķa un vel locīta.
24.marts 2011, 22:10 | links
 
Super , es arī tādu gribu , braucot uz copes divdiennieku , vai tāpat ar ģimeni pie dabas atpūsties , iemet bagāžniekā un svētki var sākties , vienīgais neatradu cik viņa maksā un vai var pasūtīt uz LV .
24.marts 2011, 15:26 | links
 
Mhh, interesanti, austrumos arī šis un tas piedāvājumā.

http://www.vst.spb.ru/neva4.html

meklēju citas lietas, un netīšām šo atradu, varbūt kādam idejai noderēs:)
riktīgs dāču variants..
24.marts 2011, 15:01 | links
 
ided, es dzīvoju un copēju pamatā ikšķilē, bet strādāju Rīgā. Pie pirmās izdevības uzzvanīšu un ieradīšos aplūkot.
23.marts 2011, 12:03 | links
 
Brauc Šurpām. Tel. 26513010
23.marts 2011, 12:00 | links
 
es arī esmu ikšķilē :)
23.marts 2011, 11:42 | links
 
Ikšķilē. Paķeršu arī uz izstādi līdzi kas būs 1-3 ķīpsalā.
23.marts 2011, 11:37 | links
 
ided kur var apskatīt?
Es pats arī mājās sameistaroju, bet uz grilla liekot samērā lielas problēmas bija vienmērīgu temperatūru kūpinātavā uzturēt. Cepta zivs jau bija pēc 20 minūtēm, bet īstā kūpinājuma smeķa diemžēl nebija...

Otrajā reizē jau bija labāk, bet nočakarējos tāpat baisi :D
23.marts 2011, 11:26 | links
 
Ir pārdošanā nelielas kūpinātavas no nerūsējošā tērauda. Pārgājienam ir ok. Kādu bildi vēlāk iemetīšu, ja būs interese. Cena 25Ls bez Pvn. Liekamas uz ugunskura, mangāļa utt.
23.marts 2011, 11:19 | links
 
Ar "galvanized steel" tas gala produkts varētu sanākt nedaudz salkans :) Cinks jau nu nebūtu tā labākā piedeva ēdienam.
Par to tūrisma kūpinātavu ar vāku man radās jautājums, varbūt kādam ir pieredze, - viņa uz uguns nedeformējas un pēc tam to vāku vispār var attaisīt? Mani ir ~ 3mm biezas ņeržas mangalis, kurš kurinot deformējas diezgan stipri....
23.marts 2011, 10:37 | links
 
kilka čau! :)
var protams pamācīties kā prece jāreklamē (dažā varot pat 18 (!) zivis nokūpināt), bet ar "galvanized steel" toč būs manis 15:41 minētās problēmas...a 3-4mm kastē ij mazbērni varēs kaut ko pakūpināt, ja būs ko protams :)
22.marts 2011, 16:45 | links
 
tere, iemetiet ķīķeri ŠEIT
visādi mazgabarīta kūpināšanas bunduļai pieejami.
Arī pričendāļi.
22.marts 2011, 16:12 | links
 
Kaste taisīta no 3mm, kurtuve no 4mm karstumizturīgā tērauda. Veči tiekot pie apkures katlu ražotāju KOMFORTS atgriezumiem.
22.marts 2011, 16:01 | links
 
tad jau cerīgāka izskatās tā "Коптилка походная" no ņerža. Ģimenei pāris zivtiņu nokūpināšanai labu labā, tikai vajag vākā caurumus dūmu un mitruma izvadīšanai, citādi produkts sanāks sutināts nevis kūpināts...
22.marts 2011, 15:49 | links
 
nu nez...pastījos tos SS brīnumus - diezgan skeptisks...ja viņi būtu no ņerž, vēl varētu domāt, a ja no melnā bleķa (0.5mm?), tad tas ir pasākums 1, max 2 vasarām. vai ir vērts?

par krāsošanu aizmirstiet, ja nav kautkāda speciālā, karstumizturīgā krāsa...
22.marts 2011, 15:41 | links
 
Visi trīs kūpinātavu piedāvājumi no Tukuma. Viens par otru ļoti labus vārdus nesaka, bet kā reizi dotajā momentā esmu pasūtījis, to variantu ar maināmo kurtuves virzienu. Meistars runājams atrodas pie paša Tukuma, braucot no Jelgavas krusta puses. Gatavs pamainīt, pielabot, papildināt - principā uzklausīja.
Redzēs kas sanāks galā. Pēc divām nedēļām iespējams jau varēšu kasti notestēt. Doma vēl pašu kasti nokrāsot, uzlikt skaistu spīzdīgu skurstenīti, ņeržas plauktiņus. Ja būs labs rezultāts ielikšu foto, ja ne visai tad vienalga ielikšu, lai citi neuzkāpj uz ši paša grābekļa.
22.marts 2011, 15:11 | links
 
Bumsi, varbūt vari ārī man atsūtīt savu lielisko recepšu bībeli uz maris3495@inbox.lv

Pateicos.
22.marts 2011, 12:15 | links
 
Viena sludekli bija tikts ka kurteves stavoklis mainams cetros virzienos, atkariba no kupinatavas novietosanas vietas. NBet nez kads ir tas karstumizturigais terauds, cvinjs ruse vai njee, tas ta ka butu svariigi, aprusejosai metala kastei darza nebus seviskji estetisks paskats
19.marts 2011, 21:52 | links
 
ņemot vērā metāla cenas un darbu cena tiešām demokrātiska ;D vienīgais neredzēju sev tīkamu risinājumi -bet tam nav liela nozīme cik saprotu tā ir pasūtāma manta un korekcijas ir runājamas -varbūt maldos ?
19.marts 2011, 21:23 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager