Kūpinātavas

uzmet aci pāris postus zemāk :))))
17.februāris 2011, 15:10 | links
 
Sveiki kolēgas,

Brīvdienās sagribējās kādu kūpinājumu, un tā kārtīgi nosiltināju savu jauno mucu...tā nosiltināju, ka sabeidzu savus abus 120C termometrus...nu es tak nezināju, ka tik maz malkas vajadzēs, vēl tādā aukstumā :):)
Kādi būtu Jūsu ieteikumi, kur Rīgā varētu pameklēt termometru teiksim līdz kādiem 200-300C

Pateicība jau iepriekš.
17.februāris 2011, 15:08 | links
 
Tā nu viš i -gintsgg gaļa ir gaļa
8.februāris 2011, 19:22 | links
 
Kāda starpība , vista vai gaļa , tā pati gaļa vien ir , jā gaļa lieliem gabaliem būs , vajadzēs ilgāk kūpināt , tas arī viss .
8.februāris 2011, 18:41 | links
 
Labsvakars!
Jaut'jums specijālistiem...
Kāda varētu izskatīties gaļīte pēc kūpiņa Bumveidīgā kūpinātavā? Respektīvi - zivīm laba, klukstēm laba, bet kā ar gaļas kūpināšanu?
Dziļā pateicībā par atbildi...
:o))
8.februāris 2011, 17:42 | links
 
Ja kādam vajadzīgs termometrs kūpinātavai,apskatās DEPO pie grilu pričendāliem.Atradu vienu pa 1,30 Ls.
5.februāris 2011, 11:52 | links
 
Manta par glaunu izskatās un rēcīgs skurstenīts,nav viņš vajadzīgs,vieglāk tač vākā uztaisīt cohumus!
16.decembris 2010, 14:23 | links
 
Vispār nevajadzēja likt to bildi man.Visi spriež ka nebūs tirgus,jā,Latvijā jau neko daudz nepārdos ar 60+% uzcenojumu.Bet RU.vienā pilsētā vairāk ēdāju,kā te pa visu valsti.Un tas agregāts nav tikai zivīm paredzēts,gatavo ko sirdij tīk.
16.decembris 2010, 14:20 | links
 
Urmaas, es jau tik priekš sevis gribu, ar tirgošanu nenodarbošos:DDD
16.decembris 2010, 13:29 | links
 
Boroda
Tev vietas nav,kur uzstādīt kūpinātavu???:DDD
pagalms liels+pāri ielai maximas placis utt utt
:DDD
16.decembris 2010, 13:17 | links
 
Urmas, man vajag īsto. Tikai vēl vajag klāt mājas pagalmu:))
16.decembris 2010, 13:14 | links
 
daddy, bet ne jau mājas apstākļos vajag kaut ko tādu ražot un arī ne pie kaimiņa. Var jau arī mājas apstākļos visādus brīnumus izgatavot, gandarījums par padarīto var atsvērt ieguldīto darbu. Bildēm apakšā rakstīts: prasmīgās ru. rokas meklē sadarbības partnerus ražošanas uzsākšanā. Domājot globālā mērogā 1000 gabali ir piliens jūrā.
16.decembris 2010, 11:57 | links
 
lielāks noiets būtu ar mazajām saliekamajām&pohodnajām kūpinātavām.ītās jau nevienam nav vajadzīgas.jo labāku var uztjūnēt mājas pagalmā!
:)
16.decembris 2010, 11:31 | links
 
andri - pati veselīgākā ir auzu tume, ko dod slimnīcās. zinam. :)

...ar tām labajām iekārtām 100 dienās izgatavot 10 000 mucas varētu mierīgi, bet viņas tak arī ir jāpārdod...mēs te tāda mežonāga tauta - paši ķeram, paši žāvējam un ēdam, citur tā nedara vis...
16.decembris 2010, 11:27 | links
 
Rūpnieciska ražošana nav viena eksemplāra izgatavošana. Ar attiecīgām iekārtām izgatavot simts mucas dienā nav liela problēma. Un ne visam ir jāmaksā 5 Ls, katrai mantai ir savs pircējs un pielietojums. Es izvēlētos šādu mazu kūpinātavu, kurā var atpūtas brīdī ar draugiem sagatavot kādu našķi vakaram, nevis stacionāru mucu pārtikas programmas izpildīšanai. Un vispār, kūpināti produkti nav tie paši veselīgākie. Bet kā vienmēr, katram savs un labu apetīti.
16.decembris 2010, 11:06 | links
 
par to jau iet runa daddy, ka lai uzlocītu kasti ar vāku un ar tigu visu smuki nometinātu, noķīmiķotu un ar švamīti uzpucētu vajaga reāli kādas stundas 3-4, bet materiāla izmaksas oj.. oj.. oj... Esmu laisījis apaļu mangāli, bet par lai dabūtu tādas smukas izvalcētas kantītes, griezām golfa diskiem kantes nost, un valcējām muņģuku no 3mm loksnes kurai galā metinājām diska kanti klāt.
16.decembris 2010, 10:18 | links
 
man vasarā skārdnieku darbnīcā no nerūsējošā uzlocīja žāvējamo kasti izbraukumiem 50x50x20cm, 40Ls samaksāju. Neko, žāvējās tīri labi :)
16.decembris 2010, 10:05 | links
 
Ieguldītais darbs būs neizmērojami lielāks nekā cena par kuru varētu viņu pārdot, jo šeti ir vajadzīgi nopietni valcēšanas darbi+ nerusējoša tēraudam tā cena ar nav tā lētāka+ tāds smuks un spīdīgs viņš būs tikai pirmās 2 kurināšanas reizēs. Esmu darbojis ar līdzīgiem projektiem- viņi rentabli sanāca tikai tad kad varēja firmas (tubiš bezmaksas) bleķus izmantot. Tā lūk :)
16.decembris 2010, 09:51 | links
 
...jo vairāk maksās, jo labāk, lai izceltos uz citu fona :)) praktiskās nozīmes tai bundžai nav - pārāk maza. manuprāt optimāls "ģimenes" kūpinātavas izmērs ir 200l muca :))
16.decembris 2010, 09:46 | links
 
tā pati Buma muca vien ir, tikai grūti pat iedomāties, cik šāda versija varētu maksāt $ :))))
16.decembris 2010, 09:06 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager