Kūpinātavas

Grils-Kūpinātava


prasmīgās ru. rokas meklē sadarbības partnerus ražošanas uzsākšanā.
16.decembris 2010, 08:47 | links
 
Nevar dod sīvu garšu
10.decembris 2010, 22:40 | links
 
Sveiki, vīri!
Vai kūpināt var ar ievu (domāts koks)?
10.decembris 2010, 22:37 | links
 
Vakar vēl kūpināju šodien vairs neriskēju Sals nav problēma Lielākais kaitnieks vējš Man stāv šīberis vilkmi un žaru regulēju atkarībā no apstākļiem.
3.decembris 2010, 18:25 | links
 
Da nēēē :)

Es pēdējo reizi kūpināju, kad vēl bija ap +5+8 totālā aizvējā. Dabūju vecas alum. loksnes ar ko kādreiz siltināja siltumtrases, noteikti siltināšu!!!! Bet jautājums bija cits....sirds sāp, ka tā pa tiešo liesma iet dūmenī...kā man opis teiktu- vajag ekonomaizeru :)

Bet paldies aakki enīvei.
3.decembris 2010, 18:17 | links
 
Es jau rakstīju;notin to mucu ar akmens vati,kurai folijs abās pusēs!
3.decembris 2010, 15:25 | links
 
Es te eksperimentēju ar bummucu, vienīgais, kas nepatīk ir, ka viss uguns labums aizskrien skurstenī. Man kurtuve ir 1/3 no mucas, ja aiztaisa durtiņas ciet, tad nedabū normālu temp. Ko jūs ieteiktu?
a) pagarināt biki kurtuvi uz augšu?
b) pafunktierēt kādu tādu kā liesmas "atsitēju" pirms ieejas skurstenī, respektīvi pieķert plāksnīti ar distanci, lai liesmas atsitas pret šamējo
c) cita ideja??
3.decembris 2010, 09:06 | links
 
60 graadi peec "buma skalas" :)
24.novembris 2010, 20:29 | links
 
Ja taisat marinādi, tad nekļūdīsieties, ja sāli liksiet 15 g uz 1 kg gaļas, ūdeni 200 ml.
Max var pielikt 17 g sāls, ja pieliksiet 18, būs par sāļu.
24.novembris 2010, 19:56 | links
 
Ja bums saka ka kūpina 60 grādos tad īstenībā tas nozīmē 100
24.novembris 2010, 19:52 | links
 
Guntim

Pagājušā reizē kūpināju 10 h, bija laba, bet tad beigās uzdevu mazliet karstumu, tagad visu laiku turēšu vienādu. Laika daudz, experimentēšu :)

Valdiņam

Pie griestiem vienmēr ir karstāks, kā lejā, mans termometrs ir gaļas T merēmais no weber, rāda precīzi ar desmitdalām, kas protams, ir lieki, bet es to sensoru varu viegli "iebāzt" katrā spraugā :)
24.novembris 2010, 19:48 | links
 
Mārtiņ.....
Bumam tas grādīzers nerāda īsto temperatūru....ieskaties manā albumā par kūpinātavu.....termometrs man ir identisks kā viņam un ievietojot mucai sānos viņs rāda tikai daļēju iekšējo temperatūru jo daļu nozog mucas bleķis....man ir divi term... durvīs un kad tie rāda 80 grādu tad pa kastes vāku ievietotais termometrs rāda pavisam ko citu 120 grādi.....tāda ir patiesība
24.novembris 2010, 19:34 | links
 
VSOP, ka nesamaitā aknas:))
ar 12-14h būs pa maz, 24h:)
24.novembris 2010, 19:27 | links
 
VSOP, lēnā garā, ņemot iekšā, gan jau izturēsi.
:))
24.novembris 2010, 18:42 | links
 
Sestdien laidīšu uz 50-60 grādiem kamēr apniks, ceru, ka stundas 12-14 izturēšu :)
24.novembris 2010, 18:40 | links
 
V.S.O.P.S
auksti kūpināta gaļa ilgāk uzglabājas un ir ņammīgāka!:)))
24.novembris 2010, 18:11 | links
 
Es ar nespēju saprast par Buma minētajiem zemajiem grādiem. Kā tur var kas sanākt.

Gaļu kūpinot ar 60-70 grādiem pēc 8 stundām nomērīju gaļas iekšējo T , tikai 50 grādi. Saprotu, ka visu var ēst jēlu, bet gaļu vismaz kūpina 10 stundas un vairāk, bet pa stundu pusotru zemā T .... kamēr neredzēšu kā tas sanāk - neticēšu.

PS šodien iesālīšu vēl cauraudzīti kādus 10 kg, lai sestdien palaistu garo dūmu, uz copi tāpat nebūs kur...
24.novembris 2010, 18:06 | links
 
nokūpināju vistas, kas apmēram 4 dienas nostāvēja lietotāja bums piedāvātajā marinādē. rezulāts - lai gan gatavojot marinādi likās daudz par daudz sāls, beigās par sāļu nebija, taču man likās, ka drusku pa skābu, respektīvi, nedaudz par daudz esences, taču citi atzina par labām esot. Par kūpināšanas temperatūru - bums rekomendētajos 70 grādos 1 -1.2 stundās vista būs tikai apsildījusies.. Es kūpināju ~90 grādos 2,5 stundas un tāpat dažām bija sakrans pie kaula. Bet kopumā - marināde tiek atzīta par labu esam! Paldies!
Pāri palikušajā marināde uz pāris dienām ieliku atkausētas skumbrijas un nokūpināju ~75 grādos 1.5 h. Arī baigi ok. Taču vēl gardāka skumbrija ir vienkārši izņemot lielo asaku un sakaisot ar sāli un garšvielām ladusskapī iekšā. uz maizītēm ar sīpolu - ņamma!
24.novembris 2010, 14:26 | links
 
Vakar pamēgināju vimbas kūpināt ar alicīti, nu feini, galvenais ka zivij krāsa tāda smuki zeltīta, par garšu nerakstīšu :)
21.novembris 2010, 14:05 | links
 
Vieglākais paņēmiens ir izdedzināt!
13.novembris 2010, 10:28 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager