Kūpinātavas

bums
paldies par bildi, vai gaļu esi licis bundžās, kāds režīms vajadzīgs karsējot Tavā katlā????????????
5.novembris 2010, 22:33 | links
 
Bums
tas nu nemaz nav godīgi,mans vēl ciemos uzprasīsies uz tādiem kūpinājumiem:)
5.novembris 2010, 21:07 | links
 
Eu,nu Jūs ir manjaki:)
5.novembris 2010, 20:02 | links
 
mlg2- šodien pirmo reizi pamēģināju zandartu kūpināt sasietu /tāpat kā zuti/ Iznāc nu ļoti labi
maigs un sulīgs Doma tāda ,ka visu paveica sasietais vēders-tas tauciņš palika zuvē iekšā.
5.novembris 2010, 20:00 | links
 
Iesālīju gaļu šovakar, nākamnedēļ taisīšu pirmo mēģinājumu ar cauraudzīšiem. Kamēr lašu nav nevar tak namiņš dīkā stāvēt...
5.novembris 2010, 19:47 | links
 
Bums
manam siekala tek:)))
5.novembris 2010, 19:45 | links
 
:)
5.novembris 2010, 19:43 | links
 
Nu redz Zaceps Tev apskaidroja Man nebūs klaviatūra jāklikšķina :) Paldies Zacep:)
5.novembris 2010, 19:42 | links
 
Zacep-paldies,tagad pavisam skaidrs!
5.novembris 2010, 19:42 | links
 
Laba ideja!Būs jāpamēģina ar Peipusniecēm,vajadzētu būt oki!Tik tā kā pats ziemā praktiski necopēju tad būs jāreketē kāds rīdzinieks vai jātaisa barters ar lucīšiem:)
5.novembris 2010, 19:40 | links
 
Hook Tu bikiņ nesaprati,Bumam tie dūmi tikai no tām ābeļu pagalēm,bet kurtuvē kurās parasta malka.Tā kūpinātava sastāv no 2 mucām,viena virs otras,apakšējā kurās,augšējā kūpinās.Par niansēm jautā Bumam,bet tas jau šeit iepriekš ir stāstīts.
5.novembris 2010, 19:38 | links
 
Es jau tagad sāku ķert raudas voblai Labas lielas ikrainas un tīras .Usmā rauda pārsvarā barojās ar gliemežiem-tāpēc tās it tīras .Daru šādi -saķeru -lieku rupjajā sālī un kad ir gatavas ņemu ārā no sālījuma-kārtoju plastikāta maisā un saldētavā iekšā Maijā ņemu ārā un vītinu,ja vajag agrāk ,lieku pirtiņā Uzkurinu līdz 40-45 grādiem ieslēdzu ventilātoru un pēc 12 stundām viss ir gatavs.
5.novembris 2010, 19:36 | links
 
Bums-nu tagad skaidrs,sabijos jau ka Tev kādas kosmiskas tehnoloģijas:) Man ar patīk garšai piešaut beigās ābelīti vai ķirsi,pavasarī kad ievām lapas izplaukst uz vimbu laiku piemetu ar ievu,tik par daudz nevar,bik rūgta!Klau- man te iešāvās prātā doma,pavasarī kad vislabāk voblu taisīt kamēr šīs zāles neēd vai varētu voblu noturētu sālījumā bik apkūpināt un tad kā parastu voblu lai caurvējā tālāk voblojās?
5.novembris 2010, 19:24 | links
 
malka man aizgāja labs klēpis -ši ir dūmam .Parasti kurinu ar priedi un apsi ātrāk var uzraut temperatūru.:)
5.novembris 2010, 19:07 | links
 
Bums-kā ar tik maz malkas var izkūpināt?
5.novembris 2010, 18:58 | links
 
http://www.sci.aha.ru/ALL/b17.htm

šajā tabulā ir dota temperatūra kāda ir katlā Pie 2 atm tā ir 120 grādi šajā temperatūrā visi butilismi un zivju asakas pārvēršās atmiņās :DD
5.novembris 2010, 18:55 | links
 



šis šodienas kūpinājums tika veikts ar šim divām ābeles puspagalītēm
5.novembris 2010, 18:39 | links
 

Bičiņ pārbūvēts vācu ātrvārītāja katls Nomainīts drošības vārsts uz 2,2 atm Paša katla izturība ir 6 atm Standarta vārsts nostrādāja pie 1.2 atm kas bija par maz.šprotu pagatavošanas laiks ja lej uz kārbām siltu ūdeni ir apmēram 1 h -1.5 h .Mazajā katlā ietilpība 16-250 gr kārbas Lielais spiedkatls ir uzmeisterots no 50 l gāzes balona ,bet pagaidām tāds apjoms nav vajadzīgs Veicot visādus kulinārijas viherus esmu nācis pie slēdziena ,ka vis smeķīgākā manta tomēr iznāk ja visu būvē uz tomātu pastas bāzes.Kaut gan uzglabāšanas laiks nebūs tik ilgs kā šprotēm.
5.novembris 2010, 18:37 | links
 
bums
ja vari, lūdzu iemet to autoklāva bildi
5.novembris 2010, 17:42 | links
 
Kad Bums atairēs malā tomēr gribētos uzzināt par to veselo vistu....dikti interesē... :)

P.S. Tiešām cieņu viņam, ka tā var dzīvi pakārtot super ezera krastā un dzīvot tā...mērķis mums visiem jauniņiem....
4.novembris 2010, 20:03 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager