Kūpinātavas

bums - es ir mēms par tavām tehnoloģijām... :)
4.novembris 2010, 11:41 | links
 
viepli, ne manjaks, bet monstrs :))) passam sava kuupinaata vistiņa, zivtiņa, gaļiņa, sevis dzīts tīrs degmateriāls. Pasaka, lai mums tā ap 50 veiktos un būtu azarts.
4.novembris 2010, 11:32 | links
 
Vēl nianse pirmās kārbas liekot autoklāvā jāatcerās ,ka tās nedrīkst saskārties ar autoklāva dibenu jāliek starplikas lai ūdens brīvi cirkulētu
4.novembris 2010, 11:18 | links
 
Doma laba Alumīnijs 0.4 ir pašam paldies :)
4.novembris 2010, 11:08 | links
 
Šajā spiedienā un laika sprīdī zivju asakas paliek mīkstas un neievērojamas.
4.novembris 2010, 11:06 | links
 
Asakas un ķidas nost Bet drusku jāapkūpina Vēlāk ielikšu miniatūra autoklāva bildi 16 bundžām .Vajadzīgs sterikizācijas Laiks būs- karsēšana spiedkatlā līdz 2 atmosfērām ,kad tas sasniegts slēdz gāzi ārā un lai dziest līdz spiediens nokrītās līdz 0 Nemēģini atbrīvoties no spiediena ātrāk -rezultātā burkas un bundžas būs pagalam.
Vēl nianse -lietojat tikai nerafinētu saulespuķu eļļu Ar rapsi garša nebūs smeķīga.Vienīgās konservācijas un garšas vielas ir sāls un pipari.Labu ēstgribu:)
4.novembris 2010, 11:05 | links
 
bums
ko dari ar zvīņām , taisot šprotes no brekšeļiem un raudām, atstāj, vai tīri nost
cik ilgi bundžas jākarsē?
4.novembris 2010, 09:02 | links
 
Bums, tev tai kūpinātavai viena baigi neveselīga lieta. Tā vate, akmens vai stikla, vienalga, gandrīz tiešā saskarē ar pārtiku. Es tavā vietā vismaz augšējo daļu apvilktu ar metālu. Pateicīgs materiāls apstrādei poligrāfijā izmantojamas ofsetplates no tīra alumīnija, biezums 0,3 mm. Ja ir interese un pašam nav dabonamas, dod ziņu.
4.novembris 2010, 08:41 | links
 
Nu jā man līdz +50 vēl laiciņš jāpadzīvo :D...

Uh paldies, labi padomi!!

1. Vai tomēr tās 2/3 dūmkambara nebūs kāda teiksim 2kg brekša astei pa karstu? Kā jūs, kas lietojat Buma mucu regulējat temp. tikai virinot augšējo vāku?
2. Bums, kā sanāk tāda vista negriežot uz pusi kā grāmatu? Nesanāk stipri ilgāk kūpināt vai viducī šī arī kūpināta sanāk?
4.novembris 2010, 07:11 | links
 
+10
4.novembris 2010, 00:59 | links
 
Kad Tev būs pāri 50-/stingri/ tad arī par maniaku paliksi Tavā vecumā es par tādām lietām pat nedomāju.Tas viss saistīts ar vecuma marazmu :DDDDDDDDD
3.novembris 2010, 21:53 | links
 
Bumsi, tu esi maniaks!
:)))
3.novembris 2010, 21:38 | links
 
Zušus visus iekaru džutas diegā pareizāk būtu striķītī Zušiem papildus lieku virsū 1/3 mucas lai paceltu zušus augstāk no sakaršanas virsmas.
Te ir labi redzami nosieti zuši Tam ir 2 nozīmes
1.Kūpinātavā vairāk var ielikt
2.tiek aiztaisīti vēderi taukums paliek zutī
Sējums ir tā saucamais ,,desas mezgls,,

3.novembris 2010, 21:35 | links
 
parasti kūpinot ar dūmu arī nedrīkst pārforsēt pilnīgi pietiek ar vienu 30x10 pagalīti vēlams svaigi zāģētu Ja veidojas lieks mitrums labāk pavēdināt.Laibākais likt produktus jau iekarsētā kūpinātavā tad nebūs problēmu ar sodrējiem un smaku no iepr, kūpinājuma Kad ir uzkarsusi tad liekat produkciju un dūmpagali iekšā un būs labena,:)
3.novembris 2010, 21:28 | links
 

veselas vistas es arī iekaru Ja kūpinu pusvistas tad gan lieku uz restēm.
3.novembris 2010, 21:22 | links
 

Tā es apkūpinu brekšeļus un raudas priekš šprotēm Buti jādur žaunu vākos Brekšeļus es arī neduru caur acīm bet zem žaunu vākiem.Vēl ieteikums šādā veidā vispirms apžāvēt un tad tikai likt lietā karstumu un dūmu ,tad nekas nekur nemuks prom.
3.novembris 2010, 21:19 | links
 
Es uztaisīju no vienas "īstās krievu" mucas. 1/3 kurtuve, 2/3 dūmu kambaris. Bums "odobril" :)
3.novembris 2010, 20:31 | links
 
Sveiciens visiem kūpinātājiem :)

1) Kāpēc vidēja izmēra butis krīt nost no irbuļa? maucu cauri labējai acij, biju it kā pažāvējis kūpinatavu, grādi arī ap 70C, pēc kādām 20min. apskatos, oj johai...kādas 4 jau zemē uz režģa un citas ar tādas aizdomīgas, ka grib rauties nost? Kādu feileri būšu norāvis?

2) Nāk ziema, bet šad un tad gribēsies ko nokūpināt, bet savu lielo ķieģeleni droši vien pusdienu sildīšu, tāpēc izdomaju, ka fiksi jāuzmeistaro Buma muca, tāpēc jautajums- ja es toč tai mucā nelikšu garos zušus, man vienalga vajag augšējo mucu visā garumā, vai var arī īsāku, bet cik?
Paldies.
3.novembris 2010, 13:44 | links
 
Reinis 123
Buma mucai jau vajag tik pāris pagalītes mucas apakšā,lai būtu dūms,viņas nedrīkst degt,bet tikai dūmot,ja augšējā daļā radīsi vilkmi tās aizdegsies.Kurtuve no augšējas daļas,
(kūpinātavas)ir pilnīgi atdalīta,tā kā tur tu vari likt pilnīgi visu,kas labi deg.
25.oktobris 2010, 20:20 | links
 
reinis123
piepacel nedaudz to vāku, izmantojot kādu starpliku un kūpini vesels:))))
25.oktobris 2010, 19:52 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager