Kūpinātavas

Starp citu, šim tirgotājam ir balkona/kūpinātavas par ļoti labām cenām ar visu shipingu!
12.septembris 2010, 13:39 | links
 
 
Pareiza brekšu ievietošana kūpināšanai Šajā gadījumā W profīls notur zivis vertikālā stāvoklī un buljons kurš veidojas kūpināšanas gaitā iesūcās muguras daļā

10.septembris 2010, 10:00 | links
 
Tur Tev pilnīgi taisnība,ar biezām zivīm tā viņš ir.
9.septembris 2010, 22:10 | links
 
Nācu pie slēdziena ja jau veselas negrieztas vistas 1.5-2 kg var nokūpināt kāpēc 2 kg breksis būtu karstumizturīgāks.Kāpēc lietoju sāls koncentrātu-tas paātrina buljona iesūkšanos muguras daļā.Savādāk iznāk neliels fušieris it kā ribu daļa ir pārsālīta bet mugurai trūkst -šajā gadienā viss ir sabalansēts visam viss pietiek.
9.septembris 2010, 21:07 | links
 
bums
lielos brekšus(2 kg +), ar tā pat kūpini? Cik mēģināju pēc Tavas metodes, lielajiem jādod baigais karstums, bet nu sulīgi gan sanāk bez visa koncentrāta, ar parastu sāli.
9.septembris 2010, 20:57 | links
 
Uzreiz pēc sāls koncentrāta ieliešana kūpinu
Vairāk neko nelieku ne ķiploku ne piparus -kāpēc ? lai saglabātu fantastisko brekša aromātu.
9.septembris 2010, 20:46 | links
 
Bums
Cukuru, ķiplokus neliec?
9.septembris 2010, 20:29 | links
 
Ielej un uzreiz liek kūpināt....????
9.septembris 2010, 20:23 | links
 
Iesaku
breksim kurš ir ķidāts- nerīvēt vēdera iekšpusi ar sāli ,bet vienkārši ieliet 50 gr koncentrēta sālsūdens uz 200 gr glāzes ūdens izšķīdina 2 pilnas ēdamkarotes sāls .Obligāti jālieto W profīls .Sanāk nu ļoti labi -sulīgi un perfekti pēc garšas.Labu ēstgribu .Šie ir gatavoti tieši tā-tapēc arī tāds taukuma spīdums
9.septembris 2010, 20:17 | links
 
Nu re če metāla kastēm nav ne vainas ja visu pareizi izdara ir pat ļoti smeķīgi....
9.septembris 2010, 19:38 | links
 
Mani pacienāja ar tāda tipa kūpinātavām zivīm kā Bumam tik atšķirība bij tā ka taisīta no metāla seifa nevis mucas. Sen tik garšīgas zivis nebiju garšojis. Viss, esmu nobriedis vēl vienai kūpinātavai.
9.septembris 2010, 08:23 | links
 
Es šodien pirmo tūri asaru izlaidu caur savu jauno gara bērnu...vienīgais pūdelis,kā tad bez tā pirmajā reizē,sanāca patumši jo par ātru aizvēru skursteni bet pārējais sanāca pilnīgi perfekti,visi trīs režģi ir absolūti perfektā karstumā,jo kad taisīju baidījos ka pirs beigām augšējais ar apakšējo būs vietām jāmaina bet rezultātā vis ir čikiniekā temperatūra visā kastē ir ļoti līdzīga...bildes ir albumā.....
LAI JUMS ARĪ IZDODAS....
2.septembris 2010, 22:36 | links
 
šoreiz sadūšojos un taisīju experiment Ņēmu 2 brekšus viens 1,6 kg otrs 1,7 praktiski abi vienādi Vienu griezu pa muguru Otru kā vienmēr pa vēderu un uz W virsū ,kurš bija griezts pa muguru loģiski uz restēm kā atvērtu bībeli.Rezultātā pa vēderu grieztais un stateniski liktais iznāca sulīgāks. Abi tika kūpināti vienlaicīgi.Koka kūpinātavā es šādus trikus netaisīju jo bija žēl sačakarētā materiāla -praktiski tur es visus griezu pa muguru .Es neko nesaku par veco kūpinātavu ar atklāto uguni -man ir abas.Nomocija tā vaktēšana ,lai labi iznāktu tupi kā muļķis klāt un vaktē Mucu iekuru un aizmirstu daru citus darbus ,ja uguns paliek klusāka piemet malku un viss .Vēl labums kūpinot visu musoru sadedzināju bez garšas izmaiņām zivij.
2.septembris 2010, 00:05 | links
 
Kulinārija jau ir gaumes lieta...vienam māte otram meita trešam kleita.....
Katram savs funktieris un vajadzīgais rezultāts un domas vienmēr dalīsies...bet diskusijai ir liela nozīme jo kas to būvē pirmo reizi var apkopot visu info lai iegūtu sev vēlamo gala produktu...kā piemēram man....
1.septembris 2010, 23:23 | links
 
mitrums paliek iekšā;Tavā variantā jau tas mitrums ir tikai tvaiku veidā.Tai ventilācijai būtiski ir,kā visām telpām:1)pieplūde(tev reste),2)izplūde.Vēlams augstākajā punktā un tad tik rodas gaisa apmaiņa(vilkme).Pareiza vilkme ,jau ir rezultāts.Kā te rakstīja,ka mūru kūpinātavas produkts ir tas labākais-nekad nepiekritīšu.Uzklopē to kasti no alkšņu dēļiem,teiksiet vēl labāk un varbūt tikai labākais rezultāts kādā 4kūpināšanas reizē.
1.septembris 2010, 07:27 | links
 
rauas vai asarus izķidā un nogriež galvas, tad liek uz restēm un kūpina gatavas, pat nedaudz pāržāvē, tad uz 1 min. liek sālsūdenī( 2 ēd. karotes sāls uz 1 l. ūdens), tad nedaudz vēl apžāvē un gatavs. Izklausās jocīgi, bet sanāk ļoti garšīgi.
31.augusts 2010, 21:16 | links
 
Tāpēc jau man tā dūmu reste ir ielikta lai būtu būdā ventilācija....ar ciešo grīdu mitrums paliek iekšā''''tur jau tā sāls ir....
31.augusts 2010, 21:14 | links
 
kāds ir kūpinājis raudas? un ja jā ,tad kā sanācis?
31.augusts 2010, 13:02 | links
 
Runājot par materiāliem - es tikai par mūrētām būdām :) Ir ēsts viskaukas, bet "mūra" zivs man smeķē vislabāk.
31.augusts 2010, 09:05 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager