Kūpinātavas

Zivniek
Žāvētava pirms kūpinājuma ielikšanas bija uzsildīta? visticamāk melnums ir kondensāts kas ir iekšā žāvētavā, tā pirms lietošanas tamdēļ - lai kondensāts iziet ārā ir jāuzsilda
19.jūlijs 2010, 14:04 | links
 
spura - man liekas, ka tu daudz par ilgu kūpināji (3h 80 grādos)...vismaz man bija tieši šī vaina, kad iemēģināju savu jauno pārvietojamo žāvētavu. iemarinēju to pašu pieejamo broileri, alksni iekšā un kūpinātavu uz grila virsū...sanāca bik karstāks nekā gribētos, jo bundža brīžam čūkstēja, bet dūms labs...pēc 1h vistiņas bija smukas zeltainas, pats labums, kas mani dīdīja vēl pusstundu viņas kūpināt??!...rezultātā sanāca CEPTA vista ar dūmu garšu...
19.jūlijs 2010, 13:20 | links
 
CT būtu labākās -bet cena noteikti kodīga .Man reiz gadijās dējējas kūpināt -tas ir otrs grāvis kurā nevajadzētu kāpt iekšā.
19.jūlijs 2010, 13:14 | links
 
Vistas es ņēmu Rīgas miesnieka
ja kādam vajag grāmatu par sālīšanu,kūpināšanu tad Tā ir krievu val.un djvu formātā
19.jūlijs 2010, 13:12 | links
 
Par pagrabu -paldies labs gan, bet par vakardienu skrobe baigā...

A kur ta vispār kupinamās vistas var dabūt?
Cik esmu meklējis tad
Ķekavas garām
Supernetto ir
Leišu broileri pa 1.39
Rīgas miesnieka Kika pa 1.80 arī broileri
Skatījos IKI tur arī garām....
Ko ta vienīgais uz CT pie tantukiem?
19.jūlijs 2010, 13:00 | links
 
labas dienas speciālisti...
uzradās viens jautājums - kādu laiku biju aizbraucies ciemā pie tēva biš atpūsties un tā....šim tur arī kūpinātava uzbliezta - pēc skata nekāda vaina - metāla skapis, kuram augšpusē regulējama dūmu padeve, un dūmvads ar kurtuvi (apmēram 2 metri no skapja) viss sanāk baigi garšīgi (toreiz tas bija lasis) un sulīgi un visādā citādā ziņā lieliski, bet ir viens bet - gaļa sanāk pilnīgi, pilnīgi melna, nevis zeltaini brūna. Tāds paskats it kā būtu baigie sodrēji sametušies virsū, bet tā ziftele ēdama ir ar visu to melnumu, un garša tik tiešām ir ideāla, bet kamdēļ sanāk melna???? Pašam likās, ka dēļ malkas, jo domāju, gan jau kādu bērzu šis tur piešāvis klāt, bet nē, izrādās, ka kurina ar ābeli un tad paretam aromam piešauj zaļu alksnīti, tā kā tur problēmai nevajadzētu būt, bet karoč tā arī nesapratu kas pa vainu!!! Varbūt kāds var palīgot :)
19.jūlijs 2010, 12:58 | links
 
Šāds pagrabs ir zelta vērts Tādā parasti var turēt 200 l muzu ar tuzluku kurā turēt zivis paredzētas voblai.Turēšanas laiks nav ierobežots ,kad vajag voblu izņem no mucas un novītini.Super.
19.jūlijs 2010, 12:51 | links
 
nē ar temperatūru viss bija kārtībā Vienkārši siltumā -marināde saskaldīja tavus broilerus. Broileriem ir mīksta gaļa tāpēc kūpināšanai tā neder Meklējiet vistas.
19.jūlijs 2010, 12:48 | links
 
ir daudz un dažādu veidu kā apstrādāt pirms žāvēšanas.Personīgi es zivis -Zuši, forele un dažas citas pirms žāvēšanas NESĀLU.To daru pēc žāvēšanas .Vienīgais ir zandarts un asaris kurus žāvēju neķidātus
tos sašpricēju ar sālsūdeni 2 ēdamkarotes uz 200 gr glāzi ūdens .Necenšaties daudz eksperimentēt ar sāli pirms kūpināšanas nekas laps neiznāks.Zivis būs sausas ,kā pastalas.Grāmatu par kūpināšanu varu aizsūtī uz privātu pastu.
19.jūlijs 2010, 12:45 | links
 
Man ir vecais "labais" pagrabs temp ap +5-8C.

Mjā varētu būt, ka pirmo nakti virtuvē arī nevajadzēja atstāt......

Bet nevarēja iespaidot, ka pirmo pusstundu kūpinātavā bija tikai 40-50?
19.jūlijs 2010, 12:37 | links
 
To bums ... klau,kas vispar notiek ar salsudeni,cik stiprs un cik ilgi janotur zavesanai ? ... pagaisgad baiga smuce sanaca un viss ferloren, pec tam pat meginat nav gribejies
19.jūlijs 2010, 12:31 | links
 
Kungi smadzenēm ir jābūt šādā karstā laikā TIKAI visas marinēšanas veic ar ledus skapja palīdzību.Pat zivis voblai lieku tuzlukā /sālsūdenī /ledus skapī.Tās kuras jau ir iesālījušās lieku celefāna maisiņos un lieku saldētavā -18 Pēc tam pēc vajadzības ņemu ārā un žāvēju.Vobla iznāk svaiga un nesarūsējusi /sarkani vēderi/ parasti pārturētai zivij.Visām šīm izdarībām man ir iegādāti liels ledusskapis un Siemens aukstum kamera ,kurā varu ielikt puscūci un vēl šo to.Loģiski ka visu šis izdarībām nelietoju ģimenes pārtikas uzglabāšanai paredzētos agregātus,jo savādāk mani ar visām zivīm no mājgrāmatas izrakstīs visai naski.
19.jūlijs 2010, 12:20 | links
 
Asarus ap 300 gr neķidāju un galvas nost negriežu Vienīgais ar lielu medicinas šprici iešpricēju koncentrētu sālsūdeni -adatu iedurot starp krūšu spurām.Zivs iznāk sulīga un vajadzīgajā sāls konsistencē.Pēc kūpināšanas viss vēdera saturs ir sarāvies mazā čupiņā .Tīrot zivi pirms ēšanas tas tiek izmests -kaķiem.:DDD
19.jūlijs 2010, 12:09 | links
 
Broilera cāļus es neņemu-vistas.
19.jūlijs 2010, 12:03 | links
 
 
http://www.receptes.lv/receptes/kupinatas-vistaste atbildes par vistu problēmām.
19.jūlijs 2010, 12:02 | links
 
Man liekas..., Bums vainīgs!

nu kurš marinē siltumā
19.jūlijs 2010, 11:57 | links
 
Par ilgu marinēts! Etiķis sašķeļ šķiedras un sausina gaļu. Ar 16 stundām pietiek.
19.jūlijs 2010, 11:56 | links
 
Gaļa siltumā ātri bojās. Es pēdējās zivis kad iesālīju tās turēju leduskapī.
19.jūlijs 2010, 11:55 | links
 
No ceturtd. līdz svētdienai.:)) Šitajā karstumā:)) Gan jau tas pagrabs ar nebij pārāk auksts.
19.jūlijs 2010, 11:48 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager