Kūpinātavas

Bums- varbūt padalīsies ko un kā liec virsū pēc zivs izņemšanas no kūpinātavas? Nu baigi smeķīgi izskatās tev tās zivis!
30.jūnijs 2010, 00:14 | links
 
29.jūnijs 2010, 23:44 | links
 
Tie caurumi domāti ieriem uz kuriem lieku virsū sietus ja zivju daudz jāliek 2 -3 kārtās 'Tā ka dūmam lietoju šķeltas ābeles pagalītes no aizdegšanās nebaidos.Dūms ir labs-smeķigs
29.jūnijs 2010, 23:36 | links
 
Bums- tie caurumi mucai sānos pa perimetru ir vajadzīgi? Dūms neskrien baigi ārā?
29.jūnijs 2010, 23:28 | links
 
Danke schön! Šodien arī sāku būvēt.
29.jūnijs 2010, 23:26 | links
 

pusstundas darbiņš kompānija šo kūpinājumu arī nolikvidēja pusstundā
29.jūnijs 2010, 23:17 | links
 
skurstenī var ielikt šīberi Nākošajai kūpinātavai likšu noteikti.pašlaik top skapis no ņeržas.90° līkums ir iemetināts mucā kurtuves augšpusē.

šāda ir vistu kūpināšanas temperatūra

Pirmā pāreja uz ņeržu
29.jūnijs 2010, 23:10 | links
 

Nekādus tauku uztvērējus nelieku apakšējais siets no ledusskapja plaukta W locījums no rabita sieta /vjadzīgs jo brekšiem sālu vēdera daļu ,bet kūpinot sāļais buljons iziet cauri mugurai/un arī stāvus vairāk vienā reizē var nokūpināt.
29.jūnijs 2010, 23:03 | links
 
Man vajag pa smuko:) Kūpināšanās notiks pie kooperatīva garāžām, kur ugunskuru gluži nekurinās!
29.jūnijs 2010, 21:07 | links
 
principā, jau kūpinātavai "Buma muca" kurtuve un skurstenis nemaz nav vajadzīgi, var vienkārši mucu uzstutēt uz ķieģeļiem, lai apakšā var kurināt uguni. Nu tas pa vienkāršo.
29.jūnijs 2010, 20:48 | links
 
esenci var krievijā nopirkt. :)
29.jūnijs 2010, 20:38 | links
 
Turpinu spiegot...:) Bums, no kā taisiji sietus, materiāls, izmērs? Vai zem sietiem ir trauks kur notek tauki? Skurstenim 90° gabals ir iemetināts?
29.jūnijs 2010, 20:15 | links
 
daddy
pirms nedēļas Lat. ķīmijā pirku drusku sālsskābes. Mazākais iepakojums 10 L ;)
saimniecībā noderēs :)))
28.jūnijs 2010, 23:25 | links
 
viss būs čikiniekā Es liku visā augstumā lai kūpinātu zušus iesietus visā garumā .Būs vienu mucu arī jauzmetina nogriežot 1/3 kurtuvei.
28.jūnijs 2010, 20:36 | links
 
Radās doma uzbūvēt kūpinātavu "Buma Muca".:)
Ir tikai viena īstā "krievu laiku" muca. Domāju taisīt tā: 1/3 mucas būs kurtuve, 2/3 dūmu kambaris. Kā tas ietekmēs darbību? Temperatūra varētu būt augstāka?
28.jūnijs 2010, 19:00 | links
 
A ko tad tu domāji ,ka sērskābe būs tads čurūdens vien ?? ;DDDDDDDDDDd
28.jūnijs 2010, 16:09 | links
 
uz latvijas ķīmiju vairāk neiešu :))...1x gribēju bik sērskābi nopirkt aķim...a tur mazāk par litru nepārdod...nu domāju, štrunts, ņemšu, saimniecībā noderēs...maksāja tas litrs 80 santīmu...atnes man koncentrētu sērskābi aizdomīgā butelē, strādniekam gumijas cimdi rokā...iedod man - lūdzu...es paņemu un tad sākās kur viņu autiņā ielikt lai neapgāžās, nesaplīst...ui stress bija
28.jūnijs 2010, 16:05 | links
 
Esenci arī tagad nav problēmu nopirkt CT vajag tikai zināt vietas un drusciņ dārgāk nekā kādreiz .Domāju ka ķīm reaktīvu veikalā arī būs dabonama.
28.jūnijs 2010, 15:52 | links
 
bums - kur tu tagad esenci dabū? un tiešām - sāli gramos sver, a cukuru karotēs??! :)

es pa vienkāršo, bez kādiem tur aptiekas svariem un pipetkām - uz 1 višteli - krūzi ūdens, krūzi 9% etiķa, 3 tējkarotes sāls, 1 tējkaroti cukura, pārējāas garšvielas - ķiploki, pipari, laurlapas uz aci...uzvāru marinādi ar visiem ķiplokiem, bik padzesēju, gāžu virsū un zem sloga uz nakti...
28.jūnijs 2010, 15:21 | links
 
arī nelielu samu labāk grieszt pa muguru, jo tā viņam pabieza. tur gaļa balta, sausa, bez asakām var mierīgi dot bērniem. bet gardākais gabals ir aste :))
28.jūnijs 2010, 15:12 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager