Kūpinātavas

epox59
Nēsmu provējis līdz šim šis skops nedalās;D
28.maijs 2010, 17:24 | links
 
Tinis un pārējie paldies. Par pienu dzirdu pirmo reizi, pamēģināšu.
28.maijs 2010, 13:35 | links
 
derexx tas ir intresanti ;):) padalies kā garšo
28.maijs 2010, 07:13 | links
 
Man kaimiņš zivis kūpina skurstenī :)) Šis pa jumtu vien dzīvo
27.maijs 2010, 23:59 | links
 
par pienu dzirdu pirmo reiz.būs jāpamēģina:)par dūņām laikam nav trāpijušās. karpas 1reiz no dīķa liku vannā!mazgāt vai ne konkrēti-karpa ,līnis , mani vecs meistars nosunija mani kā puiku viņš žāvēja priekš kundēm kuri sliktu preci nepirktu!!
27.maijs 2010, 23:02 | links
 
tinis;viss pareizi;sasveicinās kaimiņi,viens vaicā-Broņislav ko Tu jau kartupeļus roc,es tikko iestādīju?.Jā,jā..baigi gribās ēst!
27.maijs 2010, 22:52 | links
 
Ķiploku laksti uz zives, mmmm...
V.S.O.P. a par ķiploku uz lasi Tu zrjā:))) Kādreiz ja satiksimies, man ir baigi laba recepte tieši pumpainajiem:)
27.maijs 2010, 22:46 | links
 
Vēl esmu ievērojis jo mazāks laika brīdis no zivs noķeršanas līdz tās izķidāšanai jo mazākas šīs piegaršas.
27.maijs 2010, 22:44 | links
 
Ļoti labi garšo zivs, kura pirms kūpināšanas ir apkaisīta ar ķiploku lociņiem sagraizītiem :) šogad speciāli stādījām :))) sāls, ķiplociņš, maķenīt zivju garšvielu maisījuma un - aiziet :) Protams - ķiploka lociņi. Vēl var izlīdzēties ar saspiestām ķiploku daiviņām, caur spiedi saspiež putrā un ierīvē. ķiploku nelieku tikai foreļiem un lašiem, visiem pārējiem - vajag.
27.maijs 2010, 22:40 | links
 
Meža gaļu, arī bebru nav jātur ne pienā ne minītī, ja vis pareizi un kārtīgi izdarīts. Tur ir savas fīčas:)
Tie kuri pie manis mielojušies var apstiprināt par piegaršām:)
Par līni pienā taisnība, bet ne visos ūdeņos tās dūņas ir. Lielupes, Daugavas līņi nekur nav jāmērc.
27.maijs 2010, 22:40 | links
 
Viss ir pareizi,ja zivis ir no upēm un ezeriem ar tīru ūdeni un kur nav bieza dūņu kārta,tad šīm zivīm nav tik izteikta dūņu garša.Bet man ir gadījies Lobes ezerā noķertos līņus pēc žāvēšanas izmest ārā jo ir tāda sajūta ka tu ēd dūņas.Piens visam tam palīdz,tikai pirms žāvēšanas vajaga nosusināt un nekādas garšas īpašības nezūd.
27.maijs 2010, 22:35 | links
 
Zinu, ka medījuma (ja nekļūdos- bebra) gaļu liek pienā vai minerālūdenī, lai noņem specifisko garšu, bet par zivīm pirmo reiz ko tādu dzirdu! Zivij no dūņu piegaršas var tikt vaļā paturot zivi (dzīvu) tekošā ūdenī...
27.maijs 2010, 22:33 | links
 
Neesmu dzirdējis par pienu. tā produktus meža gaļai līnis; karūsa ;karpa-izslauka ar kokvilnas lupatiņu sausu. ķiploku caur spiedi garšvielas,kas kam un žāvētavā!ZIVI NEDRĪKST MAZGĀT!
27.maijs 2010, 22:08 | links
 
kaa tur ir ar to pienu? vai tieshaam no duunju garshas var tikt valjaa ?
27.maijs 2010, 21:47 | links
 
Pareizi - zivij jagarso pec zivs - nevis pec almas tantes piradzinjiem !
27.maijs 2010, 21:14 | links
 
Nekad neesmu mērcējis un pēc iekšu izņemšanas mazgājis zivis kūpināšanai.Ja vajag tad tikai izslauka vēdera dobumu.
27.maijs 2010, 16:22 | links
 
mairis19755- es uzskatu ,ka zivīm jābūt ar to dabīgo garšu.Pārkaisi sāli,ķiplokus,piparus un drusku cukuru,lai tas viss labāk ievelkas.Lai izvilktu šo zivju specifisko dūņu piegaršu iemērc tās pienā un kādu laiku paturi ledusskapī.Un galvenais pēc zivju noķeršanas pēc iespējas atrāk izņem to žaunas un viss būs ļoti smeķīgs.
27.maijs 2010, 14:57 | links
 
Vistu žāvēšana nav slikta lieta, bet varbūt kāds varētu ieteikt kādu labu recepti zivju žāvēšanai. Vairāk interesē kādas garšvielas jāliek līnim vai karūsai?
27.maijs 2010, 09:58 | links
 
Vienu brīdi ņemu leišu vistas tās arī tagad pazudušas tikai cāļi.
27.maijs 2010, 08:16 | links
 
Starpcitu-baigi feina zacene sanāk no saldētām siļķēm.Tām izņemu asaku,pārkaisu ar garšvielām,līdzīgi kā lasi, smalki kapātus ķiplokus.Paturu nakti istabas t. lai mazās asakas paliek mīkstākas,kūpinu kādas 4st.ne visai karstos dūmos.Visi,kam esmu devis noprovēt,saka baigi labās,nekur tādas nevar nopirkt,jau sāk nākt pasūtījumi no pilsētniekiem.Ja kādam ir interese,kur var dabūt saldētas siļķes,rakstat vēstuli,pateikšu.
27.maijs 2010, 08:09 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager