Kūpinātavas

GrowPro93 [03.08.20]: Sveiki.
Interesē Buma muca.
Izbūros cauri gandrīz visai šai sadaļai un radās daži jautājumi.

Lūgums atbildēt tiem, kuri reāli šādu izmanto.

1. Kā ir ar tām temperatūrām? Var noturēt vienmērīgu un kāda ir tā reālā temperatūra, pie kuras notiek kūpināšana?

2. Vai var nokūpināt ne tikai vistu vai zivi, bet arī kādu cūkgaļas gabalu? Kādās temperatūrās tas notiek un +- laiks?

3. Vai ir nepieciešami kādi uzlabojumi attiecībā pret oriģinālu? Piemēram, siltināt?
?
4.augusts 2020, 16:05 | links
 
GrowPro93 [03.08.20]: Sveiki.
Interesē Buma muca.
Izbūros cauri gandrīz visai šai sadaļai un radās daži jautājumi.

Lūgums atbildēt tiem, kuri reāli šādu izmanto.

1. Kā ir ar tām temperatūrām? Var noturēt vienmērīgu un kāda ir tā reālā temperatūra, pie kuras notiek kūpināšana?

2. Vai var nokūpināt ne tikai vistu vai zivi, bet arī kādu cūkgaļas gabalu? Kādās temperatūrās tas notiek un +- laiks?

3. Vai ir nepieciešami kādi uzlabojumi attiecībā pret oriģinālu? Piemēram, siltināt?
Par reālajām temperatūrām Tev vis labāk mācēs izstāstīt Pravietis. Principā viss pareizāk tas notiek iebāžot kūpinātavā roku, bez termometriem.:)
3.augusts 2020, 18:24 | links
 
Sveiki.
Interesē Buma muca.
Izbūros cauri gandrīz visai šai sadaļai un radās daži jautājumi.

Lūgums atbildēt tiem, kuri reāli šādu izmanto.

1. Kā ir ar tām temperatūrām? Var noturēt vienmērīgu un kāda ir tā reālā temperatūra, pie kuras notiek kūpināšana?

2. Vai var nokūpināt ne tikai vistu vai zivi, bet arī kādu cūkgaļas gabalu? Kādās temperatūrās tas notiek un +- laiks?

3. Vai ir nepieciešami kādi uzlabojumi attiecībā pret oriģinālu? Piemēram, siltināt?
3.augusts 2020, 16:07 | links
 
Atceros Somijā kakinens aiz patecības par vairāku vakaru dzirdīšanu nukūpināja zivis.Kūpnāja bez nekā,bet siltas ielika uz laiku stiprā sālsūdenī.Bija labais.
3.augusts 2020, 11:42 | links
 
Varbūt ar kādu varētu sarunāt zivju kūpināšanu Rīgā maksājot ar zivīm? Es vakar vēl saķēru 16kg brekšu, 6x1,5kg un pārējie ap 1kg. Līdz šim vislaik zivis laižu vaļā, jo nav kā realizēt.
2.augusts 2020, 10:34 | links
 
[quote=626882]Klusā daba ar Džekiem, Zyklon-B kameru un Daugves sprāgoņām. Zinu, ka tajā pietrūkst alus. No instrukcijas saprotu, ka vajag arī cukura graudus. Tipa ķeskas ārā, sāls, pipari, laurulapas? Tam visam ir jāstāv kaut kādu laiku vai uzreiz iekšā gāzes kamerā?

Jurik, 1.augusts 2020, 12:47[/quote
ŠĪ nebūs kūpināšana, tā vairāk ir grillēšana jab pepināšana, kā Alsungā saka....
1.augusts 2020, 22:48 | links
 
Ķengur, tu arī kūpini bez tauku pannas? Arī ar vienu šāvienu divus zaķus šauj? "Gards" kūpiņš ar vecu tauku aromatu, kas sasūkušies uz grīdas kūpinātavā un plus tārpi copei?!:)))
Ja ne, tad pamācies gudrībā no pravieša! :)))
1.augusts 2020, 22:37 | links
 
Sālsūdens. Ja tikai sāls tad var būt sauss beigās.
Ķiplociņu, sīpoliņu, zaļumiņu to pēc izjūtām uzreiz vai žāvēšanas laikā.
Variāciju jūra, viss ar darbu un izdomu.
1.augusts 2020, 15:42 | citēt | ziņot | links

Piekrītu, tā var kūpināt karpu, vai arī švammi, bet lai izbaudītu katras zivs specifisko garšu, tikai un vienīgi sāls! Viss pārējais- PICA. Visas garšo vienādi, tik atšķirās asaku daudzums.
Zivis sāla tad, kad ņem ārā no kūpinātavas!
1.augusts 2020, 22:17 | links
 
Pravietis [01.08.20]: Pravietis [Vakar]: Visi liekie tauki un šķidrumi nopil apakšā kūpināšanas kameras zemē, nesadegot, kas ir ļoti svarīgi.Pravieti,
Saprotu, ka tev tur viss riktīgi pa prasto.
Katrā ziņā, es noteikti negribētu ēs tādu kūpinājumu, kas ir tapis tavā kūpinātavā, kurā tauki tek uz zemes, nevis uz pannas. Viņi tur uzkrājas, smird utt. Vienīgais labums noteikti ir tāds, ka tev baltie tārpi nav jāpērk, kad brauc uz copi. Attaisi kūpinātavu un salasi pa zemi!
Lai vai kā, bet rekomendēju tev tomēr nedaudz piedomāt par ēdiena kvalitāti, kuru tu gatavo, kā arī par to, kur un kādos sanitārijas apstākļos tu to gatavo!
Ne asakas!

Karakums, 1.augusts 2020, 15:33
Es visu saprotu, arī to, ka tavs pataloģiskais naids ir garīgās novirzes izpausme. Tu pats to nekontrolē. Tas ir normali. Neko jaunu es tev nevaru pateikt, sāc lietot zālītes un tad neskraidīs pa galvu tarakāni un manā kūpinātavā nedzīvos baltie tārpiņi.......;). Atpestī mani no savas vajāšanas mānijas gada garumā. Administrātors slikti rīkojas, ka ļauj tev nepārtraukti demolēt forumu, īstenībā viņš grauj tavu veselību. Nu ko man darīt, sākt ar tevi koķetēt...daži tā dara. Bet nu negribu es ar tevi komunicēt.
Pravieti,
Man prieks, ka tu pats atzīsti ka tava kūpinātava un viss tavs smalkais apraksts par tavu izsmalcināto kūpināšanas procedūru ir ...ūds!:)
Un vienīgais, ko tu esi spējīgs, tas ir "palaist balodi", paraudāt kārtējo reizi par tevis vajāšanu un nosaukt mani par pacientu!:)))
1.augusts 2020, 22:16 | links
 
Pravietis [Vakar]: Visi liekie tauki un šķidrumi nopil apakšā kūpināšanas kameras zemē, nesadegot, kas ir ļoti svarīgi.Pravieti,
Saprotu, ka tev tur viss riktīgi pa prasto.
Katrā ziņā, es noteikti negribētu ēs tādu kūpinājumu, kas ir tapis tavā kūpinātavā, kurā tauki tek uz zemes, nevis uz pannas. Viņi tur uzkrājas, smird utt. Vienīgais labums noteikti ir tāds, ka tev baltie tārpi nav jāpērk, kad brauc uz copi. Attaisi kūpinātavu un salasi pa zemi!
Lai vai kā, bet rekomendēju tev tomēr nedaudz piedomāt par ēdiena kvalitāti, kuru tu gatavo, kā arī par to, kur un kādos sanitārijas apstākļos tu to gatavo!
Ne asakas!

Karakums, 1.augusts 2020, 15:33

Es visu saprotu, arī to, ka tavs pataloģiskais naids ir garīgās novirzes izpausme. Tu pats to nekontrolē. Tas ir normali. Neko jaunu es tev nevaru pateikt, sāc lietot zālītes un tad neskraidīs pa galvu tarakāni un manā kūpinātavā nedzīvos baltie tārpiņi.......;). Atpestī mani no savas vajāšanas mānijas gada garumā. Administrātors slikti rīkojas, ka ļauj tev nepārtraukti demolēt forumu, īstenībā viņš grauj tavu veselību. Nu ko man darīt, sākt ar tevi koķetēt...daži tā dara. Bet nu negribu es ar tevi komunicēt.
1.augusts 2020, 21:26 | links
 
mjuniors [01.08.20]: Šito izgudrojumu nesaprotu.. Kādēļ jāliek vēl bleķī, ja apakšā ir jau ogles un dūms.. Ņem un cep..Un savu dūma garšu tāpat dabūsi.

Tas būs grilēts!ja vāks virsū tad kūpināts!:)
Jābūvē kamīns...savàm vajadzībām ideāli!
1.augusts 2020, 18:56 | links
 
Šito izgudrojumu nesaprotu.. Kādēļ jāliek vēl bleķī, ja apakšā ir jau ogles un dūms.. Ņem un cep..Un savu dūma garšu tāpat dabūsi.
1.augusts 2020, 18:33 | links
 
Jurik [01.08.20]: Nez. laikam ir. Bet nu procesu nevarētu nosaukt par baigi kontrolējamo.
Veselu zivi labāk likt uz muguras...šitā viss labums iztek!
1.augusts 2020, 18:31 | links
 

Nez. laikam ir. Bet nu procesu nevarētu nosaukt par baigi kontrolējamo.
1.augusts 2020, 17:54 | links
 
Jurik [01.08.20]: Klusā daba ar Džekiem, Zyklon-B kameru un Daugves sprāgoņām. Zinu, ka tajā pietrūkst alus. No instrukcijas saprotu, ka vajag arī cukura graudus. Tipa ķeskas ārā, sāls, pipari, laurulapas? Tam visam ir jāstāv kaut kādu laiku vai uzreiz iekšā gāzes kamerā?
Vajag lai dūms visu laiku tiek ārā,ar dūmu arī mitrums...man ir tāda,tikai liela!iekšā izkurinu malku līdz paliek tikai ogles,tad uzmet kādu pagalīti lai rodas dūms.manai vākā ir caurumiņi un gar malām ar dūmi iet ārā...zivij būs ok!
Var kurināt apakšā zem kastes,bet tad toč 3 stunads!
1.augusts 2020, 16:36 | links
 
apžāvēt var pašā sākumā, bet tas viss atkarīgs no iekārtas un paša vēlmēm. ar laiku piešaujas un tad jau bez problemām.
1.augusts 2020, 16:23 | links
 
Kaimiņvalsts speciālisti saka, ka ik pēc 20min jāver vaļā un jāapžāvē. Un jākūpina 3h. Instrukcijā savukārt rakstīts ka nevert vaļā, gatavs pēc 20-50 minutēm. Viegli atdalās spuras un mugurkaula asakas. Nu starpība tik liela, ka diez vai patiesība ir pa vidu. Viens vai otrs konkrēti irš.

No tārpošanas laikiem atceros, ka spuras un mugurkauls viegli atdalās tad, ja breksis ir pārāk ilgi vasarā nobijis uzglabājamā tīkliņā, a zivs gatava gastronomā ziņā tiklīdz gaļiņa viegli sāk dalīties 'sektoros'.
1.augusts 2020, 16:09 | links
 
No instrukcijas saprotu, ka vajag arī cukura graudus. Tipa ķeskas ārā, sāls, pipari, laurulapas? Tam visam ir jāstāv kaut kādu laiku vai uzreiz iekšā gāzes kamerā?

Jurik, 1.augusts 2020, 12:47

Sālsūdens. Ja tikai sāls tad var būt sauss beigās.
Ķiplociņu, sīpoliņu, zaļumiņu to pēc izjūtām uzreiz vai žāvēšanas laikā.
Variāciju jūra, viss ar darbu un izdomu.
1.augusts 2020, 15:42 | links
 
Pravietis [31.07.20]: Visi liekie tauki un šķidrumi nopil apakšā kūpināšanas kameras zemē, nesadegot, kas ir ļoti svarīgi.
Pravieti,
Saprotu, ka tev tur viss riktīgi pa prasto.
Katrā ziņā, es noteikti negribētu ēs tādu kūpinājumu, kas ir tapis tavā kūpinātavā, kurā tauki tek uz zemes, nevis uz pannas. Viņi tur uzkrājas, smird utt. Vienīgais labums noteikti ir tāds, ka tev baltie tārpi nav jāpērk, kad brauc uz copi. Attaisi kūpinātavu un salasi pa zemi!
Lai vai kā, bet rekomendēju tev tomēr nedaudz piedomāt par ēdiena kvalitāti, kuru tu gatavo, kā arī par to, kur un kādos sanitārijas apstākļos tu to gatavo!
Ne asakas!
1.augusts 2020, 15:33 | links
 
KurmisZ [31.07.20]: raihs [Vakar]: Jurik [15:23]: Jurik [19m]: Raih! Uz tā Tava PWM ir rakstīts cik ampēri?Ja būtu iespēja kādu dienu kamēr brošas pulē aizņemties to komplektu un izpētīt - vispār būtu ideāli. Bez lietošanas un bojāšanas protams.Welcome, man ir divi.Kārklu Džonijs turpina piedrazot valodu. :DDDD
Cik labi, ka tu to nedari!
1.augusts 2020, 14:03 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager