Kūpinātavas

daddy_j [29.07.20]: Dažreiz vēl tumšākas...

Kengurs24, 28.jūlijs 2020, 22:21

Paskaties zemāk, Raiham smukas vistiņas, zeltainas (vai arī kamera labāka) :D ...bet šitādus darvas pikučus ēdot, ātri vēzī iedzīvosies...
Es gan stipri šaubos,vai Raiha vistu kāds pirktu ,ja redzētu ar kādām "uzpariktēm" viņš bez malkas to 70min laikā "nokūpina"!!!:DDD ar impulsiem...
29.jūlijs 2020, 21:11 | links
 
Pravietis [29.07.20]: Tiem, kas kūpina savām vajadzībām, iesaku taisīt kūpinātavas pašiem, proti tā, lai tās būtu viegli transformējamas. Buržujku(Godmaņa krāsniņu) var pārvietot vajadzīgā attālumā no kūpināšanas kameras, lai var gatavot visus iespējamos kūpinājumus (aukstos, karstos, vidējos). Es to daru, pagarinot, starp kurtuvi un kameru attālumu, ievietojot vajadzīga garuma cauruli. Plusu tādām kupinātavām ir vairāk nekā mīnusu. Azbesta caurules gan nevajadzētu... :).
Kaut kā neesam redzējuši ne tavu kūpinātavu, ne tavas kūpinātās zivis, ne arī zivis kā tādas, bet visu tu zini, labprāt iesaki un pamāci!:)
29.jūlijs 2020, 12:37 | links
 
Tiem, kas kūpina savām vajadzībām, iesaku taisīt kūpinātavas pašiem, proti tā, lai tās būtu viegli transformējamas. Buržujku(Godmaņa krāsniņu) var pārvietot vajadzīgā attālumā no kūpināšanas kameras, lai var gatavot visus iespējamos kūpinājumus (aukstos, karstos, vidējos). Es to daru, pagarinot, starp kurtuvi un kameru attālumu, ievietojot vajadzīga garuma cauruli. Plusu tādām kupinātavām ir vairāk nekā mīnusu. Azbesta caurules gan nevajadzētu... :).
29.jūlijs 2020, 12:32 | links
 
Smirdini politikas sadaļā, "špion".
29.jūlijs 2020, 12:19 | links
 
Ja Jūsu kūpinātavām kurtuve ir atseviķi un malciņas degšanas procesā tauki nepil uz oglēm, vai karstas metāla virsmas, tad viss ir OK. Benzopirēna saturs ir vislielākais šašlikam un grillētiem gaļas produktiem. Ja degšanas temperatūra ir līdz 500 C, tad benzopirēna tur ir niecīgs daudzums. Kvepi paši par sevi nav tas kaitīgākais, bet degošie tauki.
29.jūlijs 2020, 11:12 | links
 
raihs [28.07.20]: urmaas [Vakar]: "Rubeņu" izstrādājumiem sen vairs nav tas smeķis. Ja kādreiz speciāli braucu uz to bodīti, tad tagad pat izstrādājumiem neskatos virsū.Kur diez iemesls?
Janķel, tak skaidra bilde, krievi pie vainas. Savus špionus iesūtījuši ražotnē un bojā letiņu zīmola kvalitāti. :DDDDD
29.jūlijs 2020, 10:59 | links
 
a par melno... no receptes arī atkarīgs.
Lauku variantā diezgan populāri ir pēdējo
dūmu ar lielu karstumu padot ar zaļu kadiķi ar visām skujām... Tas dod specifisku piegaršu, kas dažiem ļoti patīk, bet nu , protams, ka paliek mels, skuju koks tak...
29.jūlijs 2020, 10:22 | links
 
Vistas gan vairāk kā gadu neesmu kūpinājis, bet gaļa, desas un zivis sanāk brūngani-zeltainas. Fiška ir ķirša malkas piešpricē, ar tīru alksni tāda krāsa īsti nesnāk.







29.jūlijs 2020, 10:18 | links
 
Zemnieku tirdziņos, kam melna vistiņa nejēdz kūpināt un ilgi nepastāvēs. Ir gadījies iepirkties, grauz un sagaršo kvēpus.
Raiham tiešām smuka sanākusi.
Man ir karstā kūpinātava, ieber skaidas vai pāris alkšņa pagalītes krāsai. Ar to melnumu nav ko aizrauties.
29.jūlijs 2020, 09:58 | links
 
Maximā gaļa ar ir smuka, zeltaina....bet zemnieku tirdziņos melna!:D kuru Tu ņemsi???

Kengurs24, 29.jūlijs 2020, 09:43


Maxima "kūpina" ar ķīmiju, par to vispār runa neiet :) kā to melno PVD ļauj tirgot, es brīnos, bet katrs indējas kā grib.

Es pats kūpinu un vītinu un zivs un vista un speķis sanāk zeltaini, savukārt krūtiņu un šķiņki vajag ietīt marlē, tad viss melnums paliks tur.
29.jūlijs 2020, 09:54 | links
 
daddy_j [29.07.20]: Dažreiz vēl tumšākas...

Kengurs24, 28.jūlijs 2020, 22:21

Paskaties zemāk, Raiham smukas vistiņas, zeltainas (vai arī kamera labāka) :D ...bet šitādus darvas pikučus ēdot, ātri vēzī iedzīvosies...
Maximā gaļa ar ir smuka, zeltaina....bet zemnieku tirdziņos melna!:D kuru Tu ņemsi???
29.jūlijs 2020, 09:43 | links
 
Dažreiz vēl tumšākas...

Kengurs24, 28.jūlijs 2020, 22:21


Paskaties zemāk, Raiham smukas vistiņas, zeltainas (vai arī kamera labāka) :D ...bet šitādus darvas pikučus ēdot, ātri vēzī iedzīvosies...
29.jūlijs 2020, 08:50 | links
 
raihs [40m]: Kengurs24 [9m]: raihs [35m]: urmaas [20:27]: "Rubeņu" izstrādājumiem sen vairs nav tas smeķis. Ja kādreiz speciāli braucu uz to bodīti, tad tagad pat izstrādājumiem neskatos virsū.Kur diez iemesls?Jo lielāks kantoris,jo lielāks bardaks!...Man visi kundes saka ka no Rub...vistām tik nosaukums palicis!Brīva niša tātad! :)Nu diez vai! Pilnas malas ar "kaktu meistariem"...katram savi kundes,bet cilvēki ātri atēdas!visu laiku vajag jaunus!palielinās apgrozíjums,palielinās ražošana,bet kvalitāte pazūd!

Kengurs24, 28.jūlijs 2020, 22:14

Grūti būs Skrivera k-gam pogas izgriezt....
28.jūlijs 2020, 22:45 | links
 

Dažreiz vēl tumšākas...
28.jūlijs 2020, 22:21 | links
 
raihs [28.07.20]: Kengurs24 [9m]: raihs [35m]: urmaas [20:27]: "Rubeņu" izstrādājumiem sen vairs nav tas smeķis. Ja kādreiz speciāli braucu uz to bodīti, tad tagad pat izstrādājumiem neskatos virsū.Kur diez iemesls?Jo lielāks kantoris,jo lielāks bardaks!...Man visi kundes saka ka no Rub...vistām tik nosaukums palicis!Brīva niša tātad! :)
Nu diez vai! Pilnas malas ar "kaktu meistariem"...katram savi kundes,bet cilvēki ātri atēdas!visu laiku vajag jaunus!palielinās apgrozíjums,palielinās ražošana,bet kvalitāte pazūd!
28.jūlijs 2020, 22:14 | links
 
Kamēr kūpināka ar malciņu koka kūpinātavām un marinādi taisīja pats vecais, tikmēr vēl bij OK. Kā pārgāja uz elektriskajām bleķa kastēm un marinē līgumstrādnieki tā čuš vien sanāk. Dažus gadus atpakaļ, kad pēdējo reizi mēģināju provēt, etiķis pa visām spraugām spiedās ārā.
28.jūlijs 2020, 22:08 | links
 
Kengurs24 [28.07.20]: raihs [35m]: urmaas [20:27]: "Rubeņu" izstrādājumiem sen vairs nav tas smeķis. Ja kādreiz speciāli braucu uz to bodīti, tad tagad pat izstrādājumiem neskatos virsū.Kur diez iemesls?Jo lielāks kantoris,jo lielāks bardaks!...Man visi kundes saka ka no Rub...vistām tik nosaukums palicis!
Brīva niša tātad! :)
28.jūlijs 2020, 22:04 | links
 
raihs [28.07.20]: urmaas [20:27]: "Rubeņu" izstrādājumiem sen vairs nav tas smeķis. Ja kādreiz speciāli braucu uz to bodīti, tad tagad pat izstrādājumiem neskatos virsū.Kur diez iemesls?
Jo lielāks kantoris,jo lielāks bardaks!...Man visi kundes saka ka no Rub...vistām tik nosaukums palicis!
28.jūlijs 2020, 21:56 | links
 
Ēdu kūpinātu karpu un uzdzeru Bauskas tumšo! Kas var būt labāks!
28.jūlijs 2020, 21:30 | links
 
urmaas [28.07.20]: "Rubeņu" izstrādājumiem sen vairs nav tas smeķis. Ja kādreiz speciāli braucu uz to bodīti, tad tagad pat izstrādājumiem neskatos virsū.
Kur diez iemesls?
28.jūlijs 2020, 21:29 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager