Kūpinātavas

Mjā, nu mēģināšu varbūt vairāk uzkarsēt pirms kūpiņa. Zaļu malku jau nelieku, sauss ķirsis + alksnis, varbūt attālums par liels? Un man nav 1 truba, bet 4 metāla, katra diametrā ap 8-9cm. Bet bsākumā, kamēr viss bij jauns, bij dikti ok, gan ašuki zeltaini, gan speķīts caurspīdīgs sanāca. Varbūt kādus akmeņus uz trubas galiem salikt?
27.septembris 2014, 23:25 | links
 
Mūrējam no ķieģeļa, truba, kurtuve, melnalkšņa vai augļukoku malka un rezultāts nekad neizpaliks, lai labi garšo un ne asakas....
27.septembris 2014, 22:15 | links
 
tontons7 uzliec parastus dēļus lai paliek spraugas un viss būs kārtība
27.septembris 2014, 22:10 | links
 
Izmet to bleķa mucu naher. Neviena metāla kūpinātava nav tā vērta, lai šamo kurtu iekšā. Uzmūrē no ķieģelīšiem, vai uzklapē no koka un viss būs bumbās. Jebkura kūpinātava ir jāuzsilda. Tad tikai var kārt iekšā "šmoriņu". :)
27.septembris 2014, 20:17 | links
 
Šodien nokūpināju līdaku desas, jau otrreiz, bet lieta tāda, ka iekš 200l metāla mucas ar dēļu vāku, kas apsists ar skārdu, sakrājās baigs kondensāts, gan uz sienām, gan dibenā peļķīte un kvēpi arī neatpalika. Kurtuve 3m attālumā. Desas dikti ok, bet pamelnas :) Kur tas suns aprakts? Jau kādus 5 gadus kūpinu un ar katru reizi tas melnums pieņemas spēkā, pirms kūpiņa visu iztīrīju, sodrēju bij gona. Sākumā 1 krāsni izkurināja sencis, bet aizdomas, ka ar egles malku.
27.septembris 2014, 20:06 | links
 
Es vienreiz nokūpināju lielas atsaldētās reņģes. Nu nekāda vaina nebija. Vienīgais ieteikums ir to asari atlaidināt lēnām un nekādā gadījumā ar siltu/karstu ūdeni, jo tad tā zivs paliek mīksta, pļurīga.
1.augusts 2014, 15:52 | links
 
var. nekas izcils nebūs, kā jau no saldētām zivīm, bet ar ekstra alu aizies.
1.augusts 2014, 15:46 | links
 
Man ir jautājums jums? Vai var kūpināt atsaldētus jūras asarus un vai kautkas sanāks no tādiem??????
1.augusts 2014, 14:33 | links
 
paldies par padomu. Karstums pašā kastē ir labs, vienīgā problēma, ka nav dūmi. Domāju varbūt kurtuves galā pie kastes aizkrāmēt akmeņus, jo liekas ka vilkme ir pa lielu, pat ja šīberi aiztaisa skurstenim.
5.jūnijs 2014, 00:02 | links
 
Pieliec priekšā smalku metāla sietu, tas karstumu un dūmus izkliedēs
4.jūnijs 2014, 01:08 | links
 
Esmu pamanījis arī to ka liesma nedaudz iet iekšā kastē(kurtuves garums 1.2m) nevarētu būt problēma ka liesmu nav kas nobremzē?
4.jūnijs 2014, 01:00 | links
 
Melnums(sodrēji) uz zivs norāda par to ka uz zivs veidojas kondensāts(mitrums no kūpinātavas iekšpuses) Kondensātu novērš pirms liek iekšā zivis kārtīgi kūpinātavu uzsildot. Lietainā, mitrā laikā arī veidojas kondensāts, es tādā laikā cenšos vispār zivis nekūpināt.
4.jūnijs 2014, 00:10 | links
 
Sveiki! Man jautājums tāds - uztaisīju kūpinātavu, šodien mēģināju nokūpināt mencu, bet rezultāts tāds, ka visi sodrēji uz zivi. redzēju ka tāda tēma bija, bet konkrētu atbildi neredzēju kā to novērst. varat kāds paskaidrot kā to jumtiņu uztaisīt dūmvadam?
3.jūnijs 2014, 22:46 | links
 
bildes mana profilaa..
3.jūnijs 2014, 21:15 | links
 
censos arii bildes ieladet..
3.jūnijs 2014, 20:53 | links
 
sveiki visi kupinataji pats uzbuveju sadu kupinatavu, strada vienkarsi ideali. vistas, zivis gala iznak kapitali nokupinata..
3.jūnijs 2014, 20:39 | links
 
коптильня- tur visu izlasīsi
21.maijs 2014, 21:50 | links
 
dažām reizēm derēs

usis, 21.maijs 2014, 21:43


Tik traki plānas?
21.maijs 2014, 21:47 | links
 
dažām reizēm derēs
21.maijs 2014, 21:43 | links
 
Labs vakars ir doma uzmeikot BumMucu
atradu ss.lv šādas mucas derēs ??



200 l mucas
21.maijs 2014, 21:42 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager