Kūpinātavas

ja alksni neliek vispaar,bet tikai abeli,kaads dums sanaak?
23.jūlijs 2013, 08:14 | links
 
Ak jā, dūms no ābeles.
22.jūlijs 2013, 21:09 | links
 
Šodien pirmoreiz kūpināju.karpu atgriezu, izslauciju,apbēru ar sāli, citronpiparu un 3 spiestas ķiplokdaivas uzsmērēu.3 stundas ledusskapī.tad minūtes 10ap 50 grādiem apžāvēju.pēc tam vāku virsū un grādi 65 tuvu stundai. Zivs 2 kg.sievu nekādi nenosaukt par zivs ēdienu fani, bet pavilkās uz 2 papildporcijām.toties sīkais, parasti sevišķi nav jāpierunā, pasmaršoja un teica - kā zaķa kakas.bērnudārza truši- laikam zin ,ko saka:)
22.jūlijs 2013, 21:08 | links
 
Arvids8
Paldies paer padomu! Reāli.! Man ar ķibeles ar kūpiņa garšu.
22.jūlijs 2013, 20:46 | links
 
Visam ir iziets cauri un cauri !Bija rūgtas ,melnas,nesmukas...Lai katrs aplaužas pats, es devu padomu konkrētam cilvēkam,nevis "gudro "partijai !!!Mani neinteresē Jūsu viedokļi,tas kurš apjautājās,izdarīs savus secinājumus,darīt vai nē...
22.jūlijs 2013, 20:17 | links
 
Caurumi nav jāurbj grīdā zem pagalītēm-bet sānā apakšā.Lai būtu vilkme!!
22.jūlijs 2013, 16:04 | links
 
vai saurbjot caurumus tas rūgtums mazinās, un vai automātiski liesma neveidojās mucā?!
22.jūlijs 2013, 15:55 | links
 
vēl var būt rūgtums ka sapil virsū melnā darva, sākumā kurinot savā bleķa kūpinātavā ar to saskāros, bet tad pakonsultējos ar copes lietu forumistiem, izurbu ventilācijas caurumus viss ok.
22.jūlijs 2013, 15:33 | links
 
ir novērots rūgtums ja zivis nav pirmā svaiguma.;)
22.jūlijs 2013, 12:14 | links
 
diemzeel pagaidaam uzbuveju vienkarso variantu,200l muca,viens gals ciet zem kura kurtins,otrs vala ar nonemamu vaku,jo cik sapratu zivim labak tadu!moska kautko partaisit?
22.jūlijs 2013, 12:09 | links
 
Pa tiem zaļajiem alkšņiem.... es gan nepiekrītu ka tie taisītu izteikti rūgtumu.Ja kūpinātavā nav vilkmes ,tad gan tā var būt.Ir pat liktas zaļas alkšņu lapas uz oglēm-nav izteikta rūgtuma.Iet runa pa kūpināšanu no tiešā dūmvada!
22.jūlijs 2013, 12:05 | links
 
Arvīds +10 Noņem mizu ,aukstajai kūpināšanai,uz sieta kurini malku(alksni)kamēr miza pilnībā sadeg,būs ok....
22.jūlijs 2013, 11:50 | links
 
Pie visa vainīga MIZA!!!Ar zaļu alksni kūpinot,miza jānoņem !Ja netiešais dūms,tad sausas skaidas labāk,ja tiešais arī labāk sausa malka,kura dienu iepriekš iemērkta...Alkšņu skaidām pievieno nedaudz ābeles...Atceries,rūgtums nāk no zaļām mizām un lapām...
22.jūlijs 2013, 11:26 | links
 
zultspuslus tocna neparplesu,zaunas dazaam iznemu,dazaam ne,bet ir rugtenas gan taas ar zaunaam,gan arii taas kas bez!lielaas es satinu ar striki un sakaaru,sikos asukus augsaa uz resti!ja kartigi nenotin,tad toc var nosvilpties lejaa,viens linis pamuka lejaa uz smilsu pannas,labi ka tikai beigaas un nepaguva izceplies!Varbut tomer man tas alksnitis bija pamitrs,tadeel tas rugtums?moska pameginaat kadu citu malku,saldaku,bet kaadu?
22.jūlijs 2013, 11:18 | links
 
zivs citreiz ir rūgta arī tāpēc,ka tīrot pārplēš žultspūsli,sevišķi lielām zivīm.

mikss, 22.jūlijs 2013, 11:10

JĀ daudz no svara ir kā to fishu sagatavo tam procesam....
22.jūlijs 2013, 11:13 | links
 
zivs citreiz ir rūgta arī tāpēc,ka tīrot pārplēš žultspūsli,sevišķi lielām zivīm.
22.jūlijs 2013, 11:10 | links
 
Katrai zivij sava garšas īpatnība.Cenšos to saglabāt,tā dēļ tikai sāls un tikai tad,kad ņem ārā no kūpinātavas.

Lbruno, 22.jūlijs 2013, 10:51

Pareizi Bruni....katrai zivij savs... sākot jau ar termo režīmu un beidzot ar garšām un piedevām.....
22.jūlijs 2013, 10:57 | links
 
Katrai zivij sava garšas īpatnība.Cenšos to saglabāt,tā dēļ tikai sāls un tikai tad,kad ņem ārā no kūpinātavas.
22.jūlijs 2013, 10:51 | links
 
TERE!
Varbūt žaunas neizņēmi?
22.jūlijs 2013, 10:44 | links
 
Nu es ar domāju par tiem zariņiem zem zivs :) Zivis jau notīrītas un sagatavotas,tagad jagaida vakars,kad sākšu kūpināt :) Gan jau būs labas+ alus un pirts,tur greizi nekas nevar noiet :D

jenots13, 19.jūlijs 2013, 15:51

Karpas un brekšus kūpina ar visu zvīņu jo gatavu zivi satur vairs tikai zvīņa jo tās ir tik sulīgas treknas un mīkstas ka bez zvīņām no restes veselu nenocelt jo es muguras asaku arī vienmēr amputēju jo manuprāt sav'dāk vis ķiplociņš un garšviela tiek asakai....
22.jūlijs 2013, 10:42 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager