Kūpinātavas

Palīdzēsim:)) A kādēļ tā dūmvada truba izlocīta?
2.jūlijs 2013, 21:08 | links
 
paldies
2.jūlijs 2013, 20:42 | links
 
Un labi vien ir ka nemaki , tur bildes sanāk lielākas un labāk pārskatamas , kūpinātava skaista , man patīk .
2.jūlijs 2013, 20:30 | links
 
Savā galerijā ieliku bildes ar pirmo izgatavo modeli, lai redzat, kā tas izskatās un ka vēl nav sabrucis :) vnk nemāku ielikt bildes foruma sadaļā.. :)
2.jūlijs 2013, 20:21 | links
 
Eerglim - temperatūra nebūt nav mainīga. Ja godīgi, varu teikt, ka tad, kad filmējam video rullīti, gaisa temperatūra bija -23 grādi un mēs paši bijām patīkami pārsteigti, ka gan vārīt zupu, gan grillēt, gan kūpināt nebija nekādu problēmu un viss sanāca kā vienmēr - garšīgi..
2.jūlijs 2013, 20:15 | links
 
Tad nu nedaudz par "Kokaru kūpinātavu", šo kombinēto ierīci, kuru Jūs nedaudz esat apsprieduši. Gribēju censties ieviest skaidrību - nezinu vai izdosies, bet provēšu :)
Šim mūsu produktam nav analogu, ne kvalitātes, ne funkcionalitātes, ne ilgmūžības, ne diznaina ne kādā citādā veidā. Mums pat uz šo produktu ir ES valstu patents (lai gan patenta esamība vai neesamība nav arguments par tā izcilību vai kvlitāti.. šos kvalitātes novērtējumus atstājam mūsu apmierināto klientu ziņa) :)
Ņemot vērā, ka "Kokaru kūpinātava" ir ne tikai paredzēts kūpināšanai (un patiešam kūpināšanai, nevis produkta cepšanai, kā tas dažķār mēdz būt citās kūpinātavās kuras nevar nodrošināt vajadzīgo dūmu temperatūru- tā mēdz cept produktu) bet arī šī ir ļoti veiksmīgi transformējama par grilu 10 sekunžu laikā, kā arī uz kurtuves izvietotajiem riņķiem ir iespējams vārīt zupu vai pagatavot citus garšīgus ēdienus.. Pašas ierīces metāla kostrukcijas sver vien 120kg, kas liecina par izmantotā izejmateriālu daudzumu. Tā ir izgatavota no 5mm metāla un līdz ar to tā neizdegs un kalpos 10 gadus droši. Ja godīgi, es personīgi domāju ka pie normālas eksplutācijas tas mūžs pat varētu būt pat 2x vai pat 3-4x ilgāks (kas atkarīgs no daudziem faktoriem), vienkarši tik ilgs laiks nav pagājis no pirmā eksemplāra izgatavošans, lai es varētu par to likt savu galvu ķīlā, taču redzot pirmo izgatavoto šī modeļa paraugu un tā stāvokli (kas bija pirms 5 gadiem) izskatās, ka tas būs mūžīgs. Ja kāds grib redzēt viņu dzīvē droši to var izdarīt atbraucot pie mums un aplūkojot, kā tā lidz šim ir kalpojusi un kādā stāvoklī tā ir. "Kokaru kūpinātava" ir pilnīgs roku darbs. Tai ir ļoti liels nepieciešamo izejmateriālu daudzums, kā arī tā tiek apstrādāta pēc tam ar speciālu karstumizturīgu pulverkrasu.
Kā jau minēju iepriekš ierīce kopā ar koka namiņu svērs vairāk kā 120kg, tomēr tā ir tik lieliski izsvarota, ka to pārvietot pa Jūsu sētu varēs ikviens :)
Šai mūsu "Kokaru kūpinātavai" ir vēl ļoti daudz visādu pārodmātu sīkumu, kā tauku savākšanas spainītis, dumu sadalītājs, vetilācijas šaktas, speciāli griēlšanas iesmiem paredzēti robi grilla sānā, ka tos visus te apstāstī ir grūtu. Patiesībā uzskatu, ka parādīt vienkārši bildi Jums un nosaukt tās cenu ir absolūti nekorekti. Vai arī piemēram to salīdzināt ar kādas citas firmas ražojumu. Domaju ka man piekritīs visi, ka arī salīdzināt divriteni ar automašinu būtu nekorekti, kaut arī ar visiem var tikt uz priekšu. :)

Atvainojos protams, ka snāca gluži vai kā reklāma, bet ļoti gribējās aprakstīt sīkāk ņemot vērā Jūsu te aizsākto diskusiju.. Lai vai kā, varbūt mūsu pārdošans apjoms nav tik mežonīgs, kā citiem, jo mēs neražojam produktu biznesam - ko var salīdzinoši lēti uzražot un dārgi pārdot, lai pietiek visiem ciklā iesaistītajiem posmiem un n-tajiem darbiniekiem, veikaliem, utt., bet mums statistika par apmierinātiem klientiem ir 100% ar "+" zīmi.. Un mēs nelielamies, mēs vienkārši priecājamies, ka mūmu klienti būs apierināti ļoti ļoti ilgi. Tas ir mūsu ģimenes biznes, kas nenes zelta kalnu, bet rada ļoti lielu gandarījumu.

Un vēl gribēju pateikt paldies BN Kurši veikalam, kas nāk mums pretī un ar ļoti draudzīgiem nosacījumiem ļaus mums to nogādāt līdz Jums. Tā kā visticamāk jau nakamnedēl varēsiet doties turp un to apskatīt dzīve, jo līdz šim tas ir iespējams vai nu tikai izstādēs vai arī sazvanot un braucot ciemos piem mums uz mājam :)

P.s. Un ja kāds šaubas par to kā tā kūpina varu iedot cilvēku kontaktus, kas viņas lieto ( un arī daudzus sabiedrība zināmus cilvēkus). Bez tam varam arī vienoties - iedot uz nomu notestēt :) varu pat iet pie Jums par kūpinātāju :)))

P.s. Atvainojos par gramatiku - nav mana stiprā puse :) un lai jauks vakars visiem :)
2.jūlijs 2013, 00:15 | links
 
Nivajag nekādusd ķieģeļus ;DD

Pāliju un citu delikātu zivi lieku uz pergamenta Vizuālais un gastranomiskais saglabājas par visiem 100% it sevišķi ņemot nost no restēm :DD
1.jūlijs 2013, 21:41 | links
 
Leonīds.
tie ķieģeļi nebūs problēma tos dabūšu kaimiņam ir :)
1.jūlijs 2013, 20:59 | links
 
Jenot,vai laukos nav kur ķieģeļus nospert?Labākāgadījumā no kāda nopirkt,nevajag jaunus,var ņemt lietotus,bišķīt vairāk čakars,kamēr dabū gatavu.JaTev ar ķieģeļiem trūcīgi to garo trubu,kas Tev ir saīsini par 1m,kurini trubā,nebūs ne vainas.
1.jūlijs 2013, 20:37 | links
 
Čau,veči!Man patīk tas asvalta vārāmais katls,kas bildē parādīts.Dizains ir ļoti slavējams,arī praktiski lietot to var iemācīties.Dizains man atgādina karalauka virtuves,,pohodnaja kuhņa,,un bišu stropa hibrīdu.Protams,ka plauktiņos var likt visu ko.No praktiskā viedokļa-to trubu īsāku,riņķu vietā,stropam caurumus ciet,dūmi izeju atradīs,apžavēšanai vajag durtiņas atstāt vaļā.Cik no bildes var saprast divslīpu jumtam ir tikai dekoratīva nozīme,stropam virsa ir ciet.Dizains man ļoti patīk,nebūtu pašam mājās benzopirēna ražotnes,noteikti iegādātos šo.
1.jūlijs 2013, 20:28 | links
 
Veči biju tikko laukos un sapratu,ka man ir var teikt viss,izņemot ķieģeļus :) kūpinātavai.Tad doma ir uztaisīt pašam.Man ir truba apmeram 30-35cm diametra un kadi 2,5m gara bet paša galā nāk tāds kā stiķis kas iet uz augšu,ko varētu laist tā,lai siltums sasniedzot trubas galu iet augšā.Tad jautājums cik garu trubu taisīt? Vai 2,5m nebūs pa garu?Un cik augstu no žāvētavas pamata vajadzētu taisīt pirmos plauktiņus kur likt zivis utt.
Tad vēl ir diemma vai taisīt kādas 4-5 rindas ar ķieģeļiem un augšā likt koka namiņu? Vai labāk taisīt visu no ķieģeliem un atstāt paša augšā 2vus izņemamus plauktiņus?
Ps.varbūt kādam ir kāds gatavs rasejums vai kas tāds, jau ar gatavu šāda veida žāvētavu.
Paldies,tiem kas dos kādus padomus. :)
1.jūlijs 2013, 20:15 | links
 
vējā dūmvada temperatūra nav baigi mainīgā?
1.jūlijs 2013, 18:12 | links
 
TE VĪRAM BIJ VESELS ALBŪMS
1.jūlijs 2013, 17:15 | links
 
nu es jau mēģinu viskautko iztēloties...a varbūt tur mazu destilācijas aparātiņu var uzlikt? ...labāk par kūpiņu garšo tikai apslacīts kūpiņš :))

daddy_j, 1.jūlijs 2013, 17:07


Bļin pasteidzies...!!!:)))
Plauktiņi ar trīs...viens ,,pervačokam",otrs 50%,trešais pateciņām!!!:)))
SMUKA!!!
1.jūlijs 2013, 17:10 | links
 
nu es jau mēģinu viskautko iztēloties...a varbūt tur mazu destilācijas aparātiņu var uzlikt? ...labāk par kūpiņu garšo tikai apslacīts kūpiņš :))
1.jūlijs 2013, 17:07 | links
 
paklau. a kāpēc kurtuvei ir riņķi? taču ne jau čaiņikam??!

daddy_j, 1.jūlijs 2013, 17:02


Ieslēdz inženiera iztēli...čaiņikam un ja lieto šķeldu ieber smuki no augšas noņemot riņķus!!!:)))
1.jūlijs 2013, 17:04 | links
 
paklau. a kāpēc kurtuvei ir riņķi? taču ne jau čaiņikam??!
1.jūlijs 2013, 17:02 | links
 
Da it kā pagaidām neviens neko sliktu nav teicis. Bet izskatās,ka tāda vēl nevienam arī nav bijuse:)
1.jūlijs 2013, 16:54 | links
 
Atkal jau ,,pasaules pupiem" viss ir ixsova...!!!:)))
Ko liekat pretī...!?:)
Nesen te izskanēja frāze...skaistā pagalmā jābūt skaistai žāvētavai...!
1.jūlijs 2013, 16:50 | links
 
:D ok, tgd zināšu :D
1.jūlijs 2013, 16:19 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager