Kūpinātavas

Jā, uzlabot jau var visu un visādi. Un nav jau arī problēmu to izdarīt, bet īsti stilīgi jau tas naf....:) Katrā ziņā, džekiem ir vēl kur piestrādāt.
19.marts 2013, 11:28 | links
 
KK3- ar vilkmi gan problēmas nav bijušas, bet kondensāta problēmu atrisināju ar metāla cepumu bundžu- iekāru atsaitēs zem skurstenīša- reāli jau tur pāris piles kuras iztvaiko- var pat melnā skārda plāksnīti iekārt.
19.marts 2013, 10:45 | links
 
Kņigu nje čital, no mņeņije imeju :) Portatīvajai kūpinātavai izskatās, ka materiāls biki par plānu. Parādīju tās kūpinātavas bildes pazīstamiem vīriem, kas ar metālu uz "Tu", uztaisīja man no kārtīga metāla (1.0mm, ja nemaldos), sanāca baigi labā. Ja kādam interesē, varu iedot koordinātas. Rakstiet PM.
19.marts 2013, 08:52 | links
 
Nopirku ABAS 200 litru kūpeni. Nācās uzlabot, jo vilkme ļoti slikta. Kurināt un uzturēt karstumu iespējams tikai ar ļoti sausu malku. Nofleksēju skurstenim jumtiņu, situācija nedaudz uzlabojās. Tagad mēģināšu pagarināt skursteni. Pati kūpinātava ir ok. Vēl viens mīnuss ir tas, ka tieši zem skursteņa novietotajām zivīm virsū tek melnais darvas kondensāts.
19.marts 2013, 07:38 | links
 
Varbūt kāds lietotājs var padalīties pieredzē par ABAS firmas mazo portatīvo kūpinātavu? Reklāmā jau izskatās pa smuko, bet kā ir praksē ar zivīm vai vistu.. Cik ilgs laiks vajag līdz gatavībai?
18.marts 2013, 22:31 | links
 
es pie čoma mucā kūpinu butes jau 3 sezonas,teikšu baigi super
7.marts 2013, 15:31 | links
 
Cena tur gan nav korekti noraadiita, taa ir krietni zemaaka.. :)
7.marts 2013, 15:23 | links
 
Visiem kam tiessaam gribas iegaadaaties labu mantu priekss kuupinaatavas varat ieluukoties manaa albumaa. un interesentiem labpraat visu paraadiissu un izstaastiissu klaatienee..
7.marts 2013, 15:23 | links
 
Tuvojas pavasaris, ir divas mucas kūpinātavai ,lūdzu padomu kur var iegādāties vai no kā uztaisīt lai nebūtu dārgi
1. dūmvadu
2. restes uz kurām kūpināt
7.marts 2013, 15:00 | links
 
Varbūt citiem arī ir pieredze par iespēju kūpināt jūras zivis pēc "mucas" principa, vai tomēr vajag klasisko kūpinātavu ,lai dūms iet pa tiešo no kurvuves. Man liekas, ka tā varētu būt vienīgā starpība, bet kāpēc???
Nav runa par auksto kūpināšanu, tur skaidrs, ka mucas princips nedarbojas.
7.marts 2013, 11:58 | links
 
Shnuris
paskaties manā albumā manu kūpinātavu, iederēsies dārza ainavā, nebūs jākūpina bleķa mucā, kūpinātavas iekša izgatavota no koka, režģim nerūsējošais tērauds, var kūpināt ko vien vēlas, tempratūra no 40-80 grādiem, malka karstumam viss kas deg.
6.marts 2013, 18:54 | links
 
Var jau nest iekšā kad nelieto vai lietot virtuvē :) Interesē "parastos" apstākļos (neceļot māju kūpinātavai) modelis ne no ņeržas.
6.marts 2013, 16:03 | links
 
Nu man stāv ārā :):) rūsas praktiski nav (krāsojums kvalitatīvs), bet es jau neesmu slinks- kūpinātava uzlikta uz bruģakmeņiem, kamēr nelieto no diviem polikarbonāta atgriezumiem uztaisīts viegls jumtišs, kuru uzlieku, kamēr netiek lietota.
Mantas kalpo ilgi, ja seko uzturēšanai!
6.marts 2013, 15:39 | links
 
Cik ilgam laikam tās ABAS kūpinātavas, bez apšuvuma, ir paredzētas ? Nenorūsē jau pēc pirmās zieas ?

Shnuris, 6.marts 2013, 14:52


Shnuri ja tev tik ļoti uzrauc rūsa, tad vari apsktīties, jo ABAS piedāvā vienu kūpinātavas modeli no nerūsējošā tērauda.
6.marts 2013, 15:14 | links
 
Cik ilgam laikam tās ABAS kūpinātavas, bez apšuvuma, ir paredzētas ? Nenorūsē jau pēc pirmās zieas ?
6.marts 2013, 14:52 | links
 
Man ir ABAS kūpinātava 200l (bez koka apšuvuma)- ērta un laba, mēģināts gan kūpināt tikai upes zivis- karūsa, līnis, breksis, asaris, zutis, zandarts līdaka.
Iznākums viennozīmīgi labs.... :)
Nedaudz apbēdināja blīvējuma iztrūkums kurtuves durtiņām- neievēroju ņemot no NEO (serviss labs-atveda dienas laikā pēc pasūtījuma!)- pretenzijas neizteicu- ātrāk bija K-Rautā paņemt un ielikt.
Kūpināts dažādos laika apstākļos arī uz ziemassvētkiem- vismaz man ir gadījies, ka kondensāts no skurstenīša tek uz mantas :( (vai nu laika apstākļi, vai pārāk daudz mitruma zivīs, vai pērāk mitra malciņa, vai viss kopā...)- problēmu atrisināju vienkārši- paliela konfekšu bundža zem skurstenīša :)
Par kurināmo- ekonomiska- zivīm praktiski pietiek ar pāris sausām pagalītēm iekuram un pāris dūmam (augļu dārzu retinot ir iekrāts labs kurināmais)
6.marts 2013, 14:40 | links
 
Jautājums bumam.

Izlasīji visu topiku. Biju tā ka jau nosliecies par to "mucu", jo ir vienkārši un ērti, līdz beigās no dažiem citātiem sapratu ka Tu mucā jūras zivis, tai skaitā butes, nekūpini. KĀPĒC? Kur fiška. Kāpēc nevar nokūnāt mucā? saprotu, ka priekš jūras zivīm tev ir atsevišķa kūpinātava. Kāda ir tās darbības principi un ar ko tā atšķiras no "mucas". šie aspekti man būtu svarīgi, lai izšķirtos par savu kūpinātavu, jo butes būtu tās zivis kuras gribētos kūpināt pirmām kārtām!
Iepriekš paldies.
5.marts 2013, 14:05 | links
 
Vistai netraucēja un ūdenim viena laba īpašība, temperatūra tik dikti nelēkā, jo kurtuvīte maza, bet gaļa bez ūdens tika kūpināta.
17.februāris 2013, 11:04 | links
 
ūdens tauku pannā nebūs īsti labi.parasti kūpinātavas pirms letošanas izkurina lai isžūst.arī ar slapju malku nekurina lai dūmi būtu sausi,tad kūpiņš nav rūgts,bet aromātisks.

mikss, 17.februāris 2013, 09:45

Par to ūdeni vanna piekritīšu jo jebkurš lieks mitrums kūpinātavu padara par sutinātavu :DD bet jābūt kūpinātavai ar sausu dūmu :DD
17.februāris 2013, 10:27 | links
 
ūdens tauku pannā nebūs īsti labi.parasti kūpinātavas pirms letošanas izkurina lai isžūst.arī ar slapju malku nekurina lai dūmi būtu sausi,tad kūpiņš nav rūgts,bet aromātisks.
17.februāris 2013, 09:45 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager