Kūpinātavas

Ja nopirksi lielu pannu/elektrisko tad var uzbūvēt :DD Cik būs liela panna tik arī būs liela kūpinātava
4.septembris 2012, 15:08 | links
 
Vai kāds var pateikt, kur iegādāties mazu elektrisko kūpinātavu? Ālandos kolēģi kūpināja gauži gardas zivtiņas mazā elektriskā kuriņā ar koka skaidām. Protams, tā nav augstā māksla, toties ļoti ātri un vienkārši, vienai vistiņai, breksim vai dažiem asariem pilnīgi pietiekami. Citējot Bumu - jebkura kūpinātava ir labāka par neko :). Internetā atradu tikai vienu, šķiet, sarežģītu un padārgu, ar dūmu ģenerātoru atsevišķi par Ls 390.
4.septembris 2012, 14:09 | links
 
Vo, vo! Tikai pirms tas grāvis ir jāatrod! Ja kas, varu palīdzēt! :D
23.augusts 2012, 12:18 | links
 
Mefisto....
neesi slinks, paņem zāģi un iztīri kādu aizaugušu grāvjmalu.... pietiks ilgam laikam....
23.augusts 2012, 12:14 | links
 
daks- Tu šajā lietā izklausies pēc profiņa. Kad nobriedīšu kādam nopietnam pasākumam, vērsīšos pie Tevis pēc padoma. Neiebilsti?
23.augusts 2012, 11:43 | links
 
ir arī šur tur benzīntankos, safasēta pa maisiem. Man ar vienu maisu pietiek 2-3 reizēm, tā kā tā cena nav nemaz tik būtiska.
23.augusts 2012, 10:52 | links
 
mefisto, ss.lv
23.augusts 2012, 10:29 | links
 
Sakiet kur iepirkt alksnja malku? kamazu nevajag - pietieks par pusbagaznieku.
23.augusts 2012, 09:55 | links
 
Es ar krāju lielākos no vairākām copes reizēm, tad atkausē, sasāla kopā ar svaigi saķertajiem un nokūpinātiem garša neatšķiras, izskats gan drusku, bet ēdāji atšķirību nejūt nekādu.
8.augusts 2012, 16:42 | links
 
Es ar krāju lielākos no vairākām copes reizēm, tad atkausē, sasāla kopā ar svaigi saķertajiem un nokūpinātiem garša neatšķiras, izskats gan drusku, bet ēdāji atšķirību nejūt nekādu.
8.augusts 2012, 16:42 | links
 
es iepriekšējā dienā no saldētavas izņemu sasaldētās zivis, lai atkūst, un tad kūpinu uz nebēdu
8.augusts 2012, 13:39 | links
 
Var kūpināt. Tik nebūs tik garšīgi kā svaigi.
8.augusts 2012, 13:17 | links
 
man saldētavā stāv čupa ar Ālandu asariem. Kaut kur esmu dzirdējis, ka atkausētas zivis kūpināt nevar... Tā ir vai droši var provēt???
8.augusts 2012, 13:08 | links
 
veikala mālus jauc ar sijātu granti un ūdeni,ja pats roc mālus,tad jālašķē(ieber baļļā,aplaj ar ūdeni un maisi,labāk ar kājām mīci,kamēr biezs kā krējums),tad jauc ar granti.par cementu aizmirsti vispār.un konsistencei jābūt(māli+grants+ūdens) tādai,ka paņem ar diviem pirkstiem saspiežot nelīp pie pirkstiem,ja līp piešau granti,no ķelles jāslīd nost,nevar lipt,tad plaisās.tikai uzreiz nekurini,lai apžūst.
3.augusts 2012, 18:56 | links
 
Labāk jau javai liec mālu klāt(pulverveidīgais, celtniecības veikalos),2 reizes vairāk kā pie javas liek cementu.
Brīvā dabā sacietē, kāt tad to māla pulveri savādāk iedūst?
3.augusts 2012, 18:02 | links
 
Labadiena! Klau, vai kūpinātavas kurtuvi no šamota ķieģeļiem labāk mūrēt ar speciālajiem krāsns mūrēšanas māliem vai grīdu betonu (der āra darbiem)? Tie māli brīvā dabā sacietē ar?
3.augusts 2012, 16:32 | links
 
Tikai pirms liec zivi izkarsē kūpinātavu un minūtes 15 -20 kūpini ar pavērtu mucas vāku -lai apžūst
25.jūlijs 2012, 20:46 | links
 
Paldies!!Apmēram skaidrs, ganjau būs smeķīgs.
25.jūlijs 2012, 20:37 | links
 
Sāls:cukurs 2:1, apkaisa bik vairāk kā kaisītu ar pliku sāli, saspiests ķiploks, uz 2 kg karpu apmēram 3 daiviņas, zem sloga 2-3 stundas un var kūpināt.
Liels specs par karpu kūpināšanu ir Kazimirs, pajautā viņam ar :D
25.jūlijs 2012, 19:01 | links
 
Sveiki spečuki. Beidzot taisos Buma mucā likt karpas.Jautājums ir par to kā sagatavot to zivi pirms žāvēšanas.Par tīrīšanu un atgriezšanu viss skaidrs.
25.jūlijs 2012, 18:25 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager