Cope Igaunijā

Shonedeel es plaanoju braukt uz Peernavas liici. Man ir iecerets uz divaam dienaam palikt Uulu pilseeta vai kaads nepateiktu kur ir iespeejams dabuut naktsmiitni un cik tas prieks vareetu izmaksaat. Paldies par atsauciibu.
1.februāris 2009, 22:19 | links
 
Meklēju līdzbraucējus copei peipusā, vēlams tādus kam tur jau ir pieredze, esam divi copmaņi no Jelgavas. Ja ir interese kaut ko pasākt var rakstīt uz meilu: zans@inbox.lv
2.februāris 2009, 11:41 | links
 
No kurienes esi Karavīrs?Man ar čomu ar ir tāda doma!
2.februāris 2009, 11:45 | links
 
SVEIKI. VAI KĀDS NO CĒSU GALA UZ PEIPUSU NEBRAUC NEDĒĻAS NOGALĒ. ESAM 2 PERS.
3.februāris 2009, 11:02 | links
 
Vai kaads var pateikt kur vislabaak keras salaka Peernavas liicii???
3.februāris 2009, 13:36 | links
 
janichuks;vislabak laikam keras tur kur tu neker.GPS koordinates?:X=6469652.7 Y= 525946.3
3.februāris 2009, 16:09 | links
 
Nu re!No ritdienas var braukt (ar ko mazaku neka masina)un iet pa visu Peipusa plasumu lidz pat robezai!
3.februāris 2009, 16:12 | links
 
Atlausos atkartot postu,tauta citos forumos prasa,sutisim lasit seit!
Мобильный платеж за право рыболовства в Эстонии.
Для осуществления платежа в телефоне оператора Эстонской мобильной связи EMT, Elisa , Tele2 необходимо набрать следующую последовательность цифр и звездочек:
1312*код*0ггммдд0000и зделать вызов.
NB! Оплата происходит посредством звонка,но не с помоши СМС собшения!
Руководства к сожелению в даное время только на эстонском языке.
Здесь:
код
400- право на один день
401 - право на недельный лов;
402 - право на 6ти месячный лов;
403 - право на год.
гг-последние 2 цыври года рождения
мм-месяц рождения
дд-день рождения
NB! После выслушения информации в потверждении оплти надо нажать "звёздочку".
Если это не зделать то звонок зброситса и оплата не состоитса!



О начале действия и при завершении периода действия права на любительский лов платящему будет послано извещение (стоимость 4 кр за каждое)

Пример:
Набирая на телефоне циферки и звездочки и звоня:
1312*401*6503090000
означает, что лицо с датой рождения 9 марта 1965года (или на лицо с такими данними ) осуществляется платежка за право любительского лова на период 1 неделя.
Вы также получите сообшение о потверждении оплати(кроме на код 400-право на один день)
NB! Лица имеюшие эстонский код личности изпользует его водя после звёздочки код.

Стоймость оплати такая:
400- право на один день-15 ЕЕК+собшение информации-4ЕЕК=19ЕЕК
401 - право на недельный лов-25ЕЕК+инфо собшение 4ЕЕк+напоминание о окончании право лова-4ЕЕК=33ЕЕк
402 - право на 6ти месячный лов-120ЕЕК+4ЕЕК+4ЕЕК=128ЕЕК
403 - право на год-180ЕЕК+4ЕЕК+4ЕЕК=188ЕЕК

Важно то что необходимо следить, если изпользоваете карточку оператора с предоплатой чтоби било достаточно средств на ней для даной операции.

Работники природоохрани об оплате право на любительский лов может удостоверитса с помшю мобильного компютера,нужно чтоби при Вас только был документ удостоверяюший Вашу личность и даные Вашево рождения.
Безплатно в Эстонии пользоватса правом лова может лица до 16 лет(тоже документ -паспорт)и также пенсионеры,инвалиды и репресированые лица.Здесь иностранцам кроме документа надо иметь с собой и нотариальный перевод данного документа на английском или русском или эстонском языке.
Также оплату как и ранше можно производит с банковским перечислением.В этом случае с собой надо иметь платежное поручение( годится даже випрынтованное с интернет банка).
Оплата оформления права на любительский лов такова:

1. нa 1 дeн - 15 крон;
2. до 1 недели - 25 крон;
3. до 6 месяцев - 120 крон;
4. до 12 месяцев - 180 крон.

Оформлять оплату права на любительский лов следует таким образом:

Получатель: Rahandusministeerium (Министерства финансов)
Расчетный счет: SEB 10220034800017 (IBAN: EE821010220034800017)
Swedbank 221023778606 (IBAN: EE932200221023778606)
Номер ссылки: 2800077794

Пояснение: «"tasu harrastuspüügiõiguse eest"(оплата права на любительскую ловлю)далее имя и личный код или дата рождения лица, за чье право ловли заплачено»

NB! Одним платежным поручением можно оплатить приобретение права ловли только для одного лица.

Успешной рыбалки!
3.februāris 2009, 16:38 | links
 
sveiks zans,esmu no Jelgavas,būtu forsi sarunāt,man arī ir čomi un busu var dabūt,un laižam,,,,,,
3.februāris 2009, 22:19 | links
 
karavirs: atsūti savu piedāvājumu uz meilu, kad domājat braukt es varu uz viendiennieku šajā nedēļas nogalē, izbraucot iepriekšējā naktī. zans@inbox.lv
4.februāris 2009, 10:44 | links
 
to vareji ierakstit tema "cope Igaunija" un palugt admin., lai ievota, tada zina shaja foruma administracija ir loti atsauciga :)
4.februāris 2009, 20:02 | links
 
Labi,es izztulkosu tad pievinot vares.Es gan jau gadu atpakal teicu ka ta infa kas ir paslaik ir daleji kludaina,liekas ka bruc pa ledu gan pa peipusu gan asarisi ari igaunija nau vieniga zivs un Pjarnu licis jau nau visa igaunija .
Imet pats aci!
http://www.copeslietas.lv/site/noderigi/makskeresana-arzemes/
Makšķerēšana Igaunijā

Tad es se vel ko intresantu pievienosu lai nau darbs jadar daudzkart.
4.februāris 2009, 20:55 | links
 
 
Tiem kuri doma kadreiz ar laivinam pavizinaties pa igauniju noderes sada neliela rokasgramatina(gan tikai krieviski).
rokasgramatina
4.februāris 2009, 21:11 | links
 
Kāda atļauja ir vajadzīga makšķerēšanai uz Peipusa ezera un kur viņu var nopirkt?Varbūt kādam ir vēlēšanās braukt tur pazvejot bet nav ar ko nokļūt, varu piedāvāt aizvest ( bez maksas) ar vieglo auto.
7.februāris 2009, 20:21 | links
 
jeecis

Nekādu atļauju nevajag tikai vajag nopirkt copes karti,te jau Heino visu ir rakstījis..
7.februāris 2009, 20:35 | links
 
sodien peipusa asarisi ka standarts ap 100 grami, tikai dazi lielaki. cope loti svaka, katru asari vajadzeja pierunat, lai panem. ledus karta ir ap 40-50 cm it visur.
7.februāris 2009, 22:21 | links
 
loms bij ap 4 kg pa visu dienu
7.februāris 2009, 22:22 | links
 
Piektdien un sestdien nodzīvojām pa ezeru. Lielums ne pārāk. Vidēji 100 grami. Bija arī eksemplāri virs 400 gr. Ņēma visur. Iekustini tikai āliņģi un tad nāca kā no pārpilnības raga. Sestdien viens āliņģis 208 asari, 9 raudas un ķīšu čupa. Citiem bija visnotaļ līdzīgi lomi, vai pat vairāk. Tas jau bija kā darbs.
8.februāris 2009, 15:00 | links
 
Es varu ties tadu pat atskaiti uzrakstit.Asaru lerums.Vinigi sestaja kilometra pretim Omedu trapijam uz vedzelu takas.Rezultata kampa vertikalo blidku aktivi.Draugam bij pat pardesmit cinini ar vinam,zel ka lilakie eksemplari noraujas,tacu soma vinam 11 mera vedzeles tika(kopa18 kg vedzelu).Ari daziem pa kadam kilogramigam asukam tika.
9.februāris 2009, 06:32 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager