Cope Igaunijā

Sestdien Pērnavas upē - standarta pliči, smukas raudas, vimb- ei ole!Ņemšana gan - mormiška jāstumj ar varītēm zivij mutē!Laiks - jauks , copētāju nu - daudz, sevišķi pie apaļās sūknētavas.Daudz copmaņu ari tika redzēti līcī pie Akvaparka- varbūt ka varat padalīties ar iespaidiem?
30.janvāris 2012, 09:50 | links
 
kādreiz jau ir bijis šāds links, bet varbūt noder info par ledus stāvokli baltijas jūrā

http://www.smhi.se/oceanografi/iceservice/is_prod_en.php

zem Coloured Ice chart
25.janvāris 2012, 22:48 | links
 
Nupat zvanīja igaunis, Pēnavas līcis ir ciet un igauņi jau sāk cirvjus vicināt, mans paziņa taisās svētdien, iespējams, ka es arī :), tas tā, zināšanai
25.janvāris 2012, 10:09 | links
 
Igaunija mainjas makskeresanas tiesibu apmaksas kartiba.
Tapat ka lidz sim vairak nedrikst maksat izmantojot banku pakalpojumus uz RAHANDUSMINISTEERIUM kontu .Lidz 1 julijam veiktie maksajumi ir derigi lidz to termina beigam.
Jaunumus centisos urakstit sava bloga
http://www.copeslietas.lv/site/blogi/151-mobilais-un-e-maksajums-par-tiesibam-zvejot-igaunija.htm
Ir ari nedaudz jaunumu gan Likuma par zveju gan ari makskeresanas noteikumos.Bet par tiem citreiz.
Ne Asakas !
6.jūlijs 2011, 01:18 | links
 
Paldies par izsmeļošo atbildi.
25.marts 2011, 14:42 | links
 
Mions,ja brauc 6-7d tad drosi var tikt virsu,bijam 3d ledus labs vimbas daudz,bet izmers tads ne visai :) Bet savilkt var.3D pat par to trako veju savilku 7kg.Vienigais uzmanies,ka nav inspektori,vismaz 3d bija,bet nu to lielo baru izkontrolet ir bezcers :)
Ne asakas,un panem lielakas mormiskas lidz jo briziem straume ir tada ka grunti nevar atrast.Kirsu sarkana labi gaja,plus vel liela diskobumba apzeltita :) Ta luuk.
25.marts 2011, 14:23 | links
 
Sveiki copmaņi!
Vai kāds nezin kā ar ledu Pērnavas upē? Vai varēs vēl tikt virsū?
25.marts 2011, 09:55 | links
 
Biju pērnavas līcī 05.03. Iegājām kādus 5km. Urbāmies ik pēc 200m. Uz trim vīriem 2 luči un 1 asarītis. Pa visu līci redzējām labi ja 10 večus (ar binokli). Jocīgi, līcī zivju nav.....:-(.
11.marts 2011, 10:57 | links
 
jā uz mormisku, spilgti oranžu.
līdz braucējs mēģināja uz bļitku, bet nekas nepieteicās.
8.marts 2011, 20:23 | links
 
Viss uz mormisku gan jau ne? Tad jau jabrauc provet uz Oisi ar,varbut tur ar jau kustiba sakusies :)
8.marts 2011, 19:58 | links
 
man ezers 10.3km no mājas :)
un katram tresajam vedera mailites
8.marts 2011, 19:54 | links
 
falck,tad jau gan atri saak tur nemt,pagajusaja gada bija tik uz pedeja ledus tas marta beigas.Man tas no majas ap 16km :)
8.marts 2011, 19:46 | links
 
šodien pirmo reizi pacopēts Ruhijarv (saucamais Liļezers). Ķērās smuki asari, 250, 300, 500 gramīgi, vienam pat bija 750g, bija arī kāds 100g. viens aizgāja ar visu mormišku. un tas viss 15x15m laukumā ap 2.5m dziļumā.
8.marts 2011, 16:56 | links
 
Man ar koriš strada Pernava,es gaidu info kad paradisies veci uz salaku,bet vins tik brauc garam gar akvaparka viesnicu un saka,ka tuksums,tatad veel nav vismaz tai rajona.Jagaida varbut kad paliks siltaks tad paradisies.
7.marts 2011, 14:51 | links
 
Nu tā, gandrīz nedēļu ir nodzīvots pa pērnavas līci. Laiks labs, ledus labs, zivs nav labs :D
7.marts 2011, 11:09 | links
 
sveiki viiri!vai kaads var pateikt kas notiek Pērnavas līcī,tas ir pie Tahkuranna miesta?kā tur ir ar lučiem?ir doma aizlaist,bet nav nekādas info.būšu pateicīgs par info!var privātajā sūtīt.
6.marts 2011, 22:45 | links
 
valdi
es arī!!!
:))
5.marts 2011, 18:52 | links
 
Tas nemaz nav labi.......dikti gribas salaku....
5.marts 2011, 18:50 | links
 
Valdi
galīgais pisec.gluho kak v tanke!:(
5.marts 2011, 18:27 | links
 
Vai uz Pērnavas līci neviens nav bijis,vai var būt kādam ir info par salakām līcī jebšu atkal pa tukšo būs,salaku cope ies gar degunu šogad....
5.marts 2011, 18:10 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager