Cope Igaunijā

Nav,nav apcakeresana!Sini pat tema ir atbilde uz so jautajumu.Nu ipasi slinkiem lasitajiem velreiz paradisu kur skatities:
http://www.copeslietas.lv/site/sarunas/topic/407/

Tikai ludzu lasit uzmanigi un
1)ir jazvana,nevis SMS jasuta
2)janoperk igaunos prieksapmaksas sarunu karte,jo no Latvijas operatora nestraada.
13.februāris 2009, 19:49 | links
 
vai tas gadijuma nav kaut kada apčakarešana ja nav tad iedodiet to numuriņu ludzu
13.februāris 2009, 14:06 | links
 
kaut kur izlasiju ka ar SMS var nopirkt makškerešanas karti
13.februāris 2009, 14:05 | links
 
Kāds neizstāstītu cik biezs sniegs uz Peipusa?
13.februāris 2009, 09:51 | links
 
Neviens nav sudzejies par copi,vien par izmeriem gauzas.
12.februāris 2009, 23:47 | links
 
Vai kādam ir informācija kā šonedēļ gājis Peipusā?
Doma ir nedēļas nogalē braukt uzRannu.
12.februāris 2009, 19:22 | links
 
Saja brosura 10 lapuse atradisi!MAKSKERNIEKA ROKASGRAMATA
11.februāris 2009, 21:10 | links
 
MAKSKERNIEKA ROKASGRAMATA
11.februāris 2009, 21:08 | links
 
To heino: vēlējos uzzināt, vai tev heino nav kāda informācija par atļautajiem zivju lielumiem makšķerējot Igaunijā, varbūt ir kāda mājas lapa? Jau iepriekš paldies par atbildi!
11.februāris 2009, 09:04 | links
 
Sestien biju pērnavas līcī. apmēram 7 km. uz murmuli ņēma, bet diezgan švaki. kopā kadi 20 gb mēra un nedaudz lielāki, pārējie visi mazi.
9.februāris 2009, 14:35 | links
 
Sestdien ar Ivaru 406 pa Peipusu, ~4 kg asaru un beigās vēdzele ~1,5 kg atsāja mani bez mormiškas, uz bļitku izmēģinājos - galīgi negāja.
9.februāris 2009, 11:03 | links
 
Es varu ties tadu pat atskaiti uzrakstit.Asaru lerums.Vinigi sestaja kilometra pretim Omedu trapijam uz vedzelu takas.Rezultata kampa vertikalo blidku aktivi.Draugam bij pat pardesmit cinini ar vinam,zel ka lilakie eksemplari noraujas,tacu soma vinam 11 mera vedzeles tika(kopa18 kg vedzelu).Ari daziem pa kadam kilogramigam asukam tika.
9.februāris 2009, 06:32 | links
 
Piektdien un sestdien nodzīvojām pa ezeru. Lielums ne pārāk. Vidēji 100 grami. Bija arī eksemplāri virs 400 gr. Ņēma visur. Iekustini tikai āliņģi un tad nāca kā no pārpilnības raga. Sestdien viens āliņģis 208 asari, 9 raudas un ķīšu čupa. Citiem bija visnotaļ līdzīgi lomi, vai pat vairāk. Tas jau bija kā darbs.
8.februāris 2009, 15:00 | links
 
loms bij ap 4 kg pa visu dienu
7.februāris 2009, 22:22 | links
 
sodien peipusa asarisi ka standarts ap 100 grami, tikai dazi lielaki. cope loti svaka, katru asari vajadzeja pierunat, lai panem. ledus karta ir ap 40-50 cm it visur.
7.februāris 2009, 22:21 | links
 
jeecis

Nekādu atļauju nevajag tikai vajag nopirkt copes karti,te jau Heino visu ir rakstījis..
7.februāris 2009, 20:35 | links
 
Kāda atļauja ir vajadzīga makšķerēšanai uz Peipusa ezera un kur viņu var nopirkt?Varbūt kādam ir vēlēšanās braukt tur pazvejot bet nav ar ko nokļūt, varu piedāvāt aizvest ( bez maksas) ar vieglo auto.
7.februāris 2009, 20:21 | links
 
Tiem kuri doma kadreiz ar laivinam pavizinaties pa igauniju noderes sada neliela rokasgramatina(gan tikai krieviski).
rokasgramatina
4.februāris 2009, 21:11 | links
 
 
Labi,es izztulkosu tad pievinot vares.Es gan jau gadu atpakal teicu ka ta infa kas ir paslaik ir daleji kludaina,liekas ka bruc pa ledu gan pa peipusu gan asarisi ari igaunija nau vieniga zivs un Pjarnu licis jau nau visa igaunija .
Imet pats aci!
http://www.copeslietas.lv/site/noderigi/makskeresana-arzemes/
Makšķerēšana Igaunijā

Tad es se vel ko intresantu pievienosu lai nau darbs jadar daudzkart.
4.februāris 2009, 20:55 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager