Sami

Politikai ir cita sadaļa. ;)
18.augusts 2014, 22:36 | links
 
Kadmijs- esmu gajis klāt gan pie tiltiem gan visur citur, bet tas neko nedod! Esmu zińojis gan par murdiem, gan galu beigas pats formējis murdu un tīklu licējus, bet kad novelku formu, diemžēl man nav tiesību to pārkāpēju ne noformēt, ne aizturēt. Un galu beigās darot ko tādu iebraukšu lielākās auzās nekā nedarot neko! Tas ir inspektoru darbs- aizturēt un sodīt! Saprotu, ka ir grūti ar naudińām, bet tiešām nav risinājumu?
18.augusts 2014, 22:26 | links
 
Soryy, ka ne pa tēmu.
V.S.O.P.
Re ku jau cilvēki daļēji uzrakstīja - mums inspektori un sabiedriskie klasiskajās vietās NEGRIB, nevis nevar izkontrolēt. Bet igauņi pat līcī spēj operatīvi rīkoties.
Pie mums lasis ir kā te mīl teikt, svētās govs kārtā, bet rudens kontrole nulle. 100% tāpēc, ka čomu būšana(to pierādīja pagājušais gads)., leiši rudenī ķer uz nebēdu(pat spēj max ievērot nerakstīto mammu likumu/kodeksu).
Tā tik daļiņa no daudzuma... Un nesaki, ka MOSPā nav neviens cilvēks, kas to nezina???!!! Ja tiešān nav, tad ko jūs tur vispār darāt???
18.augusts 2014, 22:22 | links
 
ako tur iet un runāt...ir taču sabiedriskie inspektori..lūdzu jebkurā laikā jebkurā gadalaikā piebrauc un nogūsta noteikumu pārkāpēju un uzliek naudas sodu...garantēju pāris sodi un visi sāks ievērot noteikumus...nu ok tie kas ir recidīvi tur vajag citu taktiku :)
18.augusts 2014, 22:22 | links
 
Nja, visi tik gudri ka nav ko d.... pasuutiit.

Ko kaarteejo reizi ..nikiem.. piesienaties ?

Cik no jums ziemaa ir bijushi starp tiltiem ?
Kas tur notiek ? Brutaala zivju bojaashana, slakteeshana, pashi raudam par murdiem, bet blakus seezz cemmereetaajs un neko nesakam ????

Bauskaa maisiem stiep krastaa un puse no sse esossajiem to dara ??? Atkal briinumi ???

Da lai izzkker samus, vimbas un visu paareejo, un vareesiet atkal dirst uz kaadu ....niku..

Kursh no jums kaut reizi ir aizgaajis uz kaadu seedi bez tukshas dirshanas ....sseit paspiideet nav maaksla, jo ir tikai monitors degungalaa.

Par samu bedreem, velik, ja reiz esi spec, tad zinaatu, ka taas apciemo daudzi, tad kad zivs jau sen kaa gull,

inspektoriem nav tikai resursu probleema, pusei noteikti ir ccomu buushana uz udens, nemaz klaat nebrauc, tik pamaaj ar roku...

Te ir pietiekami daudz par ko runaat, vienk besii ka juus tik vienaa virzienaa atradushi ko knaabaat, aizejiet un aprunaajaties, iesaistaties ja ir laiks, bet beidzat attaalinaati dir....

sorry, gaidu pretdi..nu.
18.augusts 2014, 22:11 | links
 
Beigu beigās veči ! Kad Jūs katrs personīgi esiet braukuši uz samu (mani neinteresē datumi tīri sev pasakiet) , attiecīgi cik no X reizēm šogad palikāt bez sama, un kāpēc ziniet ?
Bijām šogad tikai 1 x uz Daugavu 1 velce 2 kvoki un velce reāli atpalika, jo kvokiem 3 sami velcei viena 4 līdaka un kur trollis vinnē uz samu ? Davai bez stresa ja .
18.augusts 2014, 21:58 | links
 
Flipers :Nu par velcēšanu ar motoru iekšējos ūdeņos man ir savs viedoklis-Tā NAV COPE!!!

ūūūū jāāā davai aidā uzspiežam savu viedokli !

Sameklē vobleri kas necopē glābs, investē $ aprīkojumā (kāti spoles motors laiva degviela licence kā visiem), + patērē laiku =$ nav cope! zinies kādam butes ir fēēēē, kam karpas garām katram savs, un velce lai būtu rezultāts nav atvainojos tupa voblera peldināšana.
PS. Atbilde nav nepieciešama.
18.augusts 2014, 21:55 | links
 
Es par to pašu, normu pietiek, un viss būtu labi, bet bez kontroles un smagiem sodiem, neko nevar panākt :(
18.augusts 2014, 21:49 | links
 
bet kas to visu kontrolēs? tak iebrauc jebkurā publiskā vietā, visur zemmēri vai neatļautas sugas :)
18.augusts 2014, 21:46 | links
 
es piedāvāju ieviest eksāmenus lai iegūtu makšķerēšanas atļauju, teiksim tā pussgadu kursi, tad eksāmens 30 jautājumi trīs kļudas, jāzin noteikumi, zivju sugas, nārsta laiki, karoče viss plus makšķernieku karti uz katru gadu. noķer nav apliecības sods 100 eur, otreiz 500 eur nu tā kautkā...:)
18.augusts 2014, 21:43 | links
 
Lasu un priecājos. V.S.O.P. kka uzskatīju, tevi par saprātīgu cilvēku, bet tgd runā par kaut kādām bedrēm, ko neviens nevarēs ne izkontrolēt, ne reāli kādu sodīt! Kārtējā norma, kas nedarbojas.
Tu runā par Lielupi, ziemā nevar normāli saformēt cemerētājus, tāpēc aizliegsim balansierus. Bet nekas nemainās, viss paliek pa vecam, tikai tgd izmanto cikādes. Kam labāk?
Gribas saglābt samu populāciju- palielinam atlauto izmēru, nosakam izmēra "griestus", lieguma laiku un pieliekam maksimālas pūles izkontrolēt normas. Viss lieta darīta.
18.augusts 2014, 21:36 | links
 
Nu par velcēšanu ar motoru iekšējos ūdeņos man ir savs viedoklis-Tā NAV COPE!!!Gribi trollingot brauc uz līci vai jūru un dragā līdz vemšanai!Esmu pamēģinājis lai saprastu ka tas ir truli,rezultatīvi bet truli!Neviens mani nepārliecinās par pretējo!
18.augusts 2014, 21:25 | links
 
flipers
Man ir vēl racionālāks priekšlikums.
Samus atļaut ķert ar kvoku un uz velci no nevembra beigām līdz marta sākumam.
Skrien vaļinkos pa Daugavu ar spiningu pāri plecam pārmestu un klausies kā aizmugurē voblers klaudzina pret ledu. Prieks pašam, kur nu vēl citiem :)

veliks, 18.augusts 2014, 21:01

Mūsdienu laikā tā ir nolaidība. Ar zāģi izzāģē "celiņu" un ar JEEP braukā pa to-parkofam tik neaizmirsti piesiet izturīgu auklu. Kā Jēpis sāk spolēt, tad zini ka galā lielais. :))
18.augusts 2014, 21:04 | links
 
flipers
Man ir vēl racionālāks priekšlikums.
Samus atļaut ķert ar kvoku un uz velci no nevembra beigām līdz marta sākumam.
Skrien vaļinkos pa Daugavu ar spiningu pāri plecam pārmestu un klausies kā aizmugurē voblers klaudzina pret ledu. Prieks pašam, kur nu vēl citiem :)
18.augusts 2014, 21:01 | links
 
A vot šitaj litai vajag pilikt punktu!Nekādas zemhesu copes-Jo nav atbilstošas kontroles!Un Daugavā maija nekāda cope no laivām!!!!!Zināmu iemeslu dēļ!Pēc tam peld uz kukaniem sasprausti līķīši!
18.augusts 2014, 20:53 | links
 
V.S.O.P.
Es savukārt pateikšu kur ir tava problēma.
Tev vajadzetu iemācīties runāt (rakstīt) ar saliktiem paplašinātiem teikumiem, pateikt savu domu līdz galam, ja tu gribi pretīm saņemt normālu attieksmi no pārējiem foruma dalibniekiem.
Tu tā kā tāds vienpatis.
Atgādinašu tev, ka patreiz mēs atrodamies Copes lietu samu forumā. Šeit runā par samiem. Cik nopratu no tevis rakstitā, tad arī likumdošana tiek veidota tikai un vienigi lai saudzētu samu populāciju un konkreti lielos izmērus, kuri nārsto un tā tālāk.
Pri čom te kautkādas vimbas tagat un lejteces ???
Un tev konkrēti vajadzētu saprast, ka ne jau man tu uztaisīsi sūdīgi, bet tu atvieglosi darbu tiem, kuri to piekopj kā arodu un uz nokerto lomu māk uztaisīt baltu naudu un vēl pus pagastu nobarot.
Par to jau ir tas krenķis.
18.augusts 2014, 20:48 | links
 
Ja nemaldos diezgan pasen atpakaļ bija Tādi liegumi!Konkrēti Daugavas posmi kuros maija mēnesī nedrīkstēja makšķerēt,un gan jau ne bez pamatojuma!Tas attiecās uz Tomes līci,lejpus hesiem,posms virs Aiviekstes ietekas(liels posms),virs Jēkabpils,pie Līvāniem,Jersikas,Nīcgales,Daugavpils un augstāk!Kāpēc maija mēnesī???

flipers, 18.augusts 2014, 20:39


Jā - kāpēc maijā ? ;) Un kāpēc koknesiešiem zandarti vislabāk ķeras maijā? Un lieli!
18.augusts 2014, 20:45 | links
 
Mārtiņ. Pirms pieņemt kārtējos ierobežojumus/liegumus utt, vispirms tā kā būtu jāsakārto kontrole. Pretējā gadijumā tās likumu izmaiņas tāda butaforija vien sanāk.

urmaas, 18.augusts 2014, 20:34


Urmas - daudz kas tiek darīts, bet atsevišķu profesionālu dirsēju dēļ par nepabeigtiem darbiem info nebūs. MOSPā strādā valde, valdē ir 9 pieredzējuši makšķernieki un labprāt uzklausīsim cilvēkus, kuriem ir risinājumi. Populistisku frāžu stumdīšanu atstāsim oponentiem. Labi, ka jūs nav daudz.
18.augusts 2014, 20:43 | links
 
Ja nemaldos diezgan pasen atpakaļ bija Tādi liegumi!Konkrēti Daugavas posmi kuros maija mēnesī nedrīkstēja makšķerēt,un gan jau ne bez pamatojuma!Tas attiecās uz Tomes līci,lejpus hesiem,posms virs Aiviekstes ietekas(liels posms),virs Jēkabpils,pie Līvāniem,Jersikas,Nīcgales,Daugavpils un augstāk!Kāpēc maija mēnesī???

flipers, 18.augusts 2014, 20:39

Labu laiciņu atpakaļ zem HESiem bij liegums cauru gadu.
18.augusts 2014, 20:43 | links
 
Ja nemaldos diezgan pasen atpakaļ bija Tādi liegumi!Konkrēti Daugavas posmi kuros maija mēnesī nedrīkstēja makšķerēt,un gan jau ne bez pamatojuma!Tas attiecās uz Tomes līci,lejpus hesiem,posms virs Aiviekstes ietekas(liels posms),virs Jēkabpils,pie Līvāniem,Jersikas,Nīcgales,Daugavpils un augstāk!Kāpēc maija mēnesī???
18.augusts 2014, 20:39 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager