Sami

Iespeeja ka paliksi pa nulleem ir 97%
12.aprīlis 2016, 18:17 | links
 
Sveiki!
Doma ir aizbraukt pasēdēt uz samu, varbūt kāds jau ir mēģinājis?
12.aprīlis 2016, 16:03 | links
 
Man ir doma rītvakar aizlaist uz samu bedri ir vispār jēga braukt?
11.septembris 2015, 18:59 | links
 
nu re, izrādās arī Daugavā vēl milži palikuši :) žēl, ka šis nepeld tālāk, bet loms super ...
18.augusts 2015, 16:12 | links
 
Klusums?:) Tad jau ķerās!

Ri4i20, 17.augusts 2015, 22:40



Sami ķerās, 70,5 kg, video 3 daļās
18.augusts 2015, 15:37 | links
 
Klusums?:) Tad jau ķerās!
17.augusts 2015, 22:40 | links
 
Chaw kvokošanas lielmeistariem, meistariem un iesācējiem. Pats arī esmu iesācējs. kaads var ieteikt kur un kaadu labaak kvoku iegadaaties?

miltinpunga, 11.augusts 2015, 14:14

SS.lv pa reizei izlec kāds sludinājums, ar šiem tirgoņiem var sarunāt satikties pie ūdens un pašam uzsist, un tad jau var saprast der Tev vai neder Tev šis kvoks.

pdda, 12.augusts 2015, 09:00



Paldies par info. meginasu izkert kaadu meistaru
15.augusts 2015, 17:18 | links
 
Chaw kvokošanas lielmeistariem, meistariem un iesācējiem. Pats arī esmu iesācējs. kaads var ieteikt kur un kaadu labaak kvoku iegadaaties?

miltinpunga, 11.augusts 2015, 14:14


SS.lv pa reizei izlec kāds sludinājums, ar šiem tirgoņiem var sarunāt satikties pie ūdens un pašam uzsist, un tad jau var saprast der Tev vai neder Tev šis kvoks.
12.augusts 2015, 09:00 | links
 
Sveiciens biedriem, Izlasiju, ka lucavsalas apkaime vaŗētu atrast samu, bet varbūt kads varētu ieteik no kuras puses? vai no zaķusala uz daugavas pusi?
ir velme pamegīnat bet nav saprašanas kur tas istais dzīļums un vietas.
Milzigs paldies

visibal, 8.augusts 2015, 10:48


Lucavsalā biju - neiesaku. Tur var uz brekšiem vai ko mazāku pasēdēt. Šķiet, ka sams tur nesēdēs. Zaķusala viennozīmīgi ir labāks variants un vietas pietiek visiem. Vari uzlikt slieku kušķi uz grunti, tad nāks mazie sami. Vai arī jāliek mazā zivtiņa ar slīdošo svinu, tad nāks vai nu normālāks sams vai zandarts. Lielie zvēri gan nāk tikai uz velci pa bedrēm cik man zināms.
12.augusts 2015, 06:43 | links
 
Chaw kvokošanas lielmeistariem, meistariem un iesācējiem. Pats arī esmu iesācējs. kaads var ieteikt kur un kaadu labaak kvoku iegadaaties?
11.augusts 2015, 14:14 | links
 
Sveiciens biedriem, Izlasiju, ka lucavsalas apkaime vaŗētu atrast samu, bet varbūt kads varētu ieteik no kuras puses? vai no zaķusala uz daugavas pusi?
ir velme pamegīnat bet nav saprašanas kur tas istais dzīļums un vietas.
Milzigs paldies

visibal, 8.augusts 2015, 10:48

Grūti to būs izstāstīt,vieglāk pašam izbraukāt un ar eho aplūrēties.Es gan teiktu,ka interesantāks reljefs ir gar Zaķusalu(pilsētas pusē) tur bedres līdz pat 13 metriem.
8.augusts 2015, 12:18 | links
 
Sveiciens biedriem, Izlasiju, ka lucavsalas apkaime vaŗētu atrast samu, bet varbūt kads varētu ieteik no kuras puses? vai no zaķusala uz daugavas pusi?
ir velme pamegīnat bet nav saprašanas kur tas istais dzīļums un vietas.
Milzigs paldies
8.augusts 2015, 10:48 | links
 
Sveiciens visiem. Velos pajautat zinošiem, vai agenskalna licī, pie swedbank ekas, sami ķeras? ja ir tad uz ko varētu? Vienkarši netālu dzivoju un meklēju vietu kur pamēginat. Iepriekš liels paldies

visibal, 7.augusts 2015, 22:31


Stipri apšaubu. Varbūt kāds iemaldās, bet Daugavā viņiem ir mierīgākas/labākas/dziļākas vietas kur tusēt.
7.augusts 2015, 23:58 | links
 
Sveiciens visiem. Velos pajautat zinošiem, vai agenskalna licī, pie swedbank ekas, sami ķeras? ja ir tad uz ko varētu? Vienkarši netālu dzivoju un meklēju vietu kur pamēginat. Iepriekš liels paldies
7.augusts 2015, 22:31 | links
 
Sveiki!Kā sams uzvedas ar karstuma parādīšanos?Pa naktīm kādu ūsaino var piemānīt?Varbūt kāds zin kas aiviekstē ar samiem notiekas?
7.augusts 2015, 21:09 | links
 
Ok, tad jau jālaiž uz veco vietu...

Par kvoku runājot - esmu mēģinājis, bet nemāku to lietu ar kvoku.

Būtu priecīgs, ja kāds varētu pamācīt, protams, pudele no manis :D
5.augusts 2015, 23:31 | links
 
Vismaz no bumsi bumsi kvoku nevajadzēs ;o)
ir ir
Sveiciens copmaņiem!

Jautājums rīdziniekiem - vai Lucavsalas rajonā ir sami?

Paldies, par info!

Edisons, 5.augusts 2015, 09:21

pdda, 5.augusts 2015, 09:23

Lucavsalā šonedēļ Kubana plosīsies, diez vai radīsi tur mieru ;)

pusdienlaiks, 5.augusts 2015, 15:07
5.augusts 2015, 15:36 | links
 
ir ir
Sveiciens copmaņiem!

Jautājums rīdziniekiem - vai Lucavsalas rajonā ir sami?

Paldies, par info!

Edisons, 5.augusts 2015, 09:21

pdda, 5.augusts 2015, 09:23


Lucavsalā šonedēļ Kubana plosīsies, diez vai radīsi tur mieru ;)
5.augusts 2015, 15:07 | links
 
Pēdējais CL nr. mazliet maldinošs... uz vāka nejēgā sams, doma.. baigais raksts.. žurnāls prezervatīvā, baigā intriga. Nopērku, sūdā.. ne vēsts. Sīkie padomi copei.. tfu ble.
5.augusts 2015, 13:53 | links
 
Supppper! Paldies par info! Rīt uz nakti uz Lucavsalu no krasta braukšu pasēdēt.

Kādu ēsmu labāk likt?

Līdz šim esmu noķēris tikai kurkuļus (visi atlaisti). Kā ēsmu esmu izmantojis - naktstārpus, nelielu ruduli, vīngliemezi, vistu aknas un vardi. Ņēmis tikai naktstārpu un tikai kurkuļi.
Copējis esmu tikai Daugmales pilskalnā kurkuļus, tāpēc domāju šoreiz jālaiž kur citur, lai var noķert vienreiz samu.

Paldies par padomiem!
5.augusts 2015, 09:47 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager