Sami

iemetu grunteni uz samiem galā 2 gliemeži un naktenieki 2, un uz otras pavadas čupa ar nakteniekiem. nakteniekus nosūkāja pliči, gleimeži stāvēja kā iemieti.
uz samiem man liekas jābrauc ir ar laivu, lai var grunti pamatīgāk izpētīt un arī grunteni precīzi ielikt. Kā karpenieki :D
5.jūlijs 2010, 12:35 | links
 
Ap Koknesi, tikai nolaivas uz dzīvo. Protams pats neesmu tā kēris, jo mon nav pārvietojamas laivas, esmu reali redzējis kā citi tur ker. Es vienreiz biju aizbraucis uz to salu (Krievkalna sala) kur tagad būvē leģionāru piemiņas vietu, nebija laika tālāk braukt līdz Trepei, tāpēc izdomāju ka pamēģināšu šeit noķert kādu samu, bet men kā iesācējam uz samiem bija paņemts vesels lērums nakstārpu. Pa nakti ja kaut viens naktstārps būtu noēsts - pilnīgā nulle. Dziļums jau arī metiena attālumā 15 m. Vienīgi no rīta saķēru smukus brekšus ar makškeri pi krasta iebarojot.
5.jūlijs 2010, 13:39 | links
 
Pēc nelieliem samiem es braucu tikai uz Aivieksti pie Ļaudonas vai Daugāvā pie Trepes ( uz 2 naktīm parasti), bet reti. Man labāk patīk kert breksus Lielupē (Kalnciems - Jelgava).
5.jūlijs 2010, 13:41 | links
 
Vai kāds nevar izlīdzēt ar laivu Aizkraukles, Kokneses rajonā( Varam runāt arī par izīrēšanu). Doma ir braukt uz Samiem. Informāciju un piedāvājumus var sūtīt uz e-pastu malvinite@inbox.lv, vai pa telefonu 29161715.
6.jūlijs 2010, 11:22 | links
 
Š0dien , pirms negaisa eholotā parādās katkas liels , pat šaubījos, ka tas ir sams , bet momentā kats ir līks. Pieciršanas brīdī notirkšķ bremze , piecirtiens neizdodas un monstrs ir promj .Sevi lādēju , ka visi Daugavas krasti skanēja savas aizmāršības dēļ , jo nebiju pieregulējis bremzi .Makšķerēju ar kvoku , PĻAVIŅU ūdenskrātuvē . Uz āķa - karūsa.
6.jūlijs 2010, 22:37 | links
 
Ivarsstraupe , patin rullīti atpakaļ .Tur kāds Valdis kautko piedāvā . Tikai grūti saprast-vai viņš grib īrēt sev vai izīrēt citiem. Tur ir gan telefonu numuri , gan e-pasts.
6.jūlijs 2010, 22:45 | links
 
esmu dzirdējis ka kvoks ir aizvietojams ar puslitra burciņu,
varbut kads ir dzirdejis par šādu lietu un var ko pateikt šai jautājumā, vai varbūt ir vēl kāds paņēmiens kā atdarināt to skaņu?
7.jūlijs 2010, 19:46 | links
 
Pajautā Samuandrim (kaatam), viņš ir samu copes virtuozs. Gan jau, ka arī ar burciņu ir copējis.
7.jūlijs 2010, 19:52 | links
 
Viepli ...nu ko tu tā ..:)))))))))
7.jūlijs 2010, 20:09 | links
 
Brālīti, ja tu būti Samubrālītis, tad ieteiktu tevi.
:DD
7.jūlijs 2010, 20:11 | links
 
No samu copes nekā nesaprotu ..... un vienīgo klunkšķi ko atpazīstu ir ka polšiņu lej glāzītē :))))
7.jūlijs 2010, 20:17 | links
 
Ir paņēmiens , kad buļla ragu uzver uz auklas un makšķeri cilājot , rodas kvokam līdzīga skaņa .
Vēl viens vecāks vīrs stāstīja , ka Aiviekstē , kad tur sami nebija retums ,makšķerējot samus , dzēruši šnabi un kvokojuši ar šnabja glāzīti ...
7.jūlijs 2010, 21:27 | links
 
vienā krievu raidijumā bij-kā vietējais matadors šamos sauca bāžot pirktu mutē un strauji uz sānu atliecot.tāda anteresnaja skaņa.pie vēlēšanās varat ari ar ko citu mēģināt!!!:DDD
p.s.sorre ka biku ne to tēmu aizskāru.
7.jūlijs 2010, 21:31 | links
 
Urmaas, ir OK. Spriežot pēc padomiem, mierīgi var zobu ūdenstilpnes vidū noraut un ūsainais būs ekstāzē.
:DD
7.jūlijs 2010, 21:34 | links
 
:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
7.jūlijs 2010, 21:34 | links
 
ivarsstraupe
izbrauc cauri Koknesei,Pļaviņu virzienā, un pēc dažiem km labajā pusē būs viesu nams "Radzes".tur i laivas i numuriņu var izīrēt.paiku ar garšīgi gatavo.:)
7.jūlijs 2010, 21:41 | links
 
Sveiki virii !! kads varetu pateikt kas paslaik daras ar udens limeni ap jekabpili nav vel nokrities ta ka akmenji upes vidu ara lien? domas ir aizbraukt bet negribas kautka aprauties nonakot gala ka tas bijis citus gadus...
8.jūlijs 2010, 15:58 | links
 
10. un 11. jūlijā Pļaviņu HESā nomet ūdeni , lai apsekotu slūžas .
8.jūlijs 2010, 17:43 | links
 
jaut - "vai varbūt ir vēl kāds paņēmiens kā atdarināt to skaņu?"

protams, ir 101 paņēmiens, dažus (zobi, pirksti, burciņa) jau aprakstīja, var bāzt galvu ūdenī un kliegt uz viņu... :))

ja nopietni - kvoka skaņu vislabāk un vienkāršāk taisīt ar KVOKU :))
9.jūlijs 2010, 08:53 | links
 
Kā lai to ūsaino sakacina, ja šamais paceļas un lokas ap paiku? Vakar traks paliku vērojot notiekošo, bet neko vairāk kā dancošanu ap āķiem nesagaidīju. Kādi ieteikumi?
9.jūlijs 2010, 13:06 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager