Sami

Jon-Hill [01.07.22]: .. :) nez vai matadors ar vectēva, vecā mēnesī, no abeles grebto kvoku, varēs varēs kkā konkurēt ar Liveskopu !!
Matadors jau ir izkonkurējis startā ar to vien, ka zin kur un kā, nevis prasa kur un kā
1.jūlijs 2022, 12:19 | links
 
Mūžsenais jautājums ! :)

https://www.youtube.com/watch?v=fIWHRCX_nkk
1.jūlijs 2022, 12:48 | links
 
Jon-Hill [01.07.22]: .. :) nez vai matadors ar vectēva, vecā mēnesī, no abeles grebto kvoku, varēs varēs kkā konkurēt ar Liveskopu !!
Varēs
1.jūlijs 2022, 12:54 | links
 
svens76 [01.07.22]: Jon-Hill [11:12]: .. :) nez vai matadors ar vectēva, vecā mēnesī, no abeles grebto kvoku, varēs varēs kkā konkurēt ar Liveskopu !!Varēs
Nu nav tas livescope nekāds brīnumlīdzeklis:)
1.jūlijs 2022, 12:56 | links
 
vecais princips, pat 2:
1. zivis jāķer tur, kur tās ir.
2. 80% zivju ir 20% vietās.

vai tā ir pieredze, vai tehnika, vai 100 draugi, kuri palīdz atrast zivi, tas jau ir otršķirīgs jautājums
:)
1.jūlijs 2022, 13:02 | links
 
svens76 [01.07.22]: svens76 [7m]: Jon-Hill [11:12]: .. :) nez vai matadors ar vectēva, vecā mēnesī, no abeles grebto kvoku, varēs varēs kkā konkurēt ar Liveskopu !!VarēsNu nav tas livescope nekāds brīnumlīdzeklis:)
Tieši tā :)
Bet to saprot tikai tas, kas ir pamēģinājis.
Viennozīmīgi, fīča baigā, bet tas nenozīmē, ka zivis virsū sāk peldēt.
1.jūlijs 2022, 13:02 | links
 
daddy_j [01.07.22]: vecais princips, pat 2:
1. zivis jāķer tur, kur tās ir.
2. 80% zivju ir 20% vietās.

vai tā ir pieredze, vai tehnika, vai 100 draugi, kuri palīdz atrast zivi, tas jau ir otršķirīgs jautājums
:)
Ļoti precīzi pateikts. Pilnībā piekrītu rakstītajam.
1.jūlijs 2022, 13:06 | links
 
Zivi jau neķer eholots vai cits tehnisks palīglīdzeklis, zivi ķer tas, kam makšķere rokā.
1.jūlijs 2022, 13:18 | links
 
CopeUsma [01.07.22]: svens76 [12:56]: svens76 [7m]: Jon-Hill [11:12]: .. :) nez vai matadors ar vectēva, vecā mēnesī, no abeles grebto kvoku, varēs varēs kkā konkurēt ar Liveskopu !!VarēsNu nav tas livescope nekāds brīnumlīdzeklis:)Tieši tā :)
Bet to saprot tikai tas, kas ir pamēģinājis.
Viennozīmīgi, fīča baigā, bet tas nenozīmē, ka zivis virsū sāk peldēt.
Virsū toč viņas nepeld:) man vairaakiem jau izmisums, saka nu i nah, tirgos nost to ieriici:)))
1.jūlijs 2022, 15:58 | links
 
Virsū peld citai ierīcei, bet tās lietošana, šķiet, pat krimināli sodāma...
1.jūlijs 2022, 16:01 | links
 
svens76 [01.07.22]: CopeUsma [13:02]: svens76 [12:56]: svens76 [7m]: Jon-Hill [11:12]: .. :) nez vai matadors ar vectēva, vecā mēnesī, no abeles grebto kvoku, varēs varēs kkā konkurēt ar Liveskopu !!VarēsNu nav tas livescope nekāds brīnumlīdzeklis:)Tieši tā :)
Bet to saprot tikai tas, kas ir pamēģinājis.
Viennozīmīgi, fīča baigā, bet tas nenozīmē, ka zivis virsū sāk peldēt.Virsū toč viņas nepeld:) man vairaakiem jau izmisums, saka nu i nah, tirgos nost to ieriici:)))
Bet tā jau ir ar gandrīz visu, kamēr nerodi sajēgu. Pēc Tevis pēdējiem ierakstiem šķiet griez to visu uz tādu pusi, ka ar tām tehnoloģijām ir grūtāk noķert un nah to nevajag :D

Man liekas, jebkas, ko atkod, vienā mirklī nonāk Tavās rokās, kā slepkavas ierocis. Jautājums kādās rokās nonāk..
To lieliski pierāda kaut vai Babītes ezera daži personāži no fb un arī te tādi ir.
1.jūlijs 2022, 17:46 | links
 
Abavnieks [01.07.22]: svens76 [15:58]: CopeUsma [13:02]: svens76 [12:56]: svens76 [7m]: Jon-Hill [11:12]: .. :) nez vai matadors ar vectēva, vecā mēnesī, no abeles grebto kvoku, varēs varēs kkā konkurēt ar Liveskopu !!VarēsNu nav tas livescope nekāds brīnumlīdzeklis:)Tieši tā :)
Bet to saprot tikai tas, kas ir pamēģinājis.
Viennozīmīgi, fīča baigā, bet tas nenozīmē, ka zivis virsū sāk peldēt.Virsū toč viņas nepeld:) man vairaakiem jau izmisums, saka nu i nah, tirgos nost to ieriici:)))Bet tā jau ir ar gandrīz visu, kamēr nerodi sajēgu. Pēc Tevis pēdējiem ierakstiem šķiet griez to visu uz tādu pusi, ka ar tām tehnoloģijām ir grūtāk noķert un nah to nevajag :D

Man liekas, jebkas, ko atkod, vienā mirklī nonāk Tavās rokās, kā slepkavas ierocis. Jautājums kādās rokās nonāk..
To lieliski pierāda kaut vai Babītes ezera daži personāži no fb un arī te tādi ir.
Da neko negriežu ne uz kādu pusi:)) pilns ar tiem live uz laivām jau. Ntās stundas jāpavada ūdenī+pacietībai jābūt. Ne visi to var atļauties tās stundas ūdenī un ne visiem ir tā pacietība:)
1.jūlijs 2022, 20:04 | links
 
Abavnieks [01.07.22]: svens76 [15:58]: CopeUsma [13:02]: svens76 [12:56]: svens76 [7m]: Jon-Hill [11:12]: .. :) nez vai matadors ar vectēva, vecā mēnesī, no abeles grebto kvoku, varēs varēs kkā konkurēt ar Liveskopu !!VarēsNu nav tas livescope nekāds brīnumlīdzeklis:)Tieši tā :)
Bet to saprot tikai tas, kas ir pamēģinājis.
Viennozīmīgi, fīča baigā, bet tas nenozīmē, ka zivis virsū sāk peldēt.Virsū toč viņas nepeld:) man vairaakiem jau izmisums, saka nu i nah, tirgos nost to ieriici:)))Bet tā jau ir ar gandrīz visu, kamēr nerodi sajēgu. Pēc Tevis pēdējiem ierakstiem šķiet griez to visu uz tādu pusi, ka ar tām tehnoloģijām ir grūtāk noķert un nah to nevajag :D

Man liekas, jebkas, ko atkod, vienā mirklī nonāk Tavās rokās, kā slepkavas ierocis. Jautājums kādās rokās nonāk..
To lieliski pierāda kaut vai Babītes ezera daži personāži no fb un arī te tādi ir.
Par to slepkavas ieroci piekrītu, ja piešaujies, tad aeratoru ar kaudzi piesist nav problēma...bet neesam jau badā škiet, tāpēc popularizējam C&R ar šo ierīci
1.jūlijs 2022, 20:17 | links
 
CopeUsma [01.07.22]: Labdien! Iesakat eholoti tieši priekš samu kvokošanas. Tā lai labi var redzēt ēsmu in negļuko kā dziļums virs 10m

Atraiss, 30.jūnijs 2022, 23:40

Active Target, LiveScope vai Mega Live, visi smuki Tev tiešajā ēterā visu parādīs.
Es drīzāk domāju parastu lētu sonāru ar pietiekami platu lenķi lai var labi ēsmu un padjomus redzēt dziļumā!
2.jūlijs 2022, 11:29 | links
 
Atraiss [02.07.22]: CopeUsma [Vakar]: Labdien! Iesakat eholoti tieši priekš samu kvokošanas. Tā lai labi var redzēt ēsmu in negļuko kā dziļums virs 10m

Atraiss, 30.jūnijs 2022, 23:40

Active Target, LiveScope vai Mega Live, visi smuki Tev tiešajā ēterā visu parādīs.Es drīzāk domāju parastu lētu sonāru ar pietiekami platu lenķi lai var labi ēsmu un padjomus redzēt dziļumā!
Man te viens bivalijs samenieks vispār ar veco eagle eholoti nesliktus samus velk
2.jūlijs 2022, 11:48 | links
 
svens76 [02.07.22]: Atraiss [11:29]: CopeUsma [Vakar]: Labdien! Iesakat eholoti tieši priekš samu kvokošanas. Tā lai labi var redzēt ēsmu in negļuko kā dziļums virs 10m

Atraiss, 30.jūnijs 2022, 23:40

Active Target, LiveScope vai Mega Live, visi smuki Tev tiešajā ēterā visu parādīs.Es drīzāk domāju parastu lētu sonāru ar pietiekami platu lenķi lai var labi ēsmu un padjomus redzēt dziļumā!Man te viens bivalijs samenieks vispār ar veco eagle eholoti nesliktus samus velk
Man tā īsti nav saprašanas par tiem khz kādus un cik skatīties... Tāpēc prasu ko iesakat. Būtu labivismaz vienu modeli, kas derētu tikai samiem. (Cik saprotu vajag platleņķa staru)
2.jūlijs 2022, 13:33 | links
 
..labais, jauna biSnesa niša:eholots samiem !! Kas tālāk jau var evolucionēt - eholots, līdz 29 metriem un dziļāk, eholots tikai lielajiem,,, piedod, bet bik smieklīgi ! :)
Bet, ja pa normālo, tad var izmantot pat Fišfinderi no aļika,, ja rezultāts vienāds, kāpēc maksāt vairāk, kā tskandēja vecā reklāma !!! :)
2.jūlijs 2022, 17:12 | links
 
Jon-Hill [02.07.22]: ..labais, jauna biSnesa niša:eholots samiem !! Kas tālāk jau var evolucionēt - eholots, līdz 29 metriem un dziļāk, eholots tikai lielajiem,,, piedod, bet bik smieklīgi ! :)
Bet, ja pa normālo, tad var izmantot pat Fišfinderi no aļika,, ja rezultāts vienāds, kāpēc maksāt vairāk, kā tskandēja vecā reklāma !!! :)
Sams pat no pano nebaidaas, poh taas frekvences domaaju
2.jūlijs 2022, 17:25 | links
 
91 kg tāds nopietns kukainis:)

Rakstā .

,,Madonietis Jānis vairākkārt mēģinājis izvilkt saldūdens zivi - samu. 26. jūnijā ar piekto reiz vīrietim izdevies no Daugavas izvilkt lielo lomu, vēsta raidījums "Bez Tabu".

Pat vairākas reizes mēģinājis:)
Leģenda stāsta, ka zem Rīgas hesa slūžām tādu monstru esot vairumā. Guļot uz grunts un tik pākstis virina, barību straume atnes , nav jāiespringst tās meklējumos. Šo esot novērojuši ūdenslīdēji , kas veic remontdarbus .
Kā Jums šķiet ? Šie zvēri varētu tādā vidē dzīvot , kur visu laiku tāds stresiņš.

https://www.apollo.lv/7557783/video-iedzivotajs-no-daugavas-izcel-samu-kas-sver-91-kilogramu
5.jūlijs 2022, 08:50 | links
 
Man te viens bivalijs samenieks vispār ar veco eagle eholoti nesliktus samus velk

svens76, 2.jūlijs 2022, 11:48


Es arī ar "veco" Eagle darbojos, 15+ gadi, FishEasy 250. Atslēgas vārds - EASY, vienkārši :)

Normāls verķis, 2 stari 60 un 120 grādi, bliež līdz 300m dziļumam (arī Norvēģijai der). Pilnīgi pietiekams, lai redzētu, ka sams ceļas, vai dziļuma kanti atrastu. Un galvenais ekonomisks un DZĪVELĪGS...

Tādus līdzīgus ikviens eholotu kantoris piedāvā līdz 200eur cenā. Ok, tikko gribās GPS kartes, lai nav ar vienu aci eholotā, ar otru telefonā jālūr, tā uzreiz cipars klāt.

Atraiss te jautāja minimumu ko vajag - IMHO vajag lielu ekrānu (zem 4" nemaz neskaties) un dažādus režīmus, frekvences. GPS un spēja nolādēt kartes ir vērtīga.
5.jūlijs 2022, 09:13 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager