Sami

Un tos kuri grib zivi apēst,jeb kā Dāvis saka zivju bendes vispār nelaist pie ūdens!:)

Willy, 6.septembris 2023, 13:41


Nekad neesmu nopēlis tos, kas paņem vakariņām saprāta robežās, pats ar daru dažreiz tā, bet trofejas laižu vaļā un uzskatu, ka trofejas jāsaudzē!
Pats absolūti lielāko vairumu noķerto zivju atlaižu!

Willy, bet Tu šodien nokāvi 1,01m vai ne?
6.septembris 2023, 15:04 | links
 
Chera [6.sep]: Labrīt kungi! Cerams netikšu nomētāts ar akmeņiem par savu jautājumu, bet... sakiet lūdzu kurš būtu tas gada mēnesis, kad vairs nav jēga censties samus ķert no krasta ? Runa ir tieši par daugavu.

Pieredze jāsaka man ir skaudra tā kā "āķis lūpā" ar šo hobiju parādījās vien nesen un nu gribas pakāpties soli augstāk par brekšu ķerstīšanu, bet vai nav jau nedaudz par vēlu šajā gadā ?

Paldies!
Septembris ir diezgan rezultatīvs uz samu, pirms ziemas guļas tas tagad intensīvi uzēdīs
6.septembris 2023, 15:52 | links
 
Davis-Di [6.sep]: Un tos kuri grib zivi apēst,jeb kā Dāvis saka zivju bendes vispār nelaist pie ūdens!:)

Willy, 6.septembris 2023, 13:41

Nekad neesmu nopēlis tos, kas paņem vakariņām saprāta robežās, pats ar daru dažreiz tā, bet trofejas laižu vaļā un uzskatu, ka trofejas jāsaudzē!
Pats absolūti lielāko vairumu noķerto zivju atlaižu!

Willy, bet Tu šodien nokāvi 1,01m vai ne?

Tu savus uzskatus vienriez iebāz pateikt kur!?...es noķēru vienu mēra zivi un aizbraucu mājās!
6.septembris 2023, 17:19 | links
 
Tu savus uzskatus vienriez iebāz pateikt kur!?...es noķēru vienu mēra zivi un aizbraucu mājās!

Willy, 6.septembris 2023, 17:19


Tad nečīksti, ka pat upē vienās un tai pašās vietās copējot resurss krītas!
6.septembris 2023, 17:42 | links
 
Davis-Di [6.sep]: Tu savus uzskatus vienriez iebāz pateikt kur!?...es noķēru vienu mēra zivi un aizbraucu mājās!

Willy, 6.septembris 2023, 17:19

Tad nečīksti, ka pat upē vienās un tai pašās vietās copējot resurss krītas!
kādreiz aktīvi harpunēju. kā vienu līdaku novāc, tā pēc pāris dienām vietā cita. 100% pierādās tas
6.septembris 2023, 17:46 | links
 
Davis-Di [6.sep]: Tu savus uzskatus vienriez iebāz pateikt kur!?...es noķēru vienu mēra zivi un aizbraucu mājās!

Willy, 6.septembris 2023, 17:19

Tad nečīksti, ka pat upē vienās un tai pašās vietās copējot resurss krītas!

Nekas tur nekrītas!vienīgi ja kāds c&r spečuku mākslas darbs uzpeld!!...manējā šodienas arī būtu ar vēderu gaisā!...un neko es nečīkstu!
6.septembris 2023, 17:52 | links
 
Davis-Di [6.sep]: Tu savus uzskatus vienriez iebāz pateikt kur!?...es noķēru vienu mēra zivi un aizbraucu mājās!

Willy, 6.septembris 2023, 17:19

Tad nečīksti, ka pat upē vienās un tai pašās vietās copējot resurss krītas!
OMG večuk tev skauž ka viņš velk "Tavas" līdakas un čurkstina uz pannas?

Ko viņš tur var izķert ar to savu pūsli un gumijas ļurlaku, atdziesti. :)

Viņam garšo ēst, tev negaršo, nu lai tā paliek!
6.septembris 2023, 18:05 | links
 
Willy [6.sep]: Davis-Di [31m]: Tu savus uzskatus vienriez iebāz pateikt kur!?...es noķēru vienu mēra zivi un aizbraucu mājās!

Willy, 6.septembris 2023, 17:19

Tad nečīksti, ka pat upē vienās un tai pašās vietās copējot resurss krītas!Nekas tur nekrītas!vienīgi ja kāds c&r spečuku mākslas darbs uzpeld!!...manējā šodienas arī būtu ar vēderu gaisā!...un neko es nečīkstu!
jā , daudzi vèl amatieri tanì jomà...
6.septembris 2023, 18:14 | links
 
Davis-Di [37m]: Tu savus uzskatus vienriez iebāz pateikt kur!?...es noķēru vienu mēra zivi un aizbraucu mājās!

Willy, 6.septembris 2023, 17:19

Tad nečīksti, ka pat upē vienās un tai pašās vietās copējot resurss krītas!Nekas tur nekrītas!vienīgi ja kāds c&r spečuku mākslas darbs uzpeld!!...manējā šodienas arī būtu ar vēderu gaisā!...un neko es nečīkstu!

Willy, 6.septembris 2023, 17:52


Cik daudz tādas esi redzējis regulāri copējot, papildus iespējams ar mānekli mutē un nav nemaz C&R neveiksmīgs mēģinājums, cik atceros tad teici, ka mutē neieskatījies! Pat nerunājot, ka tādas mammas arī var dabīgā nāvē aiziet!
Jebkurā gadījumā no pannas neviena nav aizpeldējusi, bet piekopjot C&R lielākā daļa izdzīvo!
6.septembris 2023, 18:23 | links
 
Rajonā baumo, ka līdz 100kg sama gaļas, jebkurā brīdī varot dabūt, visiem uzpircējiem saldētavas pilnas, neesot, kas uzpērk vairs.. Nu re, lieta atrisināta :D
6.septembris 2023, 18:37 | links
 
Martins....B [6.sep]: Rajonā baumo, ka līdz 100kg sama gaļas, jebkurā brīdī varot dabūt, visiem uzpircējiem saldētavas pilnas, neesot, kas uzpērk vairs.. Nu re, lieta atrisināta :D
jà, uz to jau iet:)))
6.septembris 2023, 18:40 | links
 
Martins....B [6.sep]: Rajonā baumo, ka līdz 100kg sama gaļas, jebkurā brīdī varot dabūt, visiem uzpircējiem saldētavas pilnas, neesot, kas uzpērk vairs.. Nu re, lieta atrisināta :D
baumo, ka tos bomārus drīz iekaustīs...bet gan jau tikai baumas:)
6.septembris 2023, 18:54 | links
 
Ja restorāni vairs neiepērk tas ir viens un protams labi.
Bet tie zivju žāvētāji, kas par tirgiem un gadatirgiem braukā gan jau ilgi vēl savu rūpalu piekops, jo kontrole ir zema!
6.septembris 2023, 19:00 | links
 
Davis-Di [6.sep]: Ja restorāni vairs neiepērk tas ir viens un protams labi.
Bet tie zivju žāvētāji, kas par tirgiem un gadatirgiem braukā gan jau ilgi vēl savu rūpalu piekops, jo kontrole ir zema!
ferma ar vairs nereklamējas...
6.septembris 2023, 19:13 | links
 
svens76 [6.sep]: Willy [17:52]: Davis-Di [31m]: Tu savus uzskatus vienriez iebāz pateikt kur!?...es noķēru vienu mēra zivi un aizbraucu mājās!

Willy, 6.septembris 2023, 17:19

Tad nečīksti, ka pat upē vienās un tai pašās vietās copējot resurss krītas!Nekas tur nekrītas!vienīgi ja kāds c&r spečuku mākslas darbs uzpeld!!...manējā šodienas arī būtu ar vēderu gaisā!...un neko es nečīkstu!jā , daudzi vèl amatieri tanì jomà...
Dāvis visus izdresēs!:)....tikai kad kāds jāuzslavē kā Pinky kurš palaida 120cm!klusums!:)laikam jau vienk.skaudìgs tips!
6.septembris 2023, 19:17 | links
 
Dāvis visus izdresēs!:)....tikai kad kāds jāuzslavē kā Pinky kurš palaida 120cm!klusums!:)laikam jau vienk.skaudìgs tips!

Willy, 6.septembris 2023, 19:17


Nezināju, ka tu tik nopietni seko manām aktivitātēm, pats pat nebiju piefiksējis, bet mēs arī ar Pinky neesam pazīstami!
Man tagad laikam jājūtas pagodinātam :D

Jebkurā gadījumā man tai laikā bija arbūzi bija priekšplānā!
6.septembris 2023, 19:37 | links
 
Davis-Di [6.sep]: Dāvis visus izdresēs!:)....tikai kad kāds jāuzslavē kā Pinky kurš palaida 120cm!klusums!:)laikam jau vienk.skaudìgs tips!

Willy, 6.septembris 2023, 19:17

Nezināju, ka tu tik nopietni seko manām aktivitātēm, pats pat nebiju piefiksējis, bet mēs arī ar Pinky neesam pazīstami!
Man tagad laikam jājūtas pagodinātam :D

Jebkurā gadījumā man tai laikā bija arbūzi bija priekšplānā!
Atkal melo!:)))...visu Tu redzi un visu zini!:DDD
6.septembris 2023, 19:40 | links
 
Maikls24 [6.sep]: Davis-Di [6m]: Dāvis visus izdresēs!:)....tikai kad kāds jāuzslavē kā Pinky kurš palaida 120cm!klusums!:)laikam jau vienk.skaudìgs tips!

Willy, 6.septembris 2023, 19:17

Nezināju, ka tu tik nopietni seko manām aktivitātēm, pats pat nebiju piefiksējis, bet mēs arī ar Pinky neesam pazīstami!
Man tagad laikam jājūtas pagodinātam :D

Jebkurā gadījumā man tai laikā bija arbūzi bija priekšplānā!Atkal melo!:)))...visu Tu redzi un visu zini!:DDD
Vo,vo...pats kā arbūzss!:))
6.septembris 2023, 19:45 | links
 
Davis-Di [6m]: Dāvis visus izdresēs!:)....tikai kad kāds jāuzslavē kā Pinky kurš palaida 120cm!klusums!:)laikam jau vienk.skaudìgs tips!

Willy, 6.septembris 2023, 19:17

Nezināju, ka tu tik nopietni seko manām aktivitātēm, pats pat nebiju piefiksējis, bet mēs arī ar Pinky neesam pazīstami!
Man tagad laikam jājūtas pagodinātam :D

Jebkurā gadījumā man tai laikā bija arbūzi bija priekšplānā!Atkal melo!:)))...visu Tu redzi un visu zini!:DDD

Maikls24, 6.septembris 2023, 19:40


Tieši ko meloju:
Tas ka nebiju Pinky apsveicis vai to ka Ķengura kungs man cītīgi seko? Vai varbūt to, ka man arbūzu ražas pīķis tai laikā?
6.septembris 2023, 19:45 | links
 
Palasot komentārus, var pārsmieties par copes biedru cīniņiem...:)) Sākās ar samiem, tad aizgāja līdakas, un beidzās ar arbūziem...:))
7.septembris 2023, 20:49 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager