Sami

Esiet tik laipni un nestājieties kvokot virs gruntenēm. Tas par sestdienas kvokotājiem Rīgas HES akvatorijā. Varētu padomāt, ka tai peļķē maz vietas.
11.augusts 2014, 20:48 | links
 
rigas hes
11.augusts 2014, 19:53 | links
 
daksa
Par kuru baseinu šis stāsts?
11.augusts 2014, 19:50 | links
 
sestdie pa 4 stundam 3 gabali visi no pus udens svetdien 00
11.augusts 2014, 19:24 | links
 
KasparsZ
Es gan teiktu, ka tie visdrīzāk ir asari vai labākajā gadījumā mazie zandartiņi bet ne sami.
11.augusts 2014, 15:40 | links
 
Tā sami smejas par kvokotājiem-amatieriem!

http://failiem.lv/u/cvrymkz?k=4e8a6053
11.augusts 2014, 11:11 | links
 
Reims
Tas viss ir tikai loģiski, kā Mārupes gurķis :)
Ja bedrē dzīvo (pieņemsim) 2 sami un sezonas laikā no tās izcopē divās reizēs, katru reizi pa vienam, cik samu paliek bedrē ???
Lūk jums arī atbilde uz tik sasapējušo jautājumu.
Līdz ar to gan izmēra ziņā tie paliek mazāki, gan skaita ziņā. Un nekā pārdabiska. Nākošajā sezonā tur iemitināsies atkal cits pāris un viss sāksies no gala.
Tādas ir manas domas.
8.augusts 2014, 13:08 | links
 
Es kvokoju jau desmit gadus vismaz , varu tikai padalīties ar domām:Kādreiz manā bedrītē nebij neviena kvokotāja , un sami gan cēlās gan ķērās .Arī velcētāju nebij . Bet tad tā kļuva par modes lietiņu un ar katru gadu rezultāti kļūst sūdīgāki .Lielu daļu samu nosmeļ velcētāji , kas augām dienām zēģelē samam pār galvu .Pāri palikušajiem atsit smadzenes kvokotāju bari. Esmu novērojis ,ka tieši naktī zivis drusku nomierinās un ir drošākas.Spriežot pēc tā ,ka uz gruntenēm pat mazie samiņi piesakās reti,es domāju ,ka viņu ir palicis krietni mazāk.Un kāds tur brīnums nārsta laikā lieguma nekāda nav , maisā bāž visu kas laivā dabūts .Pēc principa dabā izdzīvo stiprākais.
8.augusts 2014, 09:40 | links
 
apelsins
Visādi brīnumi notiek bet parasti ir tā, ka pa ,,gaisu" skrien līdz 21 00 vakarā un ap 24 lien uz krastu vai gar zālēm, tad sākas grunteņotāju laiks. Līdzīgs stāsts ir ar lielajām līdakām, tās arī medī pa nakti, kad ēsmas zivs ir nekustīga. Lielie netērē savu laiku un enerģiju lai vāktu ,,drupatas" vai skraidītu pakaļ sīkaļām. Laikam lepnums neļauj :)
8.augusts 2014, 00:20 | links
 
kadmijs
Jūs veči pārāk platiem soļiem ejiet uz priekšu. Es domāju, šī foruma ietvaros.
Es visu saprotu un ļoti labi apzinos, ko runāt, ko prasīt un kas ir katra personīgā interese. Šeit mums arī domas sāka dalīties. Es taču neprasīju kur konkrēti jūs braucat, pa kādiem dziļumiem strādājat un ar kādu metodi pie lielajiem tiekat. Cik es zinu, samus ķer ar vismaz piecām atšķirīgām (legālām) metodēm, par murdiem un tīkliem un harpūnām nerunājot, no kurām divas dēvē par kvokošanu. Patiesībā tai otrai ar kvokošanu ir maz sakara, jo tur ir daudz līdzības, tikai tie kas tā strādā, paši to nenojauš, ka kvoka faktors tur vairs ņe pričom.
Bet mēs sākām tīt sarunu tieši par samu kvokošanu.
Būtu labi, ja varētu vienlaicīgi uzprasīt visiem tiem, kuri tieši kvoko, cik no viņiem ir pacēluši (tieši pacēluši nevis uz haļavu noķēruši) samus no 10kg un uz augšu kvokojot. Domāju, ka uz vienas rokas pirkstiem tos varētu saskaitīt. Un arī tikai pateicoties tam, ka īstajā laikā, atradies īstajā vietā.
Kas attiecas par ,,slepenajām" vietām.
Vai tev liekas, ka uz Daugavas tu vari kautkur noslēpties ar laivu, pie kam, ja zināms laiks ir jāpavada vienā vietā. Neaizmirsīsim par ko iet runa, par kvokošanu lai noķertu samu virs 10 kg. Un vai tu personīgi esi dzirdējis ka uz Daugavas kāds kvokotu pa nakti ?
Par to jau būtībā tas strīds arī izcēlās.
Mēs runājam itkā par vienu un to pašu bet patiesībā strādājam ar pilnigi atšķirīgām metodēm.

veliks, 7.augusts 2014, 23:48


Man lielākais Latvijā 1.90 m uz 6-7 m nostājās, pielaidu pie deguna naktstārpus un paņēma. Strīpa likās max 10 kg.
Par nakti, viens tumsā liels 2x ņēma uz 2-3 m. Pārāk ātri es muļķis piecirtu. Parasti tumsā nekā..
8.augusts 2014, 00:02 | links
 
kadmijs
Jūs veči pārāk platiem soļiem ejiet uz priekšu. Es domāju, šī foruma ietvaros.
Es visu saprotu un ļoti labi apzinos, ko runāt, ko prasīt un kas ir katra personīgā interese. Šeit mums arī domas sāka dalīties. Es taču neprasīju kur konkrēti jūs braucat, pa kādiem dziļumiem strādājat un ar kādu metodi pie lielajiem tiekat. Cik es zinu, samus ķer ar vismaz piecām atšķirīgām (legālām) metodēm, par murdiem un tīkliem un harpūnām nerunājot, no kurām divas dēvē par kvokošanu. Patiesībā tai otrai ar kvokošanu ir maz sakara, jo tur ir daudz līdzības, tikai tie kas tā strādā, paši to nenojauš, ka kvoka faktors tur vairs ņe pričom.
Bet mēs sākām tīt sarunu tieši par samu kvokošanu.
Būtu labi, ja varētu vienlaicīgi uzprasīt visiem tiem, kuri tieši kvoko, cik no viņiem ir pacēluši (tieši pacēluši nevis uz haļavu noķēruši) samus no 10kg un uz augšu kvokojot. Domāju, ka uz vienas rokas pirkstiem tos varētu saskaitīt. Un arī tikai pateicoties tam, ka īstajā laikā, atradies īstajā vietā.
Kas attiecas par ,,slepenajām" vietām.
Vai tev liekas, ka uz Daugavas tu vari kautkur noslēpties ar laivu, pie kam, ja zināms laiks ir jāpavada vienā vietā. Neaizmirsīsim par ko iet runa, par kvokošanu lai noķertu samu virs 10 kg. Un vai tu personīgi esi dzirdējis ka uz Daugavas kāds kvokotu pa nakti ?
Par to jau būtībā tas strīds arī izcēlās.
Mēs runājam itkā par vienu un to pašu bet patiesībā strādājam ar pilnigi atšķirīgām metodēm.
7.augusts 2014, 23:48 | links
 
Bļac, cik var liekuļot, M.! - Peipja asari, Vitkopu karpas vannā, zandartu kiliņi Lielupē, spāre turpat Lielupē utt.
Tu tiešām māki atkost procesu un ķer ekselenti, bet tā lielummānija gruzī.. Davaj tuvāk pie Tautas, kas tevi ievēlēja tajā īpašajā amatā
7.augusts 2014, 23:18 | links
 
Cūku,vai briedi mednieki arī velk pa zemi!!!! Kur ir cieņa pret ruksi???
7.augusts 2014, 11:10 | links
 
Vienīgais un pareizais viedoklis ir tikai "virsaitim".
"Virsaitis" kārtējo reizi muld acīs skatīdamies.Piemērs tam:muld pat to,ka viņam ar niku "Pīckotājs" nav bijis
nekāda sakara.Vēsturi neizmainīsiet.
Esiet modri.Samelojot sīkumos,samelos ari nopietnākās lietās.
7.augusts 2014, 10:37 | links
 
Manuprāt cieņa ir tikai vienā izpausmē - atlaid pretinieku atpakaļ stihijā! A ja vakariņām, tad tā cieņa tāda nosacīta ...
7.augusts 2014, 09:34 | links
 
Ak jā... mazliet skumji bija redzēt vakar kā ~30nieka līķi aizvilka pa zemi bez jebkādas cieņas par pretinieku. Tā čista gaļinieciski...

V.S.O.P., 7.augusts 2014, 08:45


Ziniet, ir tāda dziesma - cik stulbi ir nosist gulbi un vēl stulbāk, kad vēlāk žēl ....

Kāda cieņa vai necieņa? Sākumā ar mietu pa galvu un tad sākas cieņa .... A ja urlas ķengaragā sākumā cilvēkam atdauzīs iekšas, tad smuki noslaucīs asinis un nofočēsies ar trofeju ... neko pārmest - cilvēki cieņu izrāda :D nu tas tā jokam ;)
7.augusts 2014, 09:31 | links
 
Veliks.

Nedalās ar tehniku un zināšanām lielākoties dēļ tā, ko Raihs saka, lielākā daļa info klusiņām dod tālāk, tālāk tā nonāk pie negausīgiem, nepiesātināmiem gaļiniekiem. Finālā visai drīz gan tavas, gan citu izkoptas vietas ir izjātas.

Nevajag dusmot uz tiem kas nedalās, vienkārši LV nav tik daudz ūdeņu, lai pietiktu gan normālajam copmanim, gan gaļiniekam, tāpēc pēc iespējas vieglāku risinājumu pasniegt uz paplātes kā tikt pie kārotā, ir gandrīz spriedums gadu garumos konkrētajai vietai.

Nekā personīga, bet stāsts iz pieredzes.

kadmijs, 7.augusts 2014, 09:27


Pilnīga patiesība. Sami šim ir spilgts piemērs.
7.augusts 2014, 09:30 | links
 
Veliks.

Nedalās ar tehniku un zināšanām lielākoties dēļ tā, ko Raihs saka, lielākā daļa info klusiņām dod tālāk, tālāk tā nonāk pie negausīgiem, nepiesātināmiem gaļiniekiem. Finālā visai drīz gan tavas, gan citu izkoptas vietas ir izjātas.

Nevajag dusmot uz tiem kas nedalās, vienkārši LV nav tik daudz ūdeņu, lai pietiktu gan normālajam copmanim, gan gaļiniekam, tāpēc pēc iespējas vieglāku risinājumu pasniegt uz paplātes kā tikt pie kārotā, ir gandrīz spriedums gadu garumos konkrētajai vietai.

Nekā personīga, bet stāsts iz pieredzes.
7.augusts 2014, 09:27 | links
 
Ja kāds vēl nezin, tad muldoņa pīckotājs tagad uzdodās par "makšķernieku virsaiti".

Brize, 7.augusts 2014, 04:30


Ko tik cilvēks neizgudro, kad miegs nenāk.

Akmentiņš labi aprakstīja šo nedaudzo nīdēju shēmu pie kārtējām ķengām. Arī pats tu brīze atzīsti, ka nīsti tāpēc, ka nīsti un viss. Nav svarīga tēma, svarīgi ir nīst. Slēpties aiz neta un nīst... man šķiet skumjš tavs stāsts...

Bet padsmitnieks vakar labs bija, astīte vēl gaida šodienas vakariņas :)

Ak jā... mazliet skumji bija redzēt vakar kā ~30nieka līķi aizvilka pa zemi bez jebkādas cieņas par pretinieku. Tā čista gaļinieciski...
7.augusts 2014, 08:45 | links
 
Ja kāds vēl nezin, tad muldoņa pīckotājs tagad uzdodās par "makšķernieku virsaiti".
7.augusts 2014, 04:30 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager