Sami

Ri4i20
Iesācēju faktors ir piedzīvots arī :) Bet arī tas ir daļa no pieredzes.
6.augusts 2014, 23:34 | links
 
daddy_j
par laimi sami nav tikai "sadauzītajā Daugavā" :)

Tas labi ka ir vēl kautkur citur arī, gan jau pienāks kārta arī tiem :)
Bet es veltīšu savu laiku Daugavai. Patiesībā vina ir tik liela un neizzinata (zivju ziņā) kad cilvēka mūžs ir par isu lai vismaz vienu posmu no ta visa apgutu. Mums ir 3 baseini un ieteka jūrā, katrs no tiem ir tik atsķirīgs, ka lai cik tu pats sev neliktos profesionāls, iebraucot citā basenā aplauzīsies kā puika.
6.augusts 2014, 23:31 | links
 
Velik
Tiesi taa!!
par to ir jaarunaa, jaaieklaisaas arii citu pieredzee, iipasi Daugavaa, kur stipru nospiedomu atstaaj hesi!
Tikai runaat par to vajag ar ,,vienliidziigiem", nevis sajaa vai iepriekseejaa gadaa sakuushajiem-tiem taapat veicas labaak....:D
6.augusts 2014, 23:30 | links
 
usis
Protams, ka nevar nevienu piespiest to darīt un arī uzbāsties ar to, ka kautko no tā tomēr saproti arī ir otra galējība, jo katra diena ir savādāka gan zem ūdens, gan krastā.
Bet kā tu domā ? Vai nebūtu forši, kad ir kāds tavā paziņu lokā, kurš to pieprot un zina ko dara, kāpēc to dara tieši tā un to ko ir apguvis pa daudzajiem gadiem vienkarši bez savtīgiem nolūkiem pastastītu un parādītu tev, kā mēs tēvi to cenšamies iemācīt un ierādīt saviem bērniem.
Cik daudz lieku problēmu atkristu un nevajadzigu diskusiju un pārpratumu.
6.augusts 2014, 23:19 | links
 
bet tā pa īstam jau ieurķējās lietās tikai daži, un nav šamiem pienākums savus sviedrus ne par X.O. ne lētākām dzirām dalīt:)

usis, 6.augusts 2014, 22:59

Viens otrs pārdotos arī par V.S.O.P. (niku spēle) :)))
Redz,nav jau žēl-ne čomam,ne vienkārši svešam foruma dalībniekam,bet es pateikšu vienam,tas "pa noslēpumam" pateiks diviem(protams,tikai labākajiem čomiem,kuri māk muti turēt),tie pateiks vēl diviem(katrs) Matemātikā tā saucas ģeometriskā progresija-copē tas saucas "piz*ec" visam-darbam,meklējumiem,laikam,utt. Jo zivs jau ar nav muļķe-pēc gada viņa vairs nereaģēs uz masovku. Kvoks ir spilgts piemērs.
Personiski es zinu pāris copes paņēmienus,kurus bez dažiem cilvēkiem pie mums nezin nekur citur pasaulē (ideja Made in Latvia,starp citu) Rezultāti,protams,lieliski. Bet tas tikai tik ilgi,kamēr kāds neizpļurkstēsies.
6.augusts 2014, 23:10 | links
 
Ri4i20
Pilnigi piekrītu. Un tad, kad tu esi jau zināmu limeni sasniedzis, tad tās zināšanas ar kurām kāds amata brālis padalās no personīgās pieredzes ir vairāk vērtas kā svētie raksti.
6.augusts 2014, 23:09 | links
 
raihs
Nav jau gluži tā,ka es kristu izmisumā dēļ tā, ka man neviens neko nestāsta. Es esmu pēc dabas pietiekoši radošs un apveltīts ar neizmērojamu pacietību. Tieši šī iezīme ir nepieciešama lai sāktu runāt par samu ķeršanu ar kvoka metodi.
Bet es nekādi nevaru piekrist viedoklim, kad ar elementārām zināšanām nav japadalās. Tieši tur jau ir tā atslēga, kad mums vairāk ir to, kas to dara nepareizi, paši neko nenoķer un perspektīvas vietas aiznem. Un galigi nepareizs ir viedoklis, ka ar kvokošanu var sadauzīt Daugavu.
Tad jau pieņemot to, ka tiko esi kādai vietai parslīdējis pāri un neko nenoķēris, pārbraucot ar apli un laižoties otreiz tur pāri, arī vajadzētu būt tā, ka tur neko pacelt vairs neizdodas. Bet tā diemžēl nav un to es varu apgalvot ar 100% pārliecību, jo tā ir viena no daudzajām ķeršanas sastāvdaļām. Ir jātic tam ko rāda eholots un jabūt pārliecinātam par to, ko tu dari, kāpēc tu tā dari un rezultāti neizpaliks.
6.augusts 2014, 23:05 | links
 
bet tā pa īstam jau ieurķējās lietās tikai daži, un nav šamiem pienākums savus sviedrus ne par X.O. ne lētākām dzirām dalīt:)
6.augusts 2014, 22:59 | links
 
Velik
Es kad tikko saaku plunkskinaat arii griezos forumaa peec ,,paliidziibas", kur tiku vienkaarsi ,,atspaardiits" un atbildes uz jautaajumiem taa arii nesaneemu.....
Ir tomeer dazas lietas kuras nevar ieskaidrot, bet pasam taas jaasaprot, tikai sapratiis to peec paaris gadiem...Un ne visiem pietiks pacietiibas(nerunasim par materiaalo staavokli) guleet masiinaa, taisiit entos bezjeedziigos kvokus, treneeties uudenii iebrienot liidz ,,saimnieciibai"
Nevar to taa paskaidrot, pashiem ir jaaizjuut...
Tapeec jau neviens un neko nesaka.
Tas aptuvenais kopskats par copi atnaak tikai peec vairaakiem gadiem....
6.augusts 2014, 22:51 | links
 
nē. cilvēks aizgāja un nevēlējās, lai viņu traucē. respect :)

daddy_j, 6.augusts 2014, 22:37

Naivais!!!:) Nosūtīšu Tev PM:)))
6.augusts 2014, 22:43 | links
 
veliks
Nesaprotu,kā var dusmoties uz to,ka Tev neviens neko nestāsta? Un pareizi dara,jo nedrīkst stāstīt-jo pēc gada visi tā darīs un būs atkal jāmeklē citi sama apčakarēšanas veidi. Un kurš gan cits dabūs meklēt tos citus veidus,ja ne tie paši ,kas izpļāpājušies?:) Jo tie,kas dzīvo tikai uz tā rēķina,ka viņam kaut ko izstāstīs un tad viņš ķers,nekad neko novatorisku nedarīs. Personiski es nekad neapavainojos pat uz vislabākajiem paziņām,ja kaut ko neizstāsta(tas gan attiecas uz lašu copi),jo ļoti labi saprotu,ka salīdzinot ar copmaņu "interneta" ātrumu optiskais internets atpūšas.
Meklē pats,atrodi,kaifo par savu uzvaru un turi muti-tā ir viena no veiksmīgas samu copes noslēpumu atslēgām:)
6.augusts 2014, 22:42 | links
 
nē. cilvēks aizgāja un nevēlējās, lai viņu traucē. respect :)
6.augusts 2014, 22:37 | links
 
daddy_i
Starp citu-vai Tu tiešām nezini, zem kāda nika slēpjas "Piickotaajs" šajā forumā?:)
6.augusts 2014, 22:35 | links
 
velik. par laimi sami nav tikai "sadauzītajā Daugavā" :)
6.augusts 2014, 22:28 | links
 
Ri4i20
Un kā pats redzi, tas notiek katru reizi un no gada uz gadu paliek aizvien vairāk to gribētāju plunkšķināt un da jebko bet noķert.
Taču nav neviena, kas varētu kautkā organizēti vai izņēmuma kārtā kaut vai par maksu apstāstīt kā to pareizi dara, kāpēc to dara tā un ne savādāk un pamatot ar uzskatāmiem piemēriem.
Par to jau ir tas krenķis.
Nu jau praktiski regulāri dzirdi pārmetuma formā izteiktus komentārus par to, ka visa Daugava ir sadauzīta, copmaņu(plunkšķinātāju) ka biezs bet tai pat laikā tiko kāda diskusija par to paceļas, labi ātri to vajag norakt līdz saknei lai tikai neviens neuzzina par to kas un kā ir jādara.
Tāda diemžēl ir Latviešu mentalitāte.Krievi vismaz pamanās ar to naudu nopelnīt (uz citu nezināšanu) bet mēs pat tik daudz neprotam un arī negribam.
6.augusts 2014, 22:27 | links
 
lieta tāda, ka mainās tā samu cope LV. 10 gadi atpakaļ, kad sāku kvokot viss bija pavisam savādāk. Paldies zive.lv nikam "Piickotaajs" ļoti daudz ko iemācīja, protams, vajadzēja viņu saprast no pusvārda, jo gari viņš nerunāja, bet ko pateica, tas strādāja. 5 gadi atpakaļ, likās samu noķert nav problēmu, labi, visi zem 10 kilo, bet tomēr...un tad parādījās kvokotāju ordas un man interese noplaka... ja 2-3x gadā iebrauc, tad skaidrs, ka nekādu izcilo rezultātu nebūs...

arī tehnika sāk spēlēt savu lomu, ja perspektīva samu vieta ir 30-40km no ielaišanās vietas (tāpēc, ka tur tuvāk NAV kur ielaisties), tad man ar mazo motorīti un 10km/h tā vieta ir nesasniedzama...

tāpēc pēdējos gados adrenalīnu dabūju kaut no tā, ka kautkas normāls paceļas, bet zivis ēšanai ieķeru norvēģijā, nobraucot tik pa zemi, cik viens otrs pa ūdeņiem :)
6.augusts 2014, 22:23 | links
 
pirms dažām dienām satiku, iespējams, da nekurnekasnamaznecaļas teica, bet tas kārnais bij burvīgs- katru bedres iemītnieku sauca vārdā, pus upe skanēja, pired usatij opjatj najebal, tie maigākie:)
a kvokoja rāmi- trīs plunkšķi, lūr eholotē, tad vēl pāris, paairē biku nost , atkal tāds ritms, tad pusminūte matj perematj un uz nākošo bedri, tad pret straumi velcējot uz augšu, tad varēja lamāties nepārtraukti:)

usis, 6.augusts 2014, 22:15

Bet varbūt viņam uz to "maķ-peremaķ" tie sami arī ceļas?:)))
6.augusts 2014, 22:21 | links
 
pirms dažām dienām satiku, iespējams, da nekurnekasnamaznecaļas teica, bet tas kārnais bij burvīgs- katru bedres iemītnieku sauca vārdā, pus upe skanēja, pired usatij opjatj najebal, tie maigākie:)
a kvokoja rāmi- trīs plunkšķi, lūr eholotē, tad vēl pāris, paairē biku nost , atkal tāds ritms, tad pusminūte matj perematj un uz nākošo bedri, tad pret straumi velcējot uz augšu, tad varēja lamāties nepārtraukti:)
6.augusts 2014, 22:15 | links
 
raihs
Uz reiz var redzēt jau pēc pāris teikumiem, ka tu kautko vismaz saproti no tā visa un runā par ģēlu.
Un arī par kvoku es pilnigi piekrītu. Lai ķertu mērķtiecīgi tikai lielos, ir citas metodes. Un ne obligāti naktī, tas elementāri notiek arī pa dienu.
Un kvoks kā tāds nebūt nav jāuztver kā galvenā un vienīgā sastāvdaļa lai noķertu samu. Tā ir tikai viena no daudzajām lietām, kuras koplietojot un pareizi darbinot var iegūt kāroto rezultātu. Kvoks manuprāt ir šobrīd stipri vien parvērtēts un komercializēts, lai uz to pelnītu naudu. Nu tas ,,akmentiņš" vairāk uz krievijas samu N tajiem guru attiecas. Paskatoties uz to kādām metodēm tie ķer tos lielos, nu kvoks tur nav pat otrajā plānā bet vēl zemāk.
6.augusts 2014, 22:15 | links
 
pamatiigie plukskji ir visaa Daugavaa no kuriem es pat pamodos-kur veel skalaak, bet ka nevelk ta i nevelk tos lielos:)
6.augusts 2014, 22:11 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager