Sami

gintsgg
:) Tātad tu jau esi lasijis ,,kodeksa" noteikumus ???
Varbūt vari publiskot, kur ar to saturu var iepazīties tuvāk ?:)
Pagaidām man zināmie noteikumi ir tikai tie, kas ir vispārējos Latvijas Makšķerēšanas noteikumi - Likumi.lv publiskotā informācija un tur nekas tāds nav atrodams. Tā ka iznāk, kaut kādas man nezināmas pretrunas.
6.augusts 2014, 07:34 | links
 
Velik , Tev nav taisnība , kodeksā gruntenes vispār nav pieminētas , tātad nav aizliegtas un kā zināms , kas nav aizliegts , tas ir atļauts , un donačnikiem vispār nekādu kodeksu nav , galvenais neizmantot kvoku . Un vispār par mani kā donačniku , virsaitim nav nekādas teikšanas , kad iemācīšos strādāt ar kvoku , tad gan būs jāzortē tos divdesmitniekus , varbūt pat pēc krāsas .

Raih , šutka ta šutka , bet pajautā Ķegumietim cik es ceturtdien zemmērus atlaidu , Viņam pat atlaišanas bildes ir , un visi kā viens 48 cm , tādus nav vērts paturēt , tur vispār nekā nav , jā nu vienīgi zivju zupu vārīt , bet man tā ne visai garšo .
6.augusts 2014, 01:51 | links
 
raihs
Ja nav mērs, tad vēl puse bēdas, lielākā problēma sākas tad, kad trāpas tas ,,kodeksnieks".
Mūsu lētajos pūšļos nemaz nav tik daudz vietas kur tos ievilkt. Tak što jāpērk kuteri, ar to tikai lielos var sākt vilkt :)
6.augusts 2014, 00:55 | links
 
gintsgg
Ieprieksējais komentārs bija domāts tev :))
6.augusts 2014, 00:51 | links
 
Tavas aktivitātes noiet pretrunā ar ,,samu kodeksu", :))
No vakardienas sākot ir jāķer tikai sākot no 10 lidz 20 kg sami, visus pārējos jālaiž vaļā, tāds ir likums (kodeks), ko izdomāja cienīts kungs V.S.O.P..
Tikai viņam vairs nav laika mums ,,iesacējiem" paskaidrot, kā to dabūt gatavu.
No viņa rakstītā var izdarīt tikai sekojošus secinajumus, vai nu jacopē ir vismaz piecus gadus pa tukšo un jāgaida, kad pa to laiku kādu padsmitnieku noķersi, vai jānobrauc uz velci gada laikā 3500 kilometrus, tikai tad var kautko noķert :) Ar gruntenēm ķert ,,samu kodeksā" vispār nav atļauts, tā lielie neķeras.
6.augusts 2014, 00:49 | links
 
Eh , cik jums daudz problēmu , jāraksta uz sienām , brilles jālaiž lejā , vēl sazin kas , man kā donačnikam tas viss atkrīt , vai no laivas , vai no krasta , iemetu savu grunteni , un miers , un nekādus divdesmitniekus nešķiroju , ir mērs - kulē iekšā un miers .

gintsgg, 5.augusts 2014, 21:29

A ja nav mērs-krūmos! Šutka
5.augusts 2014, 22:43 | links
 
Eh , cik jums daudz problēmu , jāraksta uz sienām , brilles jālaiž lejā , vēl sazin kas , man kā donačnikam tas viss atkrīt , vai no laivas , vai no krasta , iemetu savu grunteni , un miers , un nekādus divdesmitniekus nešķiroju , ir mērs - kulē iekšā un miers .
5.augusts 2014, 21:29 | links
 
Protams, protams...Plvinju uudenskraatuve izskatiisies spozaaka par ZSsveetku egli...
Ikskilee pie bazniicas esmu bijis vairaakkaart, bet nekaadu suneedaajsamu tur neesmu redzeejis, taa ir kaada jauna samu suga?
Varbuut tie sunji ir pasi noleemusi atvadiities no dziives un vinju saimnieki noleemushi uzgruust vainu suneedaajsamam?
5.augusts 2014, 21:29 | links
 
Labāk apraksti Pļaviņu hes slūžas!Tur jau tie trīssimtnieki guļ!Nu tie kas ūdensslīdējus baida,un neaizmirsti Ikšķiles baznīcu aprakstīt,jo tur mīt briesmīgie suņēdājsami!
5.augusts 2014, 21:18 | links
 
Veliks es kersos ar kraasas baloninju visaam Plavinju hesa klintiim:))
vajag paplasinaat savus mediibu laukus un kurkulji vairs nebuus, tikai saakot no 20kg, interesanti ko man teiks, kad aprakstiishu Kokneses pilsdrupas;)??
5.augusts 2014, 21:02 | links
 
Ri4i20
Tieši šim nolūkam droši vien Likteņdārzā to akmens sienu uzbūvēja ar skatu pret Daugavu. Tur būs tas uzraksts, tagat tik burtus piemeklē :))
Copmaņiem tik vien atliks izdarīt, kā naktstārpu vietā samiem brilles nolaist lejā :)
5.augusts 2014, 20:23 | links
 
vajag aizbraukt uz Koknesi atrast lielaaku akmeni un ar uudesizturiigu markieri lieliem-trekniem burtiem uzrakstiit kaa ar melnu uz balta, iemest uz kaadas kants ar uzrakstu: Sami esiet tik laipi un pulcejaties tai un tai vietaa(koardinaatees) saakot no 20kg!Paldies par uzmaniibu!!

tad gan buus:)
5.augusts 2014, 18:18 | links
 
V.S.O.P.
Tā tu arī neatbildēji ne uz vienu no maniem jautājumiem. Jautāšu vēlreiz: no cikiem rītā un līdz cikiem vakarā tu vispār kvoko. Un cik copes piedzīvo šajā periodā ? Cik ir no tām tukšās copes un cik no tiem kuri piesakās tu uzkarini ar pirmo šavienu ?
5.augusts 2014, 17:30 | links
 
Man domāt ka īsti vairs nav ko izvelcēt!Pa kādam jau vēl ir palicis bet maz!Kopā mēdz tusēt bet reti!Interesanti ka vēl ar ikriem un pa pāriem tirinās!Mazais pienāk,tirinās gar paiku un no sāniem ka mauc virsū,bez biksām var palikt!))))A ekrānā pirms tam viņu neredz!
5.augusts 2014, 14:34 | links
 
Nu atzvetēts tas nabags ir,un it sevišķi Pļaviņu krātuvē!Ēsmas izmēram ir nozīme,bet ne noteicošā!Arī trīnieks uzskrien augšā un noplēš dzīvo ka nemetās!A kā tu viņam pavēlēsi to nedarīt?A vot kā likt celties tikai lielajiem?Nu domāju tas ir fufelis!Drīzāk zināt kur tas baķka ir un tur arī piestrādāt!Nu kautkā tā,tā klusiņām un ar sapratni!Jo kur baķka tur mazo nav!
P.S. Saķert zandartus tur kur tas ir ienācis no jūras biezā slānī nav māksla,ja māk!))))) Tā jūras zivs tāda paglupa,bet tūlīt jau izslānīs un būs miers,vai ne?Tur jau diennaktīm copē!

flipers, 5.augusts 2014, 13:21


Ar baķkām ir kā ar bitēm, tomēr sava sistēma ir. To, ka pusaudzis paņems , mums abiem ar AA laivā nebija nekādu šaubu, jo uzvedība eholotā par to liecināja nepārprotami. Mēdz viņi arī kopā trusēt.

Pirms 4-5 gadiem viens tāds ļops no 40m uzrāva augšā par 4-5 sekundēm un termoslānī paslēpās. Pat grūti bija pateikt - cik liels. Pēc 3 minūtēm noplēsa 0,4mm pīto kā diegu, bremze sūda OKumas muļtjikam iesprūdusi bija... Bet mēs ar dēlu tās 3 min kvauksķinājām ārā 5nieku, cēlās kā sunītis, paklausīgi, akurāti... jau bijām aizmirsuši par augšā skrējēju. Lielais visu noplēsa zibenīgi, pat kātu nevarēju no laiavs borta atraut. Iešūpoja RIBu un trešajā rāvienā pušu bija....ak jā... un piecīti izkvaukšķinājām... pēc tā shoda, nekur nebija pazudis :) Cerams, ka tagad līdz 10niekam būs izaudzis ;) Varbūt nesen atkal tikāmies :)

Tik dinamikas vairs kvokošanā nav, kurkulēni visur, bet lielie vecie buki nerādās. Laikam būs nārsta laika izvelcēti pa sēkļiem.
5.augusts 2014, 13:44 | links
 
Kad tu pēdējo reizi mani redzēji pie Dienvidnieka un laivā? ;) Saki kā ir :)

V.S.O.P., 5.augusts 2014, 12:48


Nav runa par dienvidnieku bet par attālumiem uz ūdens jo tur kur varam ielaist laivu parasti nav tās labākās copes vietas-iespējams ka gadās rets izņēmums,man tādu parasti nav saku kā ir :)

kutis, 5.augusts 2014, 12:59[/quote]

Mēs tos attālumus plānojam minimālus, visbiežāk laižamies iekšā Buļļupe, ja runa ir par Rīgu - sanāk copes vietu centrs. Bet 30-40 km pa copi - normāla cope. Uz vietas nesēžam.

No dievnidnieka uz moliem braukt - reti gan... tik ar ģimeni kruīzā ;) vai zušu mazuļus laižot...
5.augusts 2014, 13:34 | links
 
Nu atzvetēts tas nabags ir,un it sevišķi Pļaviņu krātuvē!Ēsmas izmēram ir nozīme,bet ne noteicošā!Arī trīnieks uzskrien augšā un noplēš dzīvo ka nemetās!A kā tu viņam pavēlēsi to nedarīt?A vot kā likt celties tikai lielajiem?Nu domāju tas ir fufelis!Drīzāk zināt kur tas baķka ir un tur arī piestrādāt!Nu kautkā tā,tā klusiņām un ar sapratni!Jo kur baķka tur mazo nav!
P.S. Saķert zandartus tur kur tas ir ienācis no jūras biezā slānī nav māksla,ja māk!))))) Tā jūras zivs tāda paglupa,bet tūlīt jau izslānīs un būs miers,vai ne?Tur jau diennaktīm copē!
5.augusts 2014, 13:21 | links
 
Kad tu pēdējo reizi mani redzēji pie Dienvidnieka un laivā? ;) Saki kā ir :)

V.S.O.P., 5.augusts 2014, 12:48[/quote]

Nav runa par dienvidnieku bet par attālumiem uz ūdens jo tur kur varam ielaist laivu parasti nav tās labākās copes vietas-iespējams ka gadās rets izņēmums,man tādu parasti nav saku kā ir :)
5.augusts 2014, 12:59 | links
 
Kuti, jaunās paaudzes eholotēm tiek fiksēta kilometrāža, sadirst neko nevar.
Arī man rāda km, cik esmu nobraucis, tiesa to nav ne tuvu tik daudz, jo laiks neļauj tik bieži copēt, bet pie labām lietām pierod un ir grūti bez viņām.
5.augusts 2014, 12:57 | links
 
izklausās baiss cipars... es pa zemi tik daudz neesmu nobraucis dēļ copes :)

daddy_j, 5.augusts 2014, 11:30

Brīnums ka tik mazu ciparu viņš uzrakstījis ja jau 3-4 reizes nedēļā copē ,lai no dienvidnieka aizlaistu lejā līdz molam jau tuvu pie divdesmit un tas uz vienu galu un ja rēķina ka kuģojam puss gadu tad cipars var sniegties pāri trijiem taukšķiem.:)

kutis, 5.augusts 2014, 12:47


Kad tu pēdējo reizi mani redzēji pie Dienvidnieka un laivā? ;) Saki kā ir :)
5.augusts 2014, 12:48 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager