Sami

Jo Ebro tik saakas kurkulji no 20...........
17.jūlijs 2014, 00:30 | links
 
Raih,ja divdesmitnieka,es saprotu.Tik kāpēc -sūda?
17.jūlijs 2014, 00:26 | links
 
Nu tik būs,nu tik vilks!:) Ne ta nu vilks,nekā! Deviņdesmit procenti divdesmit gadus gaida savu sūda divdesmitnieku...
17.jūlijs 2014, 00:20 | links
 
Velik sams jau neskiro vecumu un dzimumu:D Galvenais ir-samu redzot eholotee veel stipraak uzsist vairakkaart, lai vinjs apdulst un lekt pakalj:)
Tu ar abu roku kvokoshanu domaaji laivas aireesanu?:)
17.jūlijs 2014, 00:01 | links
 
Ri4i20
Pirms skriesi uz upi, piebrauc pie manis, es tev ar kādu aliņu bremzes pieregulēšu, citādi es skatos, ka tu esi aizmirsis, ka vecākiem ir priekšroka :))
Pie reizes iemācīšu kā sēžot garāžā uz taburetkas var kvokot ar abām rokām, nemaz uz upi nebūs jābrauc, sami paši atnāks paskatīties uz šo meistarstiķi :)) Pie reizes izglābsi kādam naktstārpam dzīvību :)
16.jūlijs 2014, 23:54 | links
 
Velik to prieku neviens nevar liegt:))
Mani 40,5 kvoki un glaabsanas rinkis ar 5l benziina jau gatavi rauties ciinaa par Latvijas rekorda samu:)))
16.jūlijs 2014, 23:29 | links
 
flipers: Un vispār runā ka pēc pusstundas nepārtrauktas dauzīšanas visi apkārtnes sami paši uzpeld un padodās!)))))

Uz to jau mēs arī ceram šobrīd :)Pagaidām kvokus var atstāt mājās, līdzi tik jāņem binoklis, laivai piekabe un lielais sečoks ar ko ,,krējumu" nosmelt :))
16.jūlijs 2014, 22:10 | links
 
Ņem,ņem,un labi ņem!Tikai vajag kvokot,nevis bezjēgā dauzīt!Volgas varianti,kad zvetē bez apstājas bez pauzēm te nestrādā!))))
16.jūlijs 2014, 20:39 | links
 
Citrons Apelsīnam par padomu! Paldies!

Vai no Flipera satīras es pareizi saprotu, ka pārkvokotā upē sami nejem? Tas varbūt pat ir labi - paaugsies makanāki? :D :D :D
16.jūlijs 2014, 20:31 | links
 
Nu tad tik klopējat!Jau tagadiņās rībina no rīta līdz vakaram,tikai tāda tukša tā klopēšana izskatās!))))Jā un neaizmirstat spaini ar kvokiem paņemt līdzi,jo katreiz uz citu puļķi ņem!DDD
Un vispār runā ka pēc pusstundas nepārtrauktas dauzīšanas visi apkārtnes sami paši uzpeld un padodās!)))))
16.jūlijs 2014, 18:31 | links
 
Varbût kadam kas brauc uz kvoka samus dauzît trukst komponjona ,man ir mashina, laiva,motors.Nav pieredzes kvokoshana. Mob 26669274
16.jūlijs 2014, 11:13 | links
 
Ri4i20
Un kas mums to prieku var liegt ?:)
Ja lidz augustam pagājušā gada rekords netiks parsists, tad jaklapē lidz kvoks pret ledu dauzisies :)
16.jūlijs 2014, 01:31 | links
 
Juutu, kad Daugava riibees liidz augusta beigaam......:D
16.jūlijs 2014, 00:10 | links
 
A kurš var pateikt,kur Rīga var pieķert karūsiņas,vēlams cik vien var tuvak imantai?

Aivars912, 15.jūlijs 2014, 17:07


Patālu no Imantas, bet iebraucot medemciemā no Baložu puses ir dīķis kreisajā pusē, tur ar karūsiņām no problemo ;)
15.jūlijs 2014, 18:14 | links
 
A kurš var pateikt,kur Rīga var pieķert karūsiņas,vēlams cik vien var tuvak imantai?
15.jūlijs 2014, 17:07 | links
 
apelsin tu lielu āķi liec ,kad met uz karūsiņu,un kā tu viņu kabini aiz muguras vai aiz lūpas?

Aivars912, 15.jūlijs 2014, 16:33


Es samus vairs neķeru, bet rītdien mani paņems kvokošanas ekskursijā.
Agrāk es liku uz vienžuburnieka caur nāsi.
15.jūlijs 2014, 16:54 | links
 
apelsin tu lielu āķi liec ,kad met uz karūsiņu,un kā tu viņu kabini aiz muguras vai aiz lūpas?
15.jūlijs 2014, 16:33 | links
 
Reku šodien vēl viens samiņš uz 7 - 8 kg. Atkal uz karūsu.
Vakar 3 sīči.
15.jūlijs 2014, 16:21 | links
 
Labvakar, kolēgas! Plānoju apgūt samu copi ar kvoku māmuļā Daugavā. Mēģinot kvoku vannā, liekās, ka rokas nav galīgi līkas - vismaz kaimiņi ceļās augšā. Vai būs pieņemami, ja likšu megapludu ar lielu āķi pilnu ar naktstārpiem kādu 5 metru dziļumā un dreifēšu pa 7-15 metru dziļumu gar krastu? Vai labāk laist pa upes vidu 30 metros? Pie veiksmes (ieraudzīt eho, ka ceļās) apsolos airēt krastā bez motora, he he. Jau iepriekš pateicos! Vēl man ir Hitlera palīgu cienīgu metožu plāns ēsmas aromāta uzlabošanai, bet par to - pēc copes.

geos, 15.jūlijs 2014, 01:22



Vislabāk pa kanti 8 - 15 m, bet ir bijis, ka mauc no 30 m augšā. Jo siltāks ūdens, jo no lielāka dziļumā tas dzīvojas, bet ne vienmēr. 10 naktstārpi, labāk trojņiks - mazāk tukšās copes. Reizēm nostrādā klāt piesprausts vīngliemezis (bez mājas protams).
Pludiņš nerullē, jo nevar operatīvi pie deguna viņam pievilkt. Pie deguna pievilkšana notiek skatoties eholotē. Eholote arī parādīs, cik tu labi dauzi pa ūdeni. Paziņa pagajušajā nedēļa 3 gab 7kg, 9 kg un 11 kg. Visi gan uz karūsu.
Eksperimentē - 1 kātu turi 3 -7m (atkarībā, cik šis augsti ceļas, to skati eholotē) otru turi kādu metru virs grunts. Ar augšējo mēģini vilkt klāt augšupnākošam samam, ja nu šis gadijienā paskŗējis jau garām ēsmai. Ir gudrīši, kas liek 3 kātus. Nafig samudžinās tā, ka varēsi griezt nost.
Obligāts pasākums peldošā bura. Kaukā tā.
15.jūlijs 2014, 12:54 | links
 
sveiki gribu arī sākt ķert samus un gribētu uzināt kur un no kā varētu noandelēt to kvoku.
15.jūlijs 2014, 09:05 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager