Sami

 
Piedodiet , pārteicos ,ne Pļaviņu HESā ,bet Rīgas Hesā.
5.jūlijs 2013, 18:54 | links
 
Ķeguma ūdenskrātuvē ūdens līmeni pazeminās no 1.jūlija līdz 29. jūlijam , bet Pļaviņu ūdenskrātuvē no 1.augusta līdz 16. setembrim .
5.jūlijs 2013, 18:50 | links
 
paldies veči par info šodien mēģinās.
5.jūlijs 2013, 11:04 | links
 
pie baznicas nokap leja;nu izmers nebus,bet varbut trapas))
4.jūlijs 2013, 21:39 | links
 
Brauc virs Aizkraukles hesa, tur vismaz patreiz var ko saķert. Lejā vismaz 3 ned., nekā nav!
4.jūlijs 2013, 20:54 | links
 
pats atbildēji! viņi ir pa visu daugavu tikai blīvums mainās
4.jūlijs 2013, 18:34 | links
 
paldies baigi izlīdzēji;) tad jau varēji pateikt latvijā,kautkur daugava ir liela un gara tieši kur pirms pļaviņām vai aiz.man jau nevajag tiešu vietu kur TU copē bet aptuvenu.
4.jūlijs 2013, 17:53 | links
 
Daugavā!
3.jūlijs 2013, 21:29 | links
 
sveiki veči kāds nevarētu ieteikt kādu vietu kur varētu paķert samus ar gruntenēm no krasta paldies jau iepriekš
30.jūnijs 2013, 17:12 | links
 
"Daudziem" vietā jābūt "dažiem", sorrrr...
30.jūnijs 2013, 17:01 | links
 
Vakar bij samu diena, daudziem paziņām bij trāpījušies un daži nebij izvilkti....
30.jūnijs 2013, 16:56 | links
 
Vakar biju aizvedis savus jauniešus uz copi no krasta ar gruntenēm. Sēdējām trijatā, divi kāti uz mailēm pēc zandarta, divi fīderīši un divi ar zvaniem uz breksi. No desmitiem (rītā) līdz sešiem vakarā nevienas zivs.
Bet toties sami dzīvojās pa pašu augšu. Tādu asti uzgrieza apmēram 30 metrus no krasta, nu katrā gadijumā krietni lielāks par to ko līdz šim esmu noķēris.
Diemžēl nebija ne laivas, ne atbilstošu štrumu līdzi lai mēģinātu to noķert.
Tā vienmēr.
Un atkal zināmus secinājumus priekš sevis var izdarīt, ja sams ir kļuvis aktīvs, tad krastā ar gruntenēm zivis vari negaidīt.
29.jūnijs 2013, 19:02 | links
 
Visi aizņemti, samus kūpina, nav laika skrecelēt :DD
27.jūnijs 2013, 20:56 | links
 
Labvakar, kapeec sajaa sadaljaa ir klusums?:)
27.jūnijs 2013, 17:52 | links
 
ker uz dziivo,un nemazaaku pa 500gr,kurkulu nebuus
9.jūnijs 2013, 23:04 | links
 
Nu nav mums samu,nav!Kurkuļi vien!))))

flipers, 9.jūnijs 2013, 17:01


Muļķības!
9.jūnijs 2013, 22:37 | links
 
Nu nav mums samu,nav!Kurkuļi vien!))))
9.jūnijs 2013, 17:01 | links
 
seedoo
Es biju pagājušajās brīvdienās un vakar (sestdiena). Paklapēju, pašļūcu pāri bedrītēm bet bez rezultātiem.
Līdz pusdienām divatā ar mazo puiku laivā, pēcpusdien mazais palika krastā uz gruntenēm brekšus pašlepēt es iebraucu uz zandartiem. Nostājos uz enkura un vālēju uz mailēm. Zandarti ņēma labi. Kādi 4 shodi, kādus 8 atmetu lai paaugās un 6 atvedām mājās. Visi tādi Daugavas standarts, no 1,2 līdz 1,8 kg, lielākie noteikti notrūka :)) Vēl bija skaists asaris, tāds uz 500 gr. ar + un viena līdaka noēda to kas bija domāts samiem, par to arī tika sodīta. Puika no krasta izvilka 3 skaistus brekšus, 1,3 un divus 1,5 kg un vēl pličus, tos protams atlaidām lai peld pie citiem, kaķiem 3 paņēmām, lai arī tiem ir svētki :)
Nu kautkā tā iet šobrīd pa Daugavu.
Stāvot uz enkuriem vēroju kvokotājus bet neko neredzēju, ka kāds kautko stīvētu laukā. Kā no krasta uzsāk kvokot, tā kamēr aizslīd aiz līkuma. Un tā līdz vēlam vakaram. Kvokoja kādas 4 ekipāžas, tā kā šovs bija visas dienas garumā.
Krastā braucot arī vēl pamēģināju bet pilnīgi nekādas kustības eholotā. Laikam jau vēl nav gatavi mūs iepriecināt.
9.jūnijs 2013, 15:20 | links
 
Man jau viens te sit. Rezultāti arī normāli
8.jūnijs 2013, 19:41 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager