Sami

Urmās, es jau nežēlojas, ka nav. Sak. ka nemāk un atzīst, ka nemāk. Lai cit te lielās, ka māk.

Lai, gan istenibā labākās samu vietas ir drusku uz augšu no mājas sliekšņa. :)
21.augusts 2012, 16:28 | links
 
Ar smalkiem riikiem uusainji sagaadaa jaukas izjuutas;)))
21.augusts 2012, 16:25 | links
 
iztikas avots lauciniekam ir litrs spirtotaa,a tie kas straadaa,tiem gan buus arii kas cits ko apeest.
21.augusts 2012, 16:22 | links
 
godīgi sakot man sams no skata arī nemaz nepatīk, pa lielam sams priekš manis ir tas pats kas lasis = gaļa, atzīšõs, ka Latvijā nevienu neesmu noķēris, jo neesmu arī ne reizi ķēŗis :), bez manis pietiek to ūdens kūlēju :):):)
21.augusts 2012, 16:21 | links
 
Vairāk jau iztikas avots lauciniekam
21.augusts 2012, 16:13 | links
 
:)nu man gan vinji tik aatri neskrien laukaa.Nepatiiku laikam tik ljoti:))Bet nu atziisi tak ka arii taadu 5kg uz smalkiem riikiem vilkt ir patiikami.Daudzi te dzenaas peec tiem milzenjiem,tam samam ir jaanobriest.Daudz kas ir jaasalaizh deelii un jaaplauzhas neskaitaamas reizes,lai kaadu dienu godiigaa ciinjaa uzveiktu sho zivi.A te pilns ar taadiem jaunekljiem kam davai tik 60kg padavai.Pateikshu godiigi 40kg samu es nemaz pacelt nevaru,taa nav hantele ko vari pashaut padusee,tas ir dziivs radiijums.Man manaa muuzhaa aizgaajushi ir vairaaki 30kg+.Kapeec,tapeec ka es neseezhu ar veljas shnjori un esmu paarliecinaats ka 85% Aiviekstes samu tiek nokjerti ar veljas shnjoreem,pie Ljaudonas nav nemaz kur iemest,shnjore pie shnjores.Tur vechiem tas 50nieks ir tikai galjas gabals.
21.augusts 2012, 15:55 | links
 
Kraft
Tev jau būtu grēks žēloties.Ūsaiņi gandrīz gar slieksni čāpstinās.:)))
21.augusts 2012, 15:47 | links
 
V.S.O.P. Viss kārtībā :)
Es vienk nemāku noķert (dzīvojot pie Daugavas!) samu virs 10 kg, un pie tā arī paliekam :) Bet kad uz vieglā spiņa paņem tāds kurkulītis, neesmu apvainojies uz viņu itnemaz :)

Pievērsīšos arī lielajiem, kad tikšu galā ar zandartiem. (ar Brekšiem 4 gadu laikā tiku galā)
21.augusts 2012, 15:37 | links
 
esmu ķēris tos 5-22 kg ar kātu, kuram test ir līdz 12 gramiem, 22 kg sams ar to kātu un 0.10mm pīto auklu prasīja 45 minūtes :), 5-8 kg samiņi 1-3 minūtes
21.augusts 2012, 15:18 | links
 
NG a tu pameegjini uz pludinja izvilkt sameli taadu zem 10kg;)Viss atkariigs no riikiem,ja iet ar motorizeetaam vinchaam,tad ar tas 80kg liksies pupu mizas.Saliidzinaat to var tikai ar prezervatiivu,jo biezaaks,jo mazaak ko jutiisi;)
21.augusts 2012, 14:25 | links
 
usis: hei ņem par labu... ;) nekad nevar zināt, kad pašam būs kāda liksta un tamdēļ man ar var kādreiz liktens atspēlēties!
p.s paldies par ēdamgummi!
21.augusts 2012, 12:30 | links
 
Es nemaz nemāku asari nokūpināt, bet par cepšanu, līdz 200 g asaru filejas man ceptas garšo ļoti, tālāk jau šķiet kautkā netā.

Sameli garšojis esmu tikai reizi, kad uz galda bija arī kūpināta store, sams sķita gards, bet pagaršojot stori samu vispār aizmirsu....
21.augusts 2012, 12:22 | links
 
dzhams, tas bij varen labi , ka tu tur sēdēji, un piecēlies, paldies:)
21.augusts 2012, 12:18 | links
 
V.S.O.P. - par asariem gan nepiekritīšu, man tieši tie 100-150 gramīgie (patiesais svars, nevis uz aci :):)) cepti garšo vis labāk :), ja ķeršanai, tad piekrītu, ka sami zem 10 kg nav pretinieki, bet ja ēšanai, tad 7-8 kg samēns, kuram tīrā gaļa sanāk kādi 4-5 kg ir ļoti gards, pamīksts (tāpat kā zemmēra dūcīši, no bērņības atceros :)), bet garšīgs. Es pat teiktu tā, kas ēšanaoi lielāku par 15-20 kg nemaz negribētos galināt nost, smuks viņš nav, bet vienalga žēl :):)
:):) laikam tuvojās pusdienas laiks, ka šītā uz kulināro pusi pavilkos :):)
21.augusts 2012, 12:07 | links
 
...es jau kuro gadu saku, ka OTRO samu virs 20kg atlaidīšu, bet šie kā nedzird, tā nedzird... :(((
21.augusts 2012, 11:54 | links
 
Kraft
Sauc kā gribi, bet fakti paliek...

Sams zem 10 kg ir tāpat kā Asaris zem 150 gr, breksis zem 300, zemmēra zandarts, līdaķele. Tāds ir viedoklis bez pretenzijām uz absolūto patiesību....

Ja Tev pie Daugavas dzīvojot tā nešķiet, tad sams nez vai tava zivs :) Protams var rēķināt dzīvsvara kilogramus un priecāties, tomēr samam īstā garša ir ap 15-20kg...

PS Nothing personal :)
21.augusts 2012, 11:47 | links
 
V.S.O.P.

Nu tu jau ar ārprātīgi lepns! :) zem 10 kg, nav zivs :)) Protams, atkarīgs ar kādiem rīkiem stūķē to ziveli...

turklāt ja grib nobēdzināt uz kūpiņu vai pannu, tad vispār neredzu jēgu žmiegt nost "kurkuļus" virs 6-8, nu 10kg, bet tas cits stāsts, jā..
21.augusts 2012, 10:25 | links
 
.... he piedo seedo, bet tagad prāts mierīgāks! Lūk.. Pagājušo nedēļ pie ikšķiles sēžu 1 fīders + zandart_copene! Zandart_copene šoreiz jāudīgā - jūras kāts ar 0,35 pamat -> 90gr svins -> 0,24 pavads -> galā vizuļo vīķe! Pārmetu fīderi un dindiridinnn zvans pa gaisu zanderenei! Bet neraksturīgs zander cops - kāts uz spīlītes stiepjās līdzi auklai - Hops cirtiens! Vīīī.... vīīī slīdene - kauc un kāts kunkst! Nu neko jāiet palīgā spolei, ar roku jau bremzēju kaseti un beidzot varu pavilkt kustoni! Par cik līmenis lejā un stāvu pie pašas kants, tad kants problēma atrisināta.... blakus neviena vīra... vienreiz pievelku 10 m palikušies - nekā atpakaļ dzīlē - 2x pievelku atpkaļ dzīlē - nu bļin 3šo reiz pievlku -.... nu pacelies parādies tak!!!! jūtu šamais sēž - ceļu kāts maximumā atsities - ne ne nevar!!! Labi ej pasēdēšu krastā pagaidīšu - un kapēc es to nodomāju .... un aizgāja arī neatrādījies! Maita pavada virteļo paūdens virsm,u bez āķa un skaidrs vājais punkts! Žēl uj cik žēl, ka neatrādījās un tagad tā neziņa bļin cik liels TAS bija???
21.augusts 2012, 09:52 | links
 
seedoo

un kāds ir tas izmērs, kuram jādod paknābāt, palaist tālāk no laivas, uz naktstārpiem? Samērā droši teikšu, ka retu reizi kāds virs 10 kg tā noķerās :) lai nu paliek, katram sava taisnība un sava zivs, bet sams zem 10 ir kurkulis...
21.augusts 2012, 09:46 | links
 
kraft: makšķere nepeld un lielā spole plus 150 gramīgs svins to rauj dzelmē kā nemetās, par izmēru piekrītu, arī kurkulis var ieraut, bet nu noteikti 100nieks bija tagad varam tikai minēt:))) Ne asakas , ne pirmais un ne pēdējais!!!
21.augusts 2012, 09:38 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager