Sami

Pasiishos tuuliit googlee..
5.augusts 2012, 20:01 | links
 
Segrā,ja?
5.augusts 2012, 19:50 | links
 
Tas bija pie Tukumnieku kompaškas, bet es mazliet vairāk no Rīgas.
Lai nu kā Sept būs jāaizlaiž paprovēt. Tur uz kvoku atsaucās, es tik pa nedēļu nevarēju iebraukt kā labāk.. Strīpas jau drūmās brauca uz augšu..:)
Man tie Lielie vairāk uz spini pavasarī.
5.augusts 2012, 19:37 | links
 
Nē,uz Makinenzu mēs kaut kā vairs nebraucam. Man liekas,ka tur tiešām visi sami sākuši ēst tikai boilas:) Ir labākas(mīļākas) vietas
P.S. Vispār jau pagaidām neatceros,godīgi sakot:)
5.augusts 2012, 19:31 | links
 
Raih, atminos kā biji piebraucis ar savus gumijas kuģi pie mums virs Makinenzas un stāstīji par samiem uz boilas.. Tas tā ievadam!
Vai rudenī brauksi uz Ebro? Vēlētos pakvokot!!
5.augusts 2012, 19:14 | links
 
Raih man aukla neparplisa vienkari neiecirtas ka nakas.... Man aukla ir 0.50mm un kats ir 300g tests un spole mulkiks jurinieks... Taka nezinu kam butu jabut lai kas plistu... Vienkarsi nepaveicas... :(
3.augusts 2012, 23:37 | links
 
raihs
Es to dzirdu ik reiz, kad neesmu kādu laiku ticis pie ūdeņiem :))
Pilnīgi kājiņas trīc kā gribās pie upes tikt :))
3.augusts 2012, 14:08 | links
 
Nē,kvokot gan netraucē,toties tikai pilnmēnesī viens otrs sāk dzirdēt,kā sami svilpo:)))
3.augusts 2012, 14:02 | links
 
raihs
Vai tad pilnmēnes arī kvokot traucē !???:))
Man vairāk liekas ka traucē straujā ūdens mētāšana.
Vakar noskatijos, ka Ķeguma baseins ir piepumpēts līdz lūpai, lai tik pa tuvākajām dienām atkal nenomet.
3.augusts 2012, 14:00 | links
 
veliks
"jo pa nakti guļot gultā var dzirdēt kā ausīs skan kā sami svilpo "
Tas normāli,jo šonakt 3:28 iestājās pilnmēness:)))
Drīz moderators sāks plosīties pa forumu:)))
3.augusts 2012, 13:35 | links
 
Es piemēram ejot uz samu ar zivtiņu izmantoju šādu sistēmu : No 140 gr svina uz leju tai pavadā iesienu parasto mazo āķīti un pēc kādiem 5 - 6 cm iesienu nelielu troiņiku. Mazo āķīti iespraužu lūpā un troiņiku muguras spuras apakšā. Zivtiņa dzīvo ilgi un ,,laimīgi,, līdz kāds to atrod, vai jābrauc krastā un jābeidz cope. Ar svinu to var noguldīt jebkādā dziļumā un bez pluda pat eholotā visu labi var redzēt. Ar pludu strādājot es parasti lieku plaukstas izmēra plici un laižu to aiz laivas kādus metrus pat 10 tālāk un ļoti bieži tieši šis kāts izrādās viss produktīvākais. Dziļumu nolieku ap pusūdeni pat drusku virs. Jāpiebilst tikai tas, ka šādi copējot ir nepieciešama drusku straume vai pat vējš, lai pluds tiešām vilktos no muguras.
Vēl ko daru un ieteiktu ar citiem, izmantojiet pēc iespējais vairāk elektro motorus izejot copēt uz kvoku. Šim pasākumam ir uz reiz divas priekšrocības, pirmkārt - jūs klusu varat piezagties tieši tur kur zivs ir apakšā un vēl nav izkustināta, otra lieta - tas arī labi kuļ ūdeni un lielā mērā var daļēji aizstāt kvoku. Ieslēdz to, 10 -30 metrus pašļūc uz priekšu un viss notiek . Benzīn motoru es izmantoju tikai lai nokļūtu uz izvēlēto vietu, visu pārējo laiku stumdos tikai ar elektro motoru, citreiz pat no viena krasta uz otru vai 200 - 300 metrus uz augšu vai lejup pa straumi lai otreiz pārbrauktu tieši tai vietai kur bija aizdomas par kādu ,,slinku,, samu.
Šādu praksi es izmantoju tieši tāpēc, ka savu kvokošanas karjeru aizsāku ar mazu Navigatora-3 laivu un elektro motoru. Un jāatdzīst, ka tas laiks bija krietni vien produktīvāks. Nebija man ,,monstri,, pēc izmēriem bet za to garlaicīgi nebija noteikti. Katrā braucienā (rīts vai vakars) bija 6 - 8 reālas copes kuras nepareizu kātu dēļ tika no..tas. Un regulāri bija vismaz pa kādam 2,5 -5 kg ko aizvest uz māju. Bet kā saka - iesācējiem un muļķiem vienmēr veicas :)) To es vairāk tā kā par sevi.
Šajās brīvdienās atkal braukšu laimi izmēģināt, jo pa nakti guļot gultā var dzirdēt kā ausīs skan kā sami svilpo :))
Ne asakas arī pārējoem amata brāļiem.
3.augusts 2012, 13:30 | links
 
Ir viens tāds nepatīkams itālis(principā visi itāļi ir nepaīkami:)) Juri Grisendi-viņam pilna youtube ar vertikālās sistēmas video. Izskatās jau labi! Es sataisīju veselu čupu ar tām sistēmiņām,bet tā īsti nesanāca pamēģināt. Tik vien kā konstatēju ,ka zivtiņas tiešām labi turās virsū un arī spēlē tikpat labi kā šajā video:


Ja interesē kas vairāk ,izsitiet youtubes meklētājā -Yuri Grisendi vertical
3.augusts 2012, 09:04 | links
 
pie mums jau daudzi brauc vienkārši "makšķerēt" t.i. padzert pie ūdeņiem...un tad kāda zive pieķerās, tāda laba. Rīki kā jau minēja, iepuvuši un tad sākās, man tāds a man šitāds aizgāja :))

bet ar samiem paliek švakāk ar katru gadu, et točna. 2008, 2009 gadā, kad sāku kvokot, praktiski ne reizi nebiju bez zivs...šobrīd, khmm.

Tāpēc nolēmu apgūt jaunu samu ieroci un kvoku pagaidām nolikšu malā... :DD
3.augusts 2012, 08:52 | links
 
vienā lietā Raiham var piekrist, ja brauc uz samiem, tad ir jābrauc uz samiem. nevienu neinteresē kāpēc kādam nepaveicās un neizvilka lielo. jāvar ir tad, kad vajag, nevis tad kad sanāk.
3.augusts 2012, 02:47 | links
 
paldies,atradu. būs jāuzsūta viens:)
2.augusts 2012, 23:46 | links
 
otrais sludinājums no augšas
2.augusts 2012, 23:38 | links
 
neatradu.
2.augusts 2012, 23:33 | links
 
piraats7777777
Skaties sludinājumos!
2.augusts 2012, 23:29 | links
 
raihs kādās cenās tavi kvoki?:)

V.S.O.P. neprasu lai kvokoshanas māku kāds ieliek ar karoti mutē,bet gan lai pasviež kādu mājienu,kā tā lieta notiek.
2.augusts 2012, 23:27 | links
 
Ko? Norāvās vai auklu pārplēsa? Veči,es jau dusmīgs palieku kārtējo reizi klausoties,kā kārtējais lielais kādam aizgājis? WTF? Pie mums tā ir vesela nelaime-visi brauc uz samiem,ar to domājot tos kurkulēnus... Tad vienu reizi pa ilgiem laikiem(pat gadiem) beidzot ir paņēmusi Sapņu Zivs, un še tev-viss šķīst un plīst! Jo ir uzlikta n-tos gadus veca 0,4mm monofīlā, izmantots tekeskopiskais kātiņš no centrāltirgus, ķīniešu spolīte,utt...
0,4mm pītā aukla, kāts ar testu vismaz 150g,kārtīga spole,attiecīgas pavadiņas-un ne savādāk!!!
2.augusts 2012, 22:46 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager