Sami

svens76 [17.aug]: ar ntajiem gadiem iepazīstot to zivi saproti ka citreiz neko nesaproti:))
Jā, tieši tas pats ar ezeriem. Pirms padaudz gadiem man šķita ,ka Baltezeru lasu kā atvērtu grāmatu. Uz ko, kad un kur.

Laiks gāja , sapratu ka nesūda es viņu nezinu.
Ezers katru reizi ir savādāks ,nav runa par reljefu, bet zivs uzvedību, apetīti un velmi pēc kāda konkrēta mānekļa. Reakciju uz laika apstākļiem.

Stabilu algoritmu neatradīsi. Vismaz es vēl neesmu to atradis.

Zini es pat nepakautrējos lūgt izcila copmaņa gidēšanas pakalpojumu, lai ieraudzītu ezeru viņa acīm.
Bija protams daži nosacījumi. Klasika konkrētā laika periodā. Sākumā piekrita, bet kad pienāca laiks tiku pieklājīgi atšūts :)

Nezinu kādu iespaidu esmu par sevi radījis.
Dusmu toč neturu :)
Laikam ir iemesli.
17.augusts 2023, 22:29 | links
 
RaimisD [17.aug]: daddy_j [20:49]: tātad ir kaut kāda cita motivācija - informēt, izglītot, iedvesmot... pie tā arī paliekam :)Jap, nē nu piemīt protams veselīga deva krāna staipīšanas. Ja ir iemesls tad kamdēļ ne :)

Esmu uz tik daudziem grābekļiem uzkāpis gan copes sakarā, gan dzīvē kā tāda.

Tupa cenšos palīdzēt neatkārtot manas kļūdas. Moš kādam mans teiktais var palīdzēt, a te skaties, cilvim viena puna mazāk.

Pats sev vēl neesmu atbildējis- es to daru viņu dēļ vai sevis dēļ.
Vienkārši jūtos labāk.

Samu copē galvenais nemīzt !

Nu re, vairs nav spams :))
tad jau visi kas te ieliek foto pastaipa sev krānu:)ja tā godīgi, tad nekad neesmu sapratis jautājumus, kur, kad un uz ko. jo ar ntajiem gadiem iepazīstot to zivi saproti ka citreiz neko nesaproti:)) kur nu vēl jautājums:" uz ko ķērās vislabāk?". it īpaši ka naakamajaa dienaa uz to visdriizaak neķersies:))
17.augusts 2023, 22:10 | links
 
daddy_j [17.aug]: tātad ir kaut kāda cita motivācija - informēt, izglītot, iedvesmot... pie tā arī paliekam :)
Jap, nē nu piemīt protams veselīga deva krāna staipīšanas. Ja ir iemesls tad kamdēļ ne :)

Esmu uz tik daudziem grābekļiem uzkāpis gan copes sakarā, gan dzīvē kā tāda.

Tupa cenšos palīdzēt neatkārtot manas kļūdas. Moš kādam mans teiktais var palīdzēt, a te skaties, cilvim viena puna mazāk.

Pats sev vēl neesmu atbildējis- es to daru viņu dēļ vai sevis dēļ.
Vienkārši jūtos labāk.

Samu copē galvenais nemīzt !

Nu re, vairs nav spams :))
17.augusts 2023, 22:00 | links
 
daddy_j [17.aug]: tā jau ikdienā sausu muti varētu stāstīt kas kur uz ko ķeras. jautājums tik viens. priekš kam?:)))

svens76, 17.augusts 2023, 15:17

pretjautājums - a priekš kam tad vispār forumā tusēt? citus aplikt, savas spalvas spodrināt, pašapliecināties - neizskatās pēc Tevis :)

tātad ir kaut kāda cita motivācija - informēt, izglītot, iedvesmot... pie tā arī paliekam :)
man vairs savas spalvas sen nav jāspodrina:) ar gadiem palieku slinkāks kko postot un tā. ja kāds grib izglītoties, tad mani sameklēt ļoti vienkārši, esmu ūdenī ļoti bieži
17.augusts 2023, 21:49 | links
 
tā jau ikdienā sausu muti varētu stāstīt kas kur uz ko ķeras. jautājums tik viens. priekš kam?:)))

svens76, 17.augusts 2023, 15:17


pretjautājums - a priekš kam tad vispār forumā tusēt? citus aplikt, savas spalvas spodrināt, pašapliecināties - neizskatās pēc Tevis :)

tātad ir kaut kāda cita motivācija - informēt, izglītot, iedvesmot... pie tā arī paliekam :)
17.augusts 2023, 20:49 | links
 
Pat , ja stāstītu, re Willy, ij pastāsta, ij bildes, uz ko un kur, ar ko,,gan miglā, gan tumsiņā,, vai tapēc viņam saradies komkurentu bars,, nu ne tak !
Nu neskrien tagad iesācējs pirkt laivu, motoru, spini, un cūkas..
Līdz tam izaug :)
98% vadītāju savas vadītāja gaitas sāk ar auto vērtībā līdz 6000 EU !! Puse vispār līdz 3K !!
A tie atlikušie 2% tā pat jau viens otru pazīst :)
Šis gan ir sadaļas piedirsiens, neviena vārda par samiem ! :b
17.augusts 2023, 19:58 | links
 
daddy_j [17.aug]: atskaite ir atskaite :) bildes - cita lieta - kurš gan nezina kā izskatās 5-10-20-40-80 kg sams?? :))
tā jau ikdienā sausu muti varētu stāstīt kas kur uz ko ķeras. jautājums tik viens. priekš kam?:)))
17.augusts 2023, 15:17 | links
 
atskaite ir atskaite :) bildes - cita lieta - kurš gan nezina kā izskatās 5-10-20-40-80 kg sams?? :))
17.augusts 2023, 13:57 | links
 
daddy_j [17.aug]: Bildes un atskaites nelikšu, drīkst negaidīt ! :)

Jon-Hill, 17.augusts 2023, 06:40

nav jau ko ielikt patiesibā, tad var "špāsēties" :DDD

otrdien Rīgas HES cēlienu bija daudz, bet 1 šķidra cope. Apēdām pīrādziņus un braucām mājā...
bet ja tā pavisam godīgi, tad ar laiku tās zivju bildes likt piegriežas, un pie tam ar 15 vai 20kg samu nevienu te nepārsteigsi, ja LV rekords bik zem 100kg:)) es par sevi runāju, slinkums baigais tās bildes te likt, FB šad tad ko iemetu, ar to pietiek
17.augusts 2023, 13:54 | links
 
Bildes un atskaites nelikšu, drīkst negaidīt ! :)

Jon-Hill, 17.augusts 2023, 06:40


nav jau ko ielikt patiesibā, tad var "špāsēties" :DDD

otrdien Rīgas HES cēlienu bija daudz, bet 1 šķidra cope. Apēdām pīrādziņus un braucām mājā...
17.augusts 2023, 13:40 | links
 
Bildes un atskaites nelikšu, drīkst negaidīt ! :)
17.augusts 2023, 06:40 | links
 
Overkiril, piesipšanās pie stila, burta lielumiem, pieturzīmēm un ierakstu biezuma liecina tikai par argumentu trūkumu un velmi piesūkties lielo zēnu klubiņam !!
Ja citu argumentu, par samu copi ar kvoku naF - adios !!
Par tēmu rakstītais ir argumentēts !!
Sven, apjautājos tikai un vienīgi vai esi izmantojis panu kvokošanai, bez zemūdens akmeņiem,, Tu atbildēji, ka nav tava lieta kvokošana, OK katram sav, man nepatīk pludiņš, bet nevienā brīdī nesaku, ka tas ir slikts copes veids!
Willy, atkartošos, paldies, ka esi, Lielupes sadaļa bez Tevis būtu beigta !!
17.augusts 2023, 06:38 | links
 
Willy [16.aug]: svens76 [21m]: Pano nerāda cik ātri šis skrien!?;))
Pano visu rāda - gan kā peld, gan cik liels, pat ūsas var redzēt... ņēmienu gan pano neietekmē...
16.augusts 2023, 22:00 | links
 
Overkirils [16.aug]: .Aber kamdēļ jāliek atbilde pēc atbildes? Pietirš tēmu tā, ka maz neliekās. Vai tad nu tiešām nevar pasēdēt, apdomāt, un sakāmo salikt vienā ierakstā?
Jā, topiki šad tad tiek aizdirsi ne pa tēmu, bet tur vismaz aktuālus.
Nav tā ka forumā būtu baigi daudz spameru un tēmu čakarētāju, vispār tos rakstītājus un atskaišu licējus uz pirkstiem var saskaitīt.
16.augusts 2023, 21:56 | links
 
Willy [16.aug]: Pano nerāda cik ātri šis skrien!?;))
Var šķist, ka sams tāds liels lempis, bet tā nav.
Pārvietojas nemērā ātri, maina dziļumu un virzienu. Vienu brīdi ir starā, pēc sekundes jau hvz kur. Reāli bildē izskatās kā meteors tik ar nelineāru trajektoriju.
16.augusts 2023, 21:51 | links
 
Protams ja neesi Jon Hill!:))...gaidīsim kādu bildi no viņa!a to topiku aizirsa un aizgāja gulēt!:))
16.augusts 2023, 21:50 | links
 
Willy [16.aug]: svens76 [3m]: Willy [2m]: svens76 [8m]: Jon-Hill [18:18]: Sven,, bet Tu pats kvoko, esi izmanojis ierīci konkrēti savai vertikālai copei ?vertikāli necopēju, bet ar kvoku esmu apturējis pārāk ātri skrienošu samu un kad tas iepauzēja dabūju tā copi ar precīzu metienu noliku mānekli tam pa ķērienamPano nerāda cik ātri šis skrien!?;))rāda ka ļoti ātri. un uzskrien no grunts līdz ūdens virsmai fantastiskā ātrumā:))Ir redzēts!...un ja liels lūdz Dievu, lai nepaņem!:))
man ar nav mērķa zivs, tāpēc neieciklējos. ja sagribas kūpiņam, tad uzmetu šiem
16.augusts 2023, 21:48 | links
 
svens76 [16.aug]: Willy [2m]: svens76 [8m]: Jon-Hill [18:18]: Sven,, bet Tu pats kvoko, esi izmanojis ierīci konkrēti savai vertikālai copei ?vertikāli necopēju, bet ar kvoku esmu apturējis pārāk ātri skrienošu samu un kad tas iepauzēja dabūju tā copi ar precīzu metienu noliku mānekli tam pa ķērienamPano nerāda cik ātri šis skrien!?;))rāda ka ļoti ātri. un uzskrien no grunts līdz ūdens virsmai fantastiskā ātrumā:))
Ir redzēts!...un ja liels lūdz Dievu, lai nepaņem!:))
16.augusts 2023, 21:47 | links
 
Willy [16.aug]: svens76 [8m]: Jon-Hill [18:18]: Sven,, bet Tu pats kvoko, esi izmanojis ierīci konkrēti savai vertikālai copei ?vertikāli necopēju, bet ar kvoku esmu apturējis pārāk ātri skrienošu samu un kad tas iepauzēja dabūju tā copi ar precīzu metienu noliku mānekli tam pa ķērienamPano nerāda cik ātri šis skrien!?;))
rāda ka ļoti ātri. un uzskrien no grunts līdz ūdens virsmai fantastiskā ātrumā:))
16.augusts 2023, 21:45 | links
 
svens76 [16.aug]: Jon-Hill [18:18]: Sven,, bet Tu pats kvoko, esi izmanojis ierīci konkrēti savai vertikālai copei ?vertikāli necopēju, bet ar kvoku esmu apturējis pārāk ātri skrienošu samu un kad tas iepauzēja dabūju tā copi ar precīzu metienu noliku mānekli tam pa ķērienam
Pano nerāda cik ātri šis skrien!?;))
16.augusts 2023, 21:43 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager