Sami

njaa kas jau ko runa.. varu pateikt tikai vienu ka Raiha kvoki strada toc... sodien viens makans man piekodas tikai nepaveicas....paldies Raiham ka tadus labumus taisa un tirgo.... :)
2.augusts 2012, 22:14 | links
 
Es domāju,ka samu copes intensitāte un reakcija uz kvoku ir atkarīga arī no kaut kādiem mums nesaprotamiem ārējiem apstākļiem,ne tikai no drausmīgā kvokotāju presinga. Minēšu piemēru no Ebro. Tur,kur mēs braucam,samus ar kvoku skaņām praktiski neviens nebaida-mums praktiski ir monopols uz paukšķināšanu:) Pagājušajā gadā sami uz kvoku nāca tonnām, šogad nekā-nereaģē un viss! Un tas notiek upē,kur neviens samus neķer,attiecīgi arī nkvoko!!! Tātad...
2.augusts 2012, 21:25 | links
 
Mani neviens kvkot nemācīja, pirmajā gadā mācījos, skatījos, ka zivs uzvedas kvokojot, tjūnēju kvokus, otrajā gadā parādījās padsmitnieki, pēc tam arī lielāki. Zivi vajag izprast, sajust. Teiksim tā - aizbrauciet uz Daugavas seklajiem posmiem, piemēram - Piedrujā, pasēdiet ar gruntenēm vairākas dienas, paklausieties dabu, upi un paklausieties kā sams barojas. Mākat no tā kaut ko izlobīt - ķersiet. Katram sava laiva, sava roka, savs spēks un ritma izjūta. Kurkuļus močīt var katrs "kultūrists", lielāki eksemplāri ir darba rezultās 99% gadījumu. Daudzi kilometri un dienas, nedēļas, mēneši uz ūdeņiem. No manis haļavas nebūs, jo zinu kā tas nāk.
PS Ar katru gadu paliek sliktāk, drīz kvoku varēs izmest copes rīku no sortimenta.
2.augusts 2012, 21:04 | links
 
Nu to "kvok-filosof" vecīti jau nu gan nevajadzētu stādīt kā piemēru! Prasts lēts tirgonis,kas grib iesmērēt kvokus ar tipa maģisku burvju spēku,ko piešķirt māk tikai viņš, kurš sevi pasludinājis par viedo samu guru un pavēlnieku. Tpu- tas viss tikai parasts lohatrons! Un par KĀDU cenu! Psc! Es jau nesaku-varbūt tie kvoki arī strādā,bet nevajag taču d*irst !
2.augusts 2012, 20:32 | links
 
Tas ka sams iet uz vibrācijām daudzkārt ir pierādījies Volgā,aiz garām braucošas baržas vai kuģīša dzenskrūves šlepes parasti seko cope...
2.augusts 2012, 18:55 | links
 
nenopietni ar 77Khz bit rate :) ar tādu kvalitāti var to skaņu ar muti demonstrēt - pokš, pokš, pokš :))
2.augusts 2012, 18:36 | links
 
te būs,vari pat pareizu kvoka skaņu paklausīties.
http://www.kvok-filosof.ru/
2.augusts 2012, 17:53 | links
 
Veliks, V.S.O.P varbuut iemetat kaadu linku ,kur var smelties teorijas pamatus kvokoshanai. :)
2.augusts 2012, 17:41 | links
 
Starp citu,tas ir reāls variants-jau vairākkārt esmu dzirdējis,ka sams uz velci paņem tieši tajā momentā,kad laiva brauc garām kvokotājiem
2.augusts 2012, 15:04 | links
 
šogad redzēju ir kvokot var arī velcējot
2.augusts 2012, 14:06 | links
 
Velik, tā šogad ir ar visām zivīm, tākā vis ir kārtībā, liela daļa sugu neiznārstos, līdzarto ķersies švakāk, viss likumsakarīgi.
2.augusts 2012, 13:18 | links
 
Tas točna...pat kurkuļi ņem kā uz pohām.....
2.augusts 2012, 13:13 | links
 
V.S.O.P.
Pilnīgi piekrītu.
Par gaidīšanas intervāliem un starplaikiem starp klapēšanu, lielākam vairākumam ir tumša bilde. Visiem liekas, ka jo vairāk sitīs, jo ātrāk kādu piesauks klāt :)) Vakar viens bija pat uz enkuru nostājies un klapēšanu pārtrauca tikai tad, kad vajadzēja aizpīpēt kārtējo cigareti.
Un tā jocīgi sanāk, tie kuri šeit portālā izsakās, tie itkā visu zin un visu prot bet tiklīdz aizbrauc uz upi, tā atkal vecā bilde priekšā. Jautājums - kas tie tādi ir, no kurienes ņemās un vai tie šādus forumus neapmeklē ? :))
Katram jau klāt nepiebrauksi un nesāksi aizrādīt, lai jau ņemas savā nodabā, tikai drusku kaitina tas, ka tie ne paši noķer, ne citiem izredzes atstāj.
Vakar biju aizslīdējis uz vakara nobraucienu un vairāk par divām copēm neko neredzēju. Tāda sajūta, ka tie pie mazākā trokšņa ir gatavi dūņās ierakties, nevis celties augšā barību meklēt.
Kā motorlaiva garām noslīd (pa krietnu gabalu) tā gandrīz stundu tur vispār nekādu zivi neredz. Nevienu gadu nav bijis tik štruntīgi kā šogad. Nav tā ka zivju nav bet piepūli vajag divreiz lielāku kā iepriekšējos gadus.
2.augusts 2012, 13:10 | links
 
Veliks

Par kvokiem - paštaisītie vienmēr būs labāki, jo tu katra nianses zini. Pilnīgi piekrītu viedoklim par dažādību un veikala izstrādājumiem.

Visiem kvokotgribētājiem tomēr avjadzētu painteresēties par teoriju pirms prakses, lai nav jāsit ar kvoku pa ūdeni brīnumus gaidot. Pēdējās nedēļās sanāca vairāk pa HESiem padžigot un apbraukāt lielas platības. No redzētā varu samērā droši apgalvot, ka vairāk kā 90% no redzētajiem kvokotājiem ir sajaukuši trenažieru zāli ar zivju ķeršanu.
2.augusts 2012, 10:50 | links
 
Nu,nu-nav nekāds kautķermenis-atlaižot vēl paspēja man kājā iekost:)
1.augusts 2012, 14:44 | links
 
Raih - foršs kopdarbs :)
...Tu par to kautķermeni vai kvokiem? :DD
1.augusts 2012, 14:39 | links
 
Reku mums viens sens "kopdarbs" ar Siluro:)
1.augusts 2012, 14:01 | links
 
urmaas

ar to tur ar esi uzmanīgs, šamam patīk teniss;DD
1.augusts 2012, 13:35 | links
 
Nekur jau tālu neesi...ja gribēsies kopā...pacopēt, gan jau aizbraukšu ar kādu reizīti:DDD
1.augusts 2012, 13:33 | links
 
urmaas, tiešām, īstākās šausmas tur notiekas... tieši dēļ tādiem kā tas tur, dažus postus zemāk es ar no turienes aizbēgu :))))
1.augusts 2012, 13:30 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager