Sami

ar smaidu sejā/ priekš kam platajā?var tak šaurajā:DDD
1.augusts 2012, 13:29 | links
 
Bij padomā kādu nedēļu padzīvoties pa austrumlatviju.Pēc šādiem uzaicinājumiem sāku apsvērt domu par ciemošanos platajā galā atmest!!! :D :D :D
1.augusts 2012, 13:28 | links
 
Šonakt bijām ar draugiem uz Daugavas uz samiem!Rezultāts 9 mazi sami vislielākais 42 cm!
1.augusts 2012, 13:27 | links
 
sakautrējies izdveš/ Nekautrējies, savējie sapratīs!:DDD
1.augusts 2012, 13:17 | links
 
Maigonīši ipio. :D
1.augusts 2012, 13:14 | links
 
nāksi bariņā? /viltīgi smīn/ :D:D
1.augusts 2012, 13:11 | links
 
Vai tik še kas neveidojas?/ķiķina/:)))
1.augusts 2012, 13:05 | links
 
Preteklītis :D:D:D
1.augusts 2012, 13:02 | links
 
martins_

nu ja, ka izsekoju, nakti un dienu, domāju vienu:DDD
1.augusts 2012, 12:43 | links
 
Copmann, tu mani izseko? :D:D:D

Jā,jā, nav vairs aiz kalniem arī laiks, kad jāsāk domāt, ko vēl var pie reizes izdarīt, ja reiz notupies kurpi aizšņorēt :D:D
1.augusts 2012, 12:32 | links
 
martins_

Paliec vecs, ka atceries kā gāja jaunībā:DDD
1.augusts 2012, 12:30 | links
 
bet sākumā jau visi sāk ar ''trulu'' dauzīšanu pa ūdeni,līdz beigās saprot kas un kā.Nevar iemācities peldēt,neielienot ūdenī. :)
1.augusts 2012, 12:27 | links
 
... un ja gadās tāds, kas kā pagājušajā vīkendā lupija pa ūdeni kā ar roratslēgu, tad tuvumā arī cilvēku uzvedība sāk mainīties :D:D:D

tagad domāju un nesaprotu, ka es jaunībā (ap kādu 2002 vai 2003 gadu) ar vienu aizlienētu kvoku ar biki apdrupušu pēdiņu visu vasaru gandrīz katrā reizē tiku pie pāris samēniem (ne traki lieliem, bet tad arī 2-3-4 kg likās makans).. tanī laikā pat nezināju, kas tas eholots tāds ir :) pēc tās vasaras atsevišķie mēģinājumi bija neveiksmīgi un nu jau sen vairs neesmu pat mēģinājis blamēties...
savādi, bet atmiņas patīkamas :)
1.augusts 2012, 12:21 | links
 
Manā arsenālā ir tieši 30 kvoki, katrs savādāks un ir 2 veikalā pirkti kvoki. Un par (Kormorāna) kvoku es neko sliktu ,,diemžēl,, pateikt nevaru. Pagājušā gadā tieši ar šo kvoku vienā iebrauciena reizē varēja sasniegt vislabākos rezultātus tieši no reālas piecopes viedokļa raugoties. Toties šogad uz to nereaģē vairs nekādi, ne lieli, ne mazi samēni.
Ir vēl tāds (Akaras) kvoks, uz to gan var dabūt tikai tulznas, kautgan skan viņš no viena hesa līdz otram. Tāpēc es pieturos pie paša meistarotiem kvokiem, taisu tos pats un cenšos eksperimentējot izzināt to ,,īpašo,, skaņu vai vibrāciju no kuras sami nespēj palikt vienaldzīgi.
Kvokošana ir tiešām vesela zinātne, kura prasa gan laiku, gan milzu lielu pacietību un manuprāt šai pasākumā ir jāieliek vairāki gadi lai kaut nedaudz saprastu, ko tu tur virs ūdens centies panākt. Pļekšķinot pa ūdeni bez sajēgas, neko vairāk par izniekotu laiku sev un tiem pārējiem kas arī labprāt pacopētu tur tuvumā, neko nesasniegsi.
Tas tā, tīri mans viedoklis par šo tēmu.
1.augusts 2012, 12:12 | links
 
...pēc tādas 10 min dauzīšanas sīkākas zifteles sāk uzpeldēt...pēc 20 min uzpeld jau vidējas... :DD lielās gan tik ar granātu... :)
1.augusts 2012, 12:09 | links
 
gadās uz Daugavas redzēt arī censoņus, kas uzskata, ka jākvoko 10 min. bez pauzītēm :))))
1.augusts 2012, 11:53 | links
 
kā ir ar kvokošanas ritmu?jādauza kkādu laika periodu,piem. 10 min kvoko noteiktā ritmā ar pauzītēm un klusuma pauze 10 min vai kā savādāk?
1.augusts 2012, 11:47 | links
 
urmaas neapgalvoju ka veikala kvoki ir sliktāki...rakstu to ko izlasīju šeit pat:)
1.augusts 2012, 11:42 | links
 
šeit pat forumā lasīju ka uz veikala kvokiem nav ko skatīties.
1.augusts 2012, 10:18 | links

Muļķības!!!Mājās cepta maize ir gardāka par verikalā pirkto.Tomēr tāpat ēdat veikalā pirktu maizi!.Tas tā salīdzinājumam.
1.augusts 2012, 11:32 | links
 
piraats7777777 , uzzvani -26159100
1.augusts 2012, 10:36 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager