Sami

V.S.O.P
Kas Tev par daļu kur lomu liek......galvemais lai MN nepārkāpj
9.jūlijs 2012, 19:22 | links
 
es ar 3 dien pirmo reizi braukšu samos :) bet doma uz grunteni un dzīvo :) plus kādu zonderi pamedīšu :)
9.jūlijs 2012, 18:51 | links
 
Ļaunas mēles melš par šis zivs tirgošanas mēģinājumiem... tā tak nebūs taisnība, ka copmanis savu lomu pārdos?
9.jūlijs 2012, 18:43 | links
 
beidziet uzbrukt Kastanim. Bildēs esmu redzējis gan to vobleri, gan rezultātus kādi ar to vobleri šogad jau ir sasniegti. Līdz ar to teikt ka "lielais" bija nejauša "cūcene" un rezultātam nav nekāda sakara ar mānekli man mēle īsti negriežas. Ja vīri gribēs, tad pateiks kas tas par mānekli vai pat bildi ieliks, ja nē, tad nu neko. Katram cik necik veiksmīgam copmanim ir tiesības uz savu "makšķernieka noslēpumu" ko nodot nākošajām paaudzēm, nevis ar lepnumu rādīt visiem kas vien paprasa, it īpaši ja tā manta (māneklis) tiešām veikalu plauktos nav tik viegli atrodama.
Ķeriet ar to kas jums ir un pierādiet pretējo. Ne asakas.
p.s. Kastani, es ceru ka bildes būs nākamajās Copes lietās?
9.jūlijs 2012, 18:41 | links
 
No neoficālas informācijas padzirdēju ka 82nieks izvilkts pērsē... Nezinu vai taisnība vai nē, bet tā teica...
8.jūlijs 2012, 21:44 | links
 
Kāds jau teiks....kāpēc liec -nevajag to filmu!!
7.jūlijs 2012, 11:08 | links
 
var pret dažādām valūtām- šķirdrām, cietām....esam atvērti piedāvājumiem.... var pret mēslojumiem...
7.jūlijs 2012, 01:10 | links
 
Hmmmm...Barters-pret ko? Kvokošanas zināšanas tiek mainītas pret ko tieši?:)
7.jūlijs 2012, 01:00 | links
 
Sveicināti!
Pret labu un taisnīgu atlīdzību meklēju SAMU ķeršanas- kvokošnas lietpratējus, kuri varētu padalīties ar savām iemaņām!
Meklēju prasmīgus samu ķērājus, kas varētu uzrīkot samu ķeršanas paraugdemonstrējumus maniem ārzemju partneriem- iespējams barters.
7.jūlijs 2012, 00:38 | links
 
Man gan nav nekādu noslēpumu , dabūju divus samus , vienu uz Sebille , otru uz Rapala .
6.jūlijs 2012, 21:35 | links
 
gintsgg,- žetons !
6.jūlijs 2012, 21:15 | links
 
Ahh nabadziņš,izpirks ebajā visus tavus voblerus
6.jūlijs 2012, 21:15 | links
 
gintsgg
Zini, maz ir tadu, kuri eksperemente. Jo vairak uz samiem. Pietiek ienakt kadam jaunam voblerim un kadam uz to nokert samu, ta tas ir topa vobleris un visi sak tadu pirkt. Man pasam vobleru ir loti daudz, bet uz samiem izmantoju tikai 2, jo tie ir parbauditi gadiem un vislabakie. Vienus jau nerazo, bet otru ari skiet, ka ne, bet tie vismaz vel ir noperkami.
6.jūlijs 2012, 21:11 | links
 
gintsgg
A-bet 10-tniekā
6.jūlijs 2012, 21:07 | links
 
Kastaņi , Tu vari reklamēt , vai nereklamēt , tas pilnīgi neko nenozīmē , cilvēki ķers uz to , kas viņiem ir , pie kā ir pieraduši , uz tiem mānekļiem kuriem tic , un ar tām metodēm kurām tic un pārzina . Es pagājušā rudenī noķēru samu uz Buma bļitku , vai tad tā dēļ šogad vairs neviens nevelcēs , nekvokos , neķers uz gruntenēm , vai tad tagad visi tikai sēdēs laivās un bļitkos samus uz Buma bļitkām ? Kaut kā neredzu ka pašreiz Buma bļitkas būtu uz izķeršanu . DDD
6.jūlijs 2012, 21:04 | links
 
Dīvaini cilvēciņi šajā lapā apgrozās:)
Kastanis,es vēl saprastu,ka cilvēks prasītu kur tieši ķeri,tad vēl varētu noklusēt,bet šeit prasa mānekli kādu lietoji?????MĀNEKLI!!!!!!Tad jav nevajadzēja rakstīt kādu zivi arī noķēri,taču beigas visam.....
6.jūlijs 2012, 21:01 | links
 
nu negribu es vinu te reklamet, jo iespejams vel kada lauku copes veikala kads ir kur aizkeries! Tas ir 7 metri neliela mucina ar loti agresivu speli. Ja loti vajag, varu privati uzrakstit.
6.jūlijs 2012, 20:23 | links
 
Kā,lūdzu,sauc šo mazo voblerīti?
6.jūlijs 2012, 20:08 | links
 
Next3
Ne jau pakeris, bet gan speciali tika kerts uz so mazo vobleriti. Zel, ka jau gadus 2 sis modelis netiek razots, bet vel jau ir sadas tadas rezerves un viennozimigi sis vobleris uz samiem ir labakais, kads vien ir bijis!!!
6.jūlijs 2012, 19:31 | links
 
exorcist, Koknesē uz salas, tikai ne uz Likteņdārza pusi, bet uz otru pusi. Vēl aiz baznīcas uz pilsdrupu pusi tieši pretī salas rietumu galam.Pats copēju sākot no pilsdrupām un uz leju.
6.jūlijs 2012, 17:54 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager